WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

кистей створену вами будь-яку круглу чи овальну кисть.
2. Відкрийте меню палітри і виберіть команду Brush Options.... На екрані з'являється діалогове вікно Brush Options, аналогічне вікну New Brush. У цьому вікні можна змінити будь-які властивості обраної кисті,
Зніміть прапорець Spacing для даної кисті. Натисніть кнопку ОК.
Порисуйте модифікованою кистю з різною швидкістю. Зверніть увагу, що якщо вести кисть швидко, лінія виходить переривчастою.
3. Параметри декоративних і стандартних округлих кистей відрізняються. Щоб переконатися в цьому, клацніть двічі на кисті у формі квітки. Власне, у діалоговому вікні залишився один цифровий параметр - Spacing, що, як ви пам'ятаєте, задає у відсотках від діаметра кисті відстань між сусідніми штрихами в мазку.
Видалення кисті
1. Якщо ви рахуєте, що дана кисть вам ніколи не буде потрібно, виділите її і виберіть команду меню палітри кистей Delete Brush.
2. Якщо ваші експерименти були не дуже успішними і привели до втрати коштовних кистей, ви завжди можете повернутися до палітри Brushes за замовчуванням. Для цього варто вибрати команду меню палітри Reset Brushes. У діалоговому вікні вам пропонується вибір: замінити поточні кисті на кисті за замовчуванням чи сполучити їх в одній палітрі. Для заміни вам належить натиснути кнопку ОК, а для сполучення - кнопку Append.
Інструменти, що малюють
Робота з всіма інструментами цього типу дуже подібна. Для створення штриха вибирається діаметр і форма кисті в палітрі Brushes, з яким ви вже навчилися працювати. Кожний з інструментів має свої особливі параметри. Вони визначаються в палітрі Options. Інструменти малювання Paintbrush, Airbrush, Pencil використовують для штриха основний колір. Інструменти групи Eraser заміняють існуючий колір пікселів зображення на іншій. Нарешті, інструмент Art History Brush використовує в роботі кольору самого зображення.
Інструмент Paintbrush
Розглянемо можливості вже знайомого вам інструмента. У палітрі Options для інструмента Paintbrush можна визначити режим накладення пікселів (у верхньому лівому списку, поки залишіть у положенні Normal), задати непрозорість штриха в поле Opacity. Крім того, можна створювати загасаючі мазки визначеної довжини, тоді в межах одного штриха колір буде поступово сходити на немає чи замінятися на фоновий.
Розфарбуємо кистю взуття фотографа. Щоб штрихи не виходили за кордон малюнка, попередньо виберіть обидва черевики. На мал. 6.17 приведені етапи роботи- Зрозуміло, ви можете розфарбувати черевики і по-іншому, єдина умова - обов'язкова поэкспериментируйте з різними параметрами інструмента Paintbrush.
1. Виберіть темно-блакитний основний колір.. Задайте в поле Opacity значення 80%. У палітрі Brushes виберіть третю ліворуч кисть у другому ряді.
2. Намалюйте штрихи уздовж підошов черевик, вийшов темний кант.
3. Встановіть в поле Fade значення 15. У списку Fade to виберіть пункт Transparent. Проведіть кілька штрихів від границь виділення до центра, імітуючи обсяг. Як бачите, штрихи виходять загасаючими. Чим більше значення в поле Fade, тим длиннее штрих.
4. Встановіть прапорець Wet Edges. Цей режим імітує ефект акварелі, фарба "розтікається" до країв лінії. Нанесіть смужки на черевики. Збережіте документ.
5. Використовуючи декоративну кисть у формі групи крапок, намалюйте фотографу жовтогарячим кольором ластовинн. Для цього установите непрозорість рівну 50%. Не забудьте попередньо виділити голову чоловічка.
Інструмент Airbrush
Інструмент Airbrush імітує роботу пристрою, що розпорошує. Це дає можливість "напиляти" колір, тобто наносити його без різко обкреслених границь. У комп'ютерного аэрографа, як і в його реального прототипу, інтенсивність фарбування залежить від часу нанесення кольору. Звідси вимога - "швидко, але точно". Якщо виконаний вами мазок (результат малювання за час натискання кнопки миші) вам не подобається, то, не гаючись, використовуйте команду Undo з меню Edit чи натисніть клавіші +.
При роботі з даним малюнком дуже добре використовувати інструмент Airbrush для нанесення колірних акцентів, начебто рум'янцю на щоках, легких тіней на чи шиї ногах.
1. Для того щоб відрегулювати "напір струменя", переміщайте бігунок по смужці Pressure. Установите значення 40%
2. Для того щоб наносити чи штрихи мазки визначеної довжини, включите опцію Fade і в цифровому полі встановіть значення 20. У списку на цьому ж рядку виберіть варіант Transparent.
3. Виберіть основним тілесний колір і нанесіть невеликі колірні плями, щоб відтінити щоки, шию і т.д. Темно-зелений колір підійде для нанесення акцентів на футболку для імітації обсягу. Темно-синім кольором підфарбуйте підошви черевиків, а ясно-коричневим - виворіт шортов. Вибирайте кисть відповідно виду роботи і площі фрагмента. Щоб не виходити за границі малюнка, попередньо виділите потрібні області. По закінченні роботи збережіте документ.
Інструмент Pencil
Інструмент Pencil призначений для малювання довільних ліній з чіткими границями. Для цього інструмента можна також задавати довжину штриха, ступінь непрозорості, режим накладення. В інструмента Pencil є специфічний режим, включається також у палітрі Options. Він називається Auto Erase і дозволяє одержати наступний результат. При малюванні в області, пофарбованої в основний колір, інструмент Pencil здобуває функцію інструмента Eraser і стирає зображення, залишаючи після себе фоновий колір. При малюванні в області, пофарбованої в будь-який інший колір, інструмент малює, як йому і покладено, основним кольором.
1. Виберіть основним чорний колір
2. Активізуйте інструмент Pencil. З палітри кистей виберіть третю ліворуч у верхньому ряді
3 Акуратно працюючи олівцем, намалюйте відсутній ремінець до фотоапарата. Збережіть документ.
Інструмент Eraser
У загальному випадку цей інструмент також можна віднести до тих, що малюють. Він має кілька параметрів, що визначаються в палітрі Options. Для ластику задаються наступні величини: його тип у верхньому списку(олівець, кисть, аэрограф, блок), непрозорість, довжина штриха в поле Fade... steps, наявність мокрих країв, і спеціальний режим Erase to History, що перетворює інструмент Eraser в інструмент Magic Eraser. Застосування ластику в цьому режимі приводить до появи в області зображення, що стирається, не фонового кольору, а попередніх станів палітри History. Яке зі станів буде "виявлятися", залежить від положення піктограми History Brush у палітрі History, тобто ластик діє подібно інструменту History Brush.
1. Виберіть інструмент Eraser з палітри інструментів. Встановіть для нього тип Paintbrush. Інструмент при цьому буде залишати слід фонового кольору з м'якими, як в інструмента Brush, краями. У поле Opacity встановіть величину 80%.
2. Виберіть кисть великого розміру. Проведіть кілька разів цією кистю по зображенню фотоапарата, щоб послабити його колір.
3. Спробуйте інші властивості ластику, потім поверніть зображення в колишній стан.
У групу Eraser також входять два спеціальних інструменти - Magic Eraser і Background Eraser. Вони призначені для автоматичного видалення областей близьких кольорів з ілюстрації. Оскільки обоє ці інструмента працюють із шарами зображення, ми розглянемо їх у главі, присвяченої шарам.

 
 

Цікаве

Загрузка...