WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування - Реферат


Реферат на тему:
Adobe Photoshop 6.0. Малювання та зафарбовування
У Photoshop визначаються два базових кольори, що відбиваються в нижній частині палітри інструментів. Обраним основним кольором (за замовчуванням чорний) здійснюються заливання виділених областей, їм малюють інструменти малювання. Фоновим кольором (за замовчуванням білий) автоматично заповнюються області після видалення ділянок чи зображення при додаванні полів навколо малюнка.
1. Виберіть інструмент Brush. Клацніть на вільному місці зображення і буксируйте курсор. За курсором тягнеться товста чорна лінія з розмитими краями, схожа на мазок кистю. Тим же кольором будуть малювати й інші інструменти. Відпустите кнопку миші - лінія переривається.
2. Поміняйте основний колір. Для цього клацніть на його зразку в палітрі інструментів, а потім виберіть який-небудь колір у діалоговому вікні Color Picker. Закрийте діалогове вікно. Зразок кольору відповідно помінявся.
3. Проведіть один-два штрихів новим кольором (можете використовувати різні інструменти малювання).
4. Попрацюйте з фоновим кольором. Виберіть інструмент Eraser. Підведіть курсор до створеному вами штриху. Клацніть і буксируйте курсор, імітуючи руху ластику. Там, де проходить курсор, зображення зникає, заміняючи фоновим (білим) кольором.
5. Заміните білий колір тла на який-небудь яскравий. Для цього в палітрі інструментів клацніть на піктограмі фонового кольору (background color) і виберіть яскраво-червоний колір у діалоговому вікні Color Picker. Закрийте діалогове вікно.
6. Проведіть по малюнку інструментом Eraser і переконаєтеся, що пікселі зображення заміняються на пікселі знову обраного кольору.
7. Тим же кольором офарбиться виділена область після видалення її вмісту. Перевірте це, виділивши прямокутну область і вибравши команду Clear.
8. Поверніться до збереженого документа за допомогою команди Revert меню File
У процесі роботи вам доведеться дуже часто змінювати основний і фоновий кольори.
Палітра Swatches
Поки ви епізодично використовували колір, було неважко всякий раз перевизначати основний колір на палітрі інструментів, викликаючи діалогове вікно Color Picker. Однак коли ви починаєте "малювати" і в кожний наступний момент вам потрібний новий колір, вам допоможуть спеціальні палітри кольорів, у яких можна колір вибрати, змішати і т.д.
1. Відкрийте меню Window, виберіть команду Show Swatches. На екрані - палітра зі зразками кольору, прийнятими в програмі Adobe Photoshop no умовчанню. При переміщенні курсору над зразками кольору, він приймає форму піпетки. Щиглик на зразку робить вибір основного кольору, а щиглик з натиснутою клавішею - вибір фонового кольору.
2. Виберіть яскраво-блакитний зразок кольору і клацніть кнопкою миші. Тепер той же колір з'явився на палітрі інструментів у якості основного Любою з інструментів малювання буде малювати блакитним, поки ви не переміните основний колір.
Згладжування і розтушовування
Без згладжування виділена область має чітку границю (піксель або виділений, або немає). При наступних операціях (заливанні, вирізанні) виділені пікселі піддаються впливам, інші залишаються без зміни. Згладжування робить границі виділених областей ледве розмитими. По обох сторони згладженої області виділена лише частина граничних пикселов. У результаті границя області стає гладкої, без некрасивих "сходинок". Порівняння заливання згладженої і звичайної виділеної області. Режим згладжування може бути застосований при виділенні інструментами групи Lasso, Magic Wand, Elliptical Marquee. Для включення цього режиму потрібно установити прапорець Anti-aliased у палітрі Options. Необхідно пам'ятати, що режим згладжування можна застосувати лише до знову створюваних областей.
Крім інструментів виділення областей, режим згладжування може бути встановлений для тексту і для інструмента Line. Згладжені і звичайні текст і лінія.
У режимі згладжування область має злегка розмиту границю Photoshop дозволяє регулювати величину розмивання, чи растушевки границь, у результаті якої границя виділеної області стає схожа на хмару, що плавно переходить у навколишнє його небо. Для цього у відповідному діалоговому вікні задається зона розтушовування. Щільність виділених пікселів у ній плавно знижується до нуля до границі області. Чим більше зона розтушовування, тим більше розмитими будуть краю області. Надалі, при чи заливанні видаленні області, ми й одержимо згадану хмарину. Розтушовування виділеної області - могутній інструмент Photoshop. Вона застосовується при малюванні, створенні монтажів, тоновій корекції і ретуші. Обидва прийоми роботи (згладжування і розтушовування) з виділеними областями будуть розглянуті в цій главі.
Заливання обраним кольором
Для додання виділеної області потрібного кольору призначена команда Fill... меню Edit.
1. Виберіть інструмент Magic Wand-
2. Виділите з його допомогою сорочку фотографа. У палітрі Options при цьому повинний бути встановлений прапорець Anti-aliased.
3. Установіть в якості основного яскраво-зелений колір.
4. У меню Edit виберіть пункт Fill....
5. У діалоговому вікні необхідно визначити параметри заливання. У верхній частині знаходиться список, що розкривається, Contents. Виберіть у ньому пункт Foreground Color. Інші пункти списку дозволяють залити область фоновим кольором - Background Color, візерунком - Pattern, повернути її в те з попередніх станів, що відзначено піктограмою History Brush у палітрі History, залити чорним, сірим чи білим кольором.
6. У поле Blending знаходяться два списки. Поле зі списком Mode служить для визначення режиму накладення пикселов заливання. Підготовлена до заливання область може вже мати деякий чи колір зображення. Пікселі нового кольору можуть по-різному взаємодіяти з вже існуючими. У найпростішому випадку нові пікселі цілком заміщають старі. Такому режиму накладення відповідає варіант Normal. Його і потрібно вибрати. У поле Opacity встановіть значення 100%. При зменшенні цього значення заливання стає усе більш прозорої, і крізь нее буде просвічувати первісний колір області, що заливається.
7. Натисніть кнопку ОК. Сорочка пофарбована.
8. Інструментом Magic Wand виділите руки, ноги і голову фотографа.
9. У палітрі Swatches виберіть тілесний колір.
10. Виконаєте команду Fill.... Можливо, вам покажеться, що заливання занадто яскравим. У програмі передбачене заливання областей напівпрозорим кольором. При цьому тільки частина пікселів здобувають колір заливання, а інші зберігають вихідний колір.
11. Зменшимо непрозорість заливання. Тоді через нее буде просвічувати біле тло, і силует стане більш світлим. У діалоговому вікні встановіть значення непрозорості 80%. Натисніть кнопку ОК.
Палітра Color
Палітра Swatches дозволяє вибрати тільки уже визначені в ній кольору. Для доступу до всього колірного простору існує палітра Color. З її допомогою створюються нові кольори.
На ній представлені колірні шкали, щовідповідають обраної в палітрі колірної моделі. Поруч зі шкалами - цифрові дані, що описують основний чи фоновий колір у встановленій колірній моделі.
Тому що колірна модель зображення і шкали в палітрі Color не зв'язані між собою, то Ви можете змінювати вид палітри, відображаючи колір у різних моделях, від цього

 
 

Цікаве

Загрузка...