WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

модель зображення мінятися не буде. Для зміни моделі відображення кольору клацніть на відповідної команді-перемикачі меню палітри кольори відображаються в моделі RGB, і в меню палітри активний пункт RGB sliders. Якщо активізувати пункт Web Color Sliders, то шкали залишаться в моделі RGB, але вибір кольору буде обмежений 216 кольорами Web-палітри.
1. Відкрийте палітру Color. Для зміни колірної моделі відкрийте меню палітри, натиснувши на трикутну стрілку праворуч. Поставте перемикач на модель RGB
2. Буксируйте курсор по цій смузі. Поточний вибір кольору одночасно відображаєте на палітрі інструментів, у колірних смужках і в квадраті основною кольору палітри Color.
3. Два квадрати (один під іншим) праворуч від смужок відображають основний і фоновий кольору (як у палітрі інструментів) Активний колір виділяється подвійною рамкою. Вибір кольору здійснюється буксируванням повзунків колірних компонентів. Виберіть ясно-коричневий колір, встановивши повзунків у положення R - 200, G - 130, У - 0.
4. Цим кольором офарбіть шорти фотографа, попередньо виділивши область інструментом Magic Wand. Використовуйте клавіатурне сполучення + яке відповідає найбільш частому типу заливання - непрозорим основним кольором у нормальному режимі. Залишіть область виділеної.
5. Працюючи з палітрою Color, ви можете використовувати установки кольору в будь-якій моделі. Виберіть варіант CMYK Sliders. Тепер на палітрі чотири смужки, що дозволяють виставити параметри кольору в моделі CMYK. Створіть темно-жовтий колір з наступними характеристиками. С - 10, М - 29, Y - 200, ДО - 0.
Широка смуга в нижній частині також призначена для вибору кольору. За замовчуванням на ній представлене колірний простір RGB.
1. Підведіть курсор до смуги. Він прийме вид піпетки, який ви зможете "узяти пробу" цікавлячого вас кольору.
2. Встановіть курсор у синє області смуги і клацніть кнопкою миші. Поточним став колір, на який ви вказали.
3. Вид смуги може мінятися. Для цього призначена група команд-перемикачів у меню палітри. За замовчуванням активний пункт RGB Spectrum. Виберіть пункт CMYK Spectrum. Тепер смуга включає кольори охоплення CMYK.
4. Поекспериментуйте з видом смуги. Можливо, вам покажеться зручним відображати в ній сіру шкалу (Grayscale Ramp), чи відтінки обраного кольору (Current Ramp). Якщо установити перемикач Make Ramp Web Safe унизу меню палітри, то колірна смуга буде в будь-якому режимі включати тільки кольору, що входять у Web-палітру.
У наступній вправі додамо більш переконливий вид шортам фотографа, а заодно вивчимо ще два прийоми роботи з виділеними областями.
1. Виберіть команду Modify меню Select. Зі списку виберіть пункт Contract.... Ви зменшите площу виділеної області, пересунувши її границі усередину на задану величину.
2. У єдиному полі діалогового вікна введіть число 8. Це кількість пікселів, на яке потрібно зжати границю області. Натисніть кнопку ОК. Виділена область зменшилася.
3. Виберіть команду Feather... меню Select. У діалоговому вікні введіть величину розтушовування - 8 пікселів.
4. Натисніть кнопку ОК. Границі виділення змінилися, вони стали більш плавними.
5. Залийте виділену область створеним вами темно-жовтим кольором. Контури заливання нечіткі, новий колір плавно переходить у попередній.
6. Збережіть документ.
Збереження кольору
Для того щоб згодом можна було використовувати створений вами колір, його варто помістити в палітру Swatches і зберегти.
1. Виберіть палітру Swatches.
2. Помістіть курсор на сіру область у нижній частині палітри, курсор прийме форму інструмента Paint Bucket - цебро з фарбою. Це значить, що ви можете додати в каталог новий колір.
3. Клацніть мишею. У нижній частині палітри Swatches з'явився новий квадратик, колір якого збігається з основним кольором. Якщо в осередку клацнути мишею з одночасним натисканням клавіш -, то новий квадратик кольору з'явиться перед поточною осередком. У такий спосіб ви можете додати в палітру будь-який колір, що потрібний вам для роботи.
4. Для заміни існуючого кольору на іншій, натисніть клавішу (при цьому курсор також прийме форму цебра з фарбою) і клацніть мишею на тім кольорі, що ви хочете замінити. Виберіть новий основний колір і заміните ним попередній у каталозі.
5. Щоб видалити колір з палітри Swatches, натисніть клавішу (при цьому курсор прийме форму ножиців), клацніть мишею в осередку з кольором, призначеному для видалення. Видалите експериментальний колір.
При виході з програми Adobe Photoshop поточне стан палітри Swatches фіксується у файлі установок Photoshop. Поточний стан можна зберегти під визначеним ім'ям за допомогою меню палітри. Відкрийте його і виберіть команду Save Swatches.... У стандартному діалоговому вікні Save потрібно привласнити ім'я файлу (файл із розширенням асо) і вказати потрібний шлях. Photoshop комплектується декількома палітрами, вони зберігаються в папці PhotoshopGoodiesColor Palettes, однак власну палітру ви можете зберегти де завгодно.
Для завантаження палітри (створеної вами чи з комплекту Photoshop) використовуйте команду Replace Swatches.... У цьому випадку поточна палітра заміняється збереженим набором квітів. Якщо потрібно злити поточний і збережений набори квітів, існує команда Load Swatches....
Якщо ж ваші експерименти з каталогом кольорів були невдалі, у будь-який момент можна повернутися зі стандартному каталогу Photoshop командою Reset Swatches.
Інструмент Paint Bucket
Виконати заливання можна різними способами. Крім команди меню існує спеціальний інструмент Paint Bucket, дуже зручний тим, що при його застосуванні часто немає потреби створювати виділену область. Принцип його дії такої ж, як в інструмента Magic Wand: щиглик інструментом Paint Bucket на зображенні приводить до автоматичного вибору близьких по кольорі пикселов навколо даної крапки. Одночасно відбувається і заливання обраної області основним кольором. У палітрі Options для цього інструмента можна вибрати ступінь непрозорості заливання (Opacity), режим накладення пікселів і допуск (Tolerance), тобто ступінь близькості кольорів пікселів, підметів вибору і заливанню. Заливання може проводитися в режимі згладжування. Для цього установите прапорець Anti-aliased. За допомогою Paint Bucket можна заливати області основним чи кольором візерунком. Для регулювання вмісту заливання призначений список Contents. У положенні Foreground відбувається заливання основним кольором, у положенні Pattern - заздалегідь визначеним візерунком.
1. Виберіть у палітрі Swatches темно-блакитний колір.
2. Виберіть інструмент Paint Bucket. У палітрі параметрів залишіть значеннядопуску за замовчуванням. Встановіть прапорець Anti-aliased. Значення Opacity поки залишіть 100%. У поле Contents виберіть Foreground.
3. Підведіть курсор до підметки черевика фотографа. Курсор приймає форму цебра з фарбою. Клацніть мишею, і підметка буде пофарбована. Так само офарбіть і другу підметку.
4. Задайте в палітрі Options значення непрозорості, рівне 35%. Клацніть по черзі на верхній частині обох черевиків. Вони офарбилися в більш світлий колір.
5. Для наступної роботи необхідно, щоб усередині фігурки взагалі не було білого заливання, тому офарбіть блакитним кольором зі значенням непрозорості 5% очей

 
 

Цікаве

Загрузка...