WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

фотографа й обидва носки.
6. Збережіть документ.
Для роботи інструмента дуже важливий ще один режим - дія по усій виділеній області. Цей режим уперше з'явився у версії 5.5. Даним режимом керує прапорець Contiguous. За замовчуванням він скинутий, і заливання інструментом поширюється тільки на області близького кольору навколо крапки щиглика
1. У палітрі Options встановіть прапорець Contiguous, якщо він знятий.
2. Виберіть коричневий колір у якості основного і клацніть на руці фотографа. Як і випливало очікувати, об'єкт придбав коричневе заливання.
3. Скасуйте останню дію і зніміть прапорець Contiguous у палітрі.
4. Снову клацніть на тій же області ілюстрації. Якщо прапорець знятий, дія інструмента поширюється на всі близькі по кольорі області в межах виділення (чи всього зображення, якщо немає виділення). При цьому неважливо, чи мають ці області загальні границі. У нашому випадку всі оголені частини тіла чоловічка, до експерименту пофарбовані в тілесний колір, залиті коричневим кольором. Використовуючи цей режим, ви можете буквально одним рухом мишею коректувати обраний колір по всьому зображенню. Якщо вам подобається результат, можете зберегти його. Якщо, на ваш погляд, хлопець на малюнку занадто засмаглий - скасуєте дію.
Інструмент Eyedropper
Цей інструмент призначений для установки кольору співпадаючого з кольором будь-якої крапки зображення. З його допомогою можна дуже точно установити основний колір при обробці ілюстрацій.
1. Виберіть інструмент Eyedropper. Помістите курсор на футболку фотографа і клацніть мишею. Цим ви зробили вибір основного кольору. У палітрі інструментів зразок основного кольору став зеленим.
2. Тепер натисніть ліву кнопку миші при обраному інструменті Eyedropper і буксируйте курсор по зображенню. Зверніть увагу на зміну основного кольору в міру просування курсору.
3. Клацніть курсором на світлій частині шортов для установки ясно-коричневого основного кольору.
Піпеткою можна вибрати основний колір не тільки в поточному чи документі палітрах, але й у будь-якому відкритому документі.
1. Відкрийте документ island.jpg. Зробіть активним документ suprised.tif.
2. Виберіть інструмент Eyedropper і клацніть їм в області моря документа island.j'pg. Основний колір став синьо-зеленим, однак активним залишився документ suprised.tif.
У палітрі Options інструмента міститься тільки один параметр - розмір області, усереднений колір якої береться як пробу кольору. Можливі варіанти: Point Sample - точний колір пікселя, 3 by 3 Average і 5 by 5 Average - відповідно усереднення кольору області 3 на 3 і 5 на 5 пикселов навколо крапки щиглика.
Палітра Brushes
Перейдемо до розгляду інструментів програми, що малюють. Це Paintbrush, Airbrush, Pencil і, з відомими застереженнями, Eraser і його модифікації - Magic Easer і Background Eraser. Крім того, до малюючих можна віднести Art History Brush, новий інструмент Photoshop. Який би малюючий інструмент ви ні використовували, вам завжди буде потрібно пара палітр: Brushes і Options.
1. Виконаєте команду Show Brushes, чи клацніть на вкладці відповідної палітри Палітра Brushes надає набір кистей круглої форми різних розмірів. Виділеної (активної) вважається кисть, оточена прямокутником.
2. Якщо тепер вибрати інструмент Paintbrush, перевести курсор у вікно документа і буксирувати його, ви одержите лінію з товщиною, рівної обраної кисті. Спробуйте різні кисті.
Кисті можуть мати різну форму і розмір Разом із програмою Adobe Photoshop поставляється три додаткових набори кистей - квадратні (Square Blushes), з м'якими краями (Drop Shadow Brushes), і декоративні кисті довільної форми (Assorted Brushes). Усі вони зберігаються в папці PhotoshopGoodiesBrushes. Набори кистей мають розширення abr. Набори кистей можуть бути поповнені користуванням. Крім того, можна створювати і власні набори.
1. Для завантаження набору кистей виберіть команду Load Brushes... меню палітри.
2. У діалоговому вікні, що з'явилося, відкрийте папку PhotoshopGoodies Brushes і виберіть файл Assorted Brushes abr. Натисніть кнопку OK. У палітру кистей додані нові елементи (декоративні кисті). Незважаючи на екстравагантну форму цих кистей, вони іноді застосовуються в сеансах Photoshop.
4. Значення Spacing визначає відстань між сусідніми штрихами в мазку і задається у відсотках від діаметра кисті. Якщо зняти цей прапорець кисть стане чуттєвої до швидкості переміщення (спроба імітації реальної кисті), і швидкий мазок може виходити з пробілами. Установите значення 100% для повзунка Spacing. Вийшла кругла кисть з м'якими краями діаметром 50 пікселів.
5. Для одержання овальної кисті варто звернутися ще до двох параметрів. У поле Roimdness установите значення 40%. Форма кисті з круглої стала еліптичної, про що свідчать вікно перегляду праворуч і вікно керування ліворуч. У вікні керування можна змінювати форму кисті интерактивно, переміщаючи кожну з активних крапок на окружності.
6. У поле Angle встановіть значення 45 градусів. Цей параметр визначає кут нахилу осі кисті, і його також можна встановити интерактивно, обертаючи стрільцю на схемі ліворуч. Даний параметр має значення тільки для еліптичних кистей.
7. Після вибору параметрів натисніть кнопку ОК.
У палітрі з'явилася нова кисть, що цілком може придатися вам для роботи. Включите інструмент Paintbrush і спробуйте порисувати такою кистю.
Крім круглих і овальних, можна створювати і кисті довільної форми. Створимо кисть у формі квіточки, щоб нанести малюнок на футболку.
1. Натисніть на палітрі інструментів кнопку переключення основний і фоновий кольори за замовчуванням, щоб установити як основний колір чорний, а в якості фонового - білий колір. Створіть на полях зображення овальну область довжиною приблизно 0,25 див і залийте її основним кольором.
2. Скопіюйте овал і помістите копію вертикально вниз. Напрямними відзначте середину створеної фігури.
3. Виділіть обидва овали. Скопіюйте їх і розмістите копію під кутом 60° вправо щодо вертикальної осі. Накладіть копію на первісне зображення овалів. Створіть копію ще раз і розгорніть її на 60° уліво. Накладіть копію овалів на зображення.
4. Виділіть круглу область у центрі квітки. Виберіть команду Feather і задайте значення розтушовування 2 пікселя. Командою Clear видалите уміст виділеноїобласті.
5. Виділіть прямокутну область, у центрі якої буде створена квітка. У меню палітри Brushes виберіть команду Define Brush.
6. У палітрі кистей з'явилася нова кисть, що, щоправда, представлена у віконці через свій значний розмір тільки частково. Для того щоб кисть умістилася у віконці палітри, вихідний малюнок треба зменшити приблизно в три рази.
7. Виділіть область футболки інструментом Magic Wand.
8. Виберіть інструмент Paintbrush і кисть-квітка в палітрі кистей. У якості основного виберіть яскраво-червоний колір. Клацніть кистю в межах виділеної області. На футболці з'явилася червона квіточка.
9. По черзі вибираючи яскраві кольори в палітрі Swatches, прикрасьте одяг фотографа. Зверніть увагу, що при влученні кисті на край виділеної області вона залишає частковий "відбиток".
10. Збережіть документ.
Модифікація кисті
1. Результати наступних дій не потрібно зберігати в документі. Виділите на палітрі

 
 

Цікаве

Загрузка...