WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0. - Реферат

Adobe Photoshop 6.0. Використання Image Ready. Гарячі клавіші Adobe Photoshop 6.0. - Реферат

на якій виділені кольором кілька країн.
1. Запустіть програму ImageReady, якщо вона закрита.
2. Відкрийте файл Europe.tif.
3. Для зручності розфарбовування розділимо зображення. Виберіть подвійним щигликом миші інструмент Magic Wand (зверніть увагу на відсутність команди Color Range у меню Select) у палітрі інструментів.
4. У палітрі Options встановіть величину Tolerance приблизно 30.
5. Клацніть на блакитному просторі, що зображує океан.
6. Інвертуйте виділену область командою Inverse з меню Select. У такий спосіб виділений весь континент.
7. Виберіть команду Layer via Cut з підменю New меню Layer. Тепер карта Європи знаходиться на окремому шарі.
8. Розмістимо виділені країни на окремих шарах. Виділите за допомогою інструмента Magic Wand одну з країн.
9.Виберіть команду Layer via Copy з підменю New меню Layer чи скористайтеся клавіатурним скороченням -KJ>. Ця команда також доступна в контекстному меню, що відкривається по щиглику правою кнопкою миші при вказівці курсору на виділену область. Тепер територія країни знаходиться на окремому шарі.
10. Повторюйте кроки 9-10 для усіх виділених країн, поки усі вони не розмістяться на окремих шарах. Італія і Великобританія мають острівні території. Для того щоб виділити їхній цілком, скористайтеся командою Similar з меню Select.
11. Перейдіть до шару з зображенням усього континенту, клацнувши на його рядку в палітрі Layers. Встановіть для нього прапорець Preserve Transparency.
12. У палітрі Swatches виберіть ясно-сірий колір і заповните їм усю територію континенту за допомогою команди Fill з меню Edit чи натисканням клавіш +.
13. Перейдіть до вихідного шару Layer 1 і заповните його білим кольором за допомогою команди Fill з меню Edit. У діалоговому вікні цієї команди встановіть White у списку Use.
14. Дайте шарам значущі імена. Ocean, Europe, England, Italy, Holland, Germany, Sweden, France. Саме відповідно до цих імен і будемо називати шари далі в тексті. Відрізнятися може тільки порядок шарів з територіями окремих країн.
Ефекти для шарів
Додамо території всього континенту ефект Drop Shadow, знайомий вам по Photoshop. У ImageReady для одержання ефектів використовуються трохи інші елементи керування.
1. Перейдіть до шару Europe у палітрі Layers.
2. Натисніть кнопку з зображенням букви "f" у нижній частині палітри Layers, вона відкриває список доступних ефектів.
3.Виберіть ефект Drop Shadow. Замість кнопки в палітрі Layers можна було б скористатися і командою Drop Shadow зі списку Effects, вкладеного в меню Layer.
4. Рядок шару Europe у палітрі шарів придбав додаткову подстроку ефектів Effects. Розташована на цьому рядку ліворуч трикутна стрілка розвертає список асоційованих із шаром ефектів. Поки це тільки ефект Drop Shadow.
5. Після додавання ефекту палітра Layer Options перемінила свою назву на Drop Shadow. Активізуйте її. Якщо такої палітри на екрані немає, то відкрийте її командою Show Layer Options/Effects з меню Window. Вона містить настроювання поточного ефекту, рядок якого виділена в палітрі Layers.
6. Список Blend Mode задає режим накладення тіні. Залишіть у ньому значення Multiply, обране за замовчуванням. Колір тіні в списку Color теж нехай залишиться чорним. Повзунок Blur задає розмитість тіні. Встановіть значення рівним 7 пікселям. Зсув тіні щодо об'єкта на шарі, що задається повзунком Distance, встановіть рівним 7 пікселям "Густоту" тіні установите рівним 9% за допомогою повзунка Intensity. Прозорість тіні (повзунок Opacity) і кут падіння (повзунок Angle) залишіть прийнятими за замовчуванням: 75% і 120°, відповідно. Як бачите, усі настроювання ефекту тіні збігаються з тими, що ви бачили в діалоговому вікні Effects у Photoshop. У ImageReady роль цього діалогового вікна виконує палітра Layer Options/Effects. Вона містить настроювання для всіх ефектів. Ефект Drop Shadow застосований. Ви можете в будь-який момент змінити його параметри. Для цього буде потрібно виділити рядок обраного ефекту і звернутися до палітри Layer Options/Effects для регулювання настроювань.
Градієнтні заливання
Один з головних сюрпризів для починаючого користувача ImageReady полягає в тому, що в програмі немає інструмента Gradient, без якого користувач Photoshop не мислить свою роботу. Замість інструмента розроблювачі постачили ImageReady ефектом Gradient/Pattern, що застосовується до шару, як і Drop Shadow, Bevel and Emboss і ін.
1. Активізуйте шар Ocean у палітрі Layers i
2. Натисніть кнопку з зображенням букви Т в нижньої частини палітри Layers, вона відкриває список доступних ефектів.
3. Виберіть ефект Gradient/Pattern. Замість кнопки в палітрі Layers можна було б скористатися і командою Gradient/Pattern зі списку Effects, вкладеного в меню Layer. У документі з'явився лінійний градієнт із квітами за замовчуванням. Зверніть увагу на появу рядка цього ефекту в шару Ocean у палітрі Layers
4. Палітра Layer Options/Effects (яка тепер називається Gradient/Pattern) являє собою спрощений варіант діалогового вікна Gradient Editor у Photoshop. Вона теж дозволяє створювати градієнти з довільною кількістю проміжних квітів і редагувати ці кольори. Список Gradient Style пропонує тільки два типи градієнта лінійний і радіальний. Залишіть градієнт лінійним. Повзунок Angle задає кут лінійного градієнта (для радіальний кут не має змісту і повзунок недоступний); зробіть кут рівним 90°.
5. Нашою метою є градієнт і з двох квітів з переходом від темно-синього до блакитного. Відредагуємо граничні кольори градієнта. Зробіть подвійного щиглика на маркері в лівій частині смуги градієнта. Перед вами діалогове вікно Color Picker. Виберіть у ньому блакитний колір (наприклад, R:102, G:204, B:255, що відповідає кольору #66CCFF у Web і натисніть кнопку ОК. Зробіть подвійного щиглика на маркері в правій частині смуги градієнта. Перед вами діалогове вікно Color Picker. Виберіть у ньому темно-синій колір (наприклад, R:51, G:102, У:204, що відповідає кольору #3366СС у Web-палітрі) і натисніть кнопку ОК. Градієнт придбав бажаний вид.
6. Движок у формі ромба над смугою градієнта в палітрі Layer Options/Effects визначає положення

 
 

Цікаве

Загрузка...