WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0. - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0. - Реферат

середньої крапки градієнта, у якій граничні кольори змішані в пропорції 1:1. Змістите його трохи вправо, і область темного кольору стане менше.
7. Ви можете додавати проміжні кольори в створені градієнти. Клацніть курсором миші приблизно посередине між маркерами квітів на смузі градієнта в палітрі Layer Options/Effects. На місці щиглика з'явиться новий маркер. Він має колір, що відповідає обраній крапці градієнта. Змінити його можна за допомогою Color Рicker так само, як ми зробили для граничних квітів градієнта. Зайві промеж очні кольори легко видалити. Перетягніть за допомогою миші середній маркер за межі палітри, і він буде вилучений.
Скористаємося ефектом Gradient для створення фонової смуги під написом.
1. Створіть новий шар Stripe поверх усіх шарів документа натисканням кнопки Create New Layer у нижній частині палітри Layers.
2. Виберіть на палітрі інструментів інструмент Rectangle.
3. Встановіть чорний колір поточним основним кольором, клацнувши на піктограмі Default foreground and background color у палітрі інструментів.
4. Намалюйте чорний прямокутник. Дійте так, ніби поточним був інструмент Marquee. При використанні інструмента Rectangle обкреслена область негайно заливається поточним основним кольором без утворення виділеної області.
5. Додайте до шару Stripe ефект Gradient, вибравши відповідну команду в списку ефектів. Як ви пам'ятаєте, він відкривається натисканням кнопки з зображенням букви "Г в нижньої частини палітри Layers. Смуга придбала градиентную заливання від чорного (ліворуч) до білого (праворуч).
6. Тепер нам буде потрібнозмінити параметри градієнта таким чином, щоб перехід йшов від чорного не до білого, а до прозорості. Якби подібна задача стояла перед нами при роботі в Photoshop, то самим очевидним рішенням було би створення градієнта від чорного до прозорості. Звернемося до палітри Layer Options/Effects. Вона не має ніяких засобів редагування прозорості! Проте вихід є. Зробіть подвійного щиглика курсором миші на піктограмі шаруючи Stripe. Перед вами діалогове вікно Layer Options, що містить параметри шаруючи. Настроювання в області Options зовсім аналогічні тим, що ви бачили в Photoshop. Виберіть у списку Mode режим накладення Multiply, а повзунок Opacity установите на оцінці 60%. Натисніть кнопку ОК. Ефект досягнутий.
Як бачите, ефект Gradient у ImageReady далеко не має таку гнучкість, як однойменний інструмент у Photoshop. Основне обмеження ефекту полягає в тому, що його можна застосовувати тільки до всіх об'єктів, що знаходиться на шарі. Наприклад, ви не можете заповнити градієнтом виділену область. Крім того, ефект має і два інших істотних обмеження: відсутність регулювання прозорості, наявність тільки двох типів градієнта (лінійний і радіальний). Незважаючи на це, можливості ефекту Gradient практично вичерпують нестатку Web-дизайнера і при цьому роблять градієнти вільно редагованими. Якщо ж вам потрібно щось більше, просто перейдіть у Photoshop, натиснувши кнопку Jump To Default Graphic Editor на палітрі інструментів.
Текстури
Вивчаючи палітру Layer Options/Effects ви, напевно, уже помітили перемикач Gradient/Pattern у верхній її частині. Положення Pattern відповідає іншому часто використовуваному ефекту - заливанню текстурою. Випробуємо ефект на практичному прикладі.
1. У палітрі Layers активізуйте шар, що відповідає території якої-небудь країни, наприклад France.
2. Додайте ефект Gradient/Pattern зі списку ефектів Як ви пам'ятаєте, він відкривається натисканням кнопки з зображенням букви "Г" у нижній частині палітри Layers
3. У палітрі Layer Options/Effects переведіть перемикач Gradient/Pattern у положення Pattern. У вікні палітри з'явилася текстура Bubbles, прийнята за замовчуванням. Одночасно у вікні документа ви побачите, що об'єкт на обраному шарі заповнений цією текстурою
4. Щоб замінити текстуру, звернетеся до списку, що відкривається розташованої на палітрі кнопкою з трикутною стрілкою. Він містить імена текстур, що поставляються в комплекті Photoshop. Виберіть, наприклад, текстуру Stone. Текстура замінена.
ImageReady не обмежує вас набором текстур, що поставляється. Ви можете скористатися довільною текстурою, завантаживши її в палітру Layer Options/Effects. Якщо вибрати зі списку текстур варіант Other чи зробити подвійного щиглика на зразку текстури, відкриється стандартне діалогове вікно від крытия файлу, у якому ви можете вказати ім'я файлу з довільної тексту рій. Якщо ви плануєте використовувати текстуру багаторазово, то можете внести її в список текстур, доступний з палітри. Для цього треба усього лише переписати файл текстури в папку VAdobe Photoshop 5.5 SettingsPatterns, вкладену в папку Photoshop. Як текстура піде будь-яке кольорове чи напівтонове зображення в будь-якому форматі, що здатний відкрити Photoshop
Суцільні заливання
Розроблювачі ImageReady внесли в програму ще один несподіваний ефект - суцільне заливання. Незважаючи на те, що заливання можна легко реалізувати за допомогою команди Fill, цей ефект також дуже корисний.
1. Додайте поточному шару France ефект Color Fill, вибравши відповідну команду зі списку ефектів у палітрі Layers чи однойменному меню. Територія країни на карті заповнена суцільним червоним кольором.
2. Звернемося до палітри Layer Options/Effects, що містить параметри нового ефекту. Власне, їх всего три: самі кольори (Color), режим накладення і непрозорість (Opacity) заливання. Встановіть режим накладення Color. Це дозволить тонувати лежачу нижче текстуру в довільний колір.
3. Поекспериментуйте з різними варіантами режимів накладення і непрозорості заливання. Спробуйте різні кольори заливань. Залишіть той, котрий вам найбільше сподобається.
4. З текстурою і заливаннями зображення виглядає набагато приваблівіше, не чи правда? Додамо такі ефекти до всіх шарів окремих країн. Щоб уникнути стомлюючого повторення однакових операцій, скористаємося копіюванням ефектів між шарами. Виберіть команду Copy Effects зі списку Effects, вкладеного в меню Layer. Вона також доступна в контекстному меню, що відкривається щигликом правої кнопки миші при вказівці курсору на піктограму шару в палітрі

 
 

Цікаве

Загрузка...