WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Шпаргалки - Реферат

Шпаргалки - Реферат

потужності споживання, висока швидкість друку, доступна ціна.
Електростатичні плоттери.
Електростатичні плоттери мають принцип роботи на основі схованого електричного зображення на поверхні спеціального електростатичного паперу поверхня якого покрита тонкими шаром діелектрика, а основа просочена солями для забезпечення необхідної вологості і електропровідності.
Електростатичні плоттери є високопродуктивним і якісними,щодо утворення зображення. Електростатичні плоттери використовуються користувачами у яких високі вимоги до продуктивності і якості. Їх використовують при високій автоматизації проектних робіт, в потужних організаціях і в геоінформаційних системах.
Плоттери прямого виводу зображення.
Зображення в таких плоттерах створюються на спеціальному термопапері довгою гребінкою мініатюрних нагрівачів.
Термопапір - це папір пресований теплочутливою речовиною. Термопапір як правило подається з рупору, він рухається вздовж гребінки і змінює колір в місцях нагрівання.
Зображення одержується високої якості, але лише монохромним.
Плоттери прямого виводу зображення використовуються при розв'язані прикладних задач від інжереного проектування. Міського планування, архітектури, електросхемотежніки та ін.
Лазерні плоттери.
Дані плоттери основані на технології покладеної на основі фізичних процесів внутрішнього фотоефекту у світлочуттєвих напівпровідникових шарах.
Проміжний носій зображення у темряві заряджений до потенціалу 100 Вт, а промінь світла знімає цей заряд створюючи електростатичне зображення, що механічним шляхом притягує намагнічений тонер на папір.
Після цього папір з тонером проходить через нагрівач і частки тонера запікаються створюючи зображення.
Лазерні плоттери найчастіше використовуються в тих аспектах коли високі вимоги до якості і результативності, але не потрібно кольорового зображення. Найчастіше це є архітектура, технічні розробки, картографія та інше.
37. Програмне забезпечення комп'ютера
Програмне забезпечення (ПЗ) - є спеціально-організований складний програмний комплекс, який призначений для отримання проектних розв'язків в автоматизованому режимі.
До складу ПЗ відносяться:
1) програмні системи;
2) прикладні;
3) сервісні програми, всі які забезпечують цілісне функціонування технічного забезпечення та проектування.
Вимоги до ПЗ:
1) забезпечення одноразової автоматичної передачі між всіма компонентами;
2) максимальне застосування спеціальних мовних засобів близьких до мови проектування;
3) простота подання результатів проектування;
4) можливість спостереження за ходом проектування та оперативного втручання в нього;
5) автоматичне внесення необхідних змін в список об'єктів проектування.
ПЗ поділяють на:
1) загальносистемне;
2) та прикладне.
Основними компонентами загальносистемного ПЗ являються: операційні системи, які вирішують задачі взаємозв'язаного функціонування окремих компонентів.
Існують 4 типи операційних систем:
1) операційні системи пакетної обробки: порівняно велика швидкість логічних і автоматичних операцій, але в свою чергу мала швидкість вводу і виводу завантаженість процесора на 20 - 30%.
2) операційна система з розподілом задач по часу (організовується черга вводу і виходу задач, і обслуговується до 15 користувачів і процесор завантажений на 80-90%).
3) операційна система реального часу, використовується для керування різними процесами.
4) сучасні операційні системи, які використовуються на переносних комп'ютерах: MS-DOS: OS/2: UNIX, PS-DOS.
Розробка ППЗ здійснюється за наступним алгоритмом:
1) побудова автоматичної моделі (якихось меблевих виробів або відповідних технічних процесів).
2) розробка алгоритму.
3) реалізація алгоритму за допомогою мовних засобів.
38. Системне програмне забезпечення
Системне ПЗ призначено для управління роботою комп'ютера, розподілу його ресурсів, підтримки діалогу з користувачами, надання їм допомоги в обслуговуванні комп'ютера, а також для часткової автоматизації розробки нових програм.
Системне ПЗ - це комплекс програм, багато з яких постачаються разом з комп'ютером та документацією до неї. Системне ПЗ можна розділити на три основні частини: операційні системи (ОС), системи програмування та сервісні програми.
Операційна система - це комплекс програм, які призначені для керування роботою машини і організації взаємодії користувача з ПК.
Програмні модулі ОС, як правило, зберігаються на магнітних дисках та в міру необхідності передаються до оперативної пам'яті для виконання. Однак деяка частина ОС, яку називають ядром чи супервізором операційної системи, після вмикання комп'ютера та ініціалізації системи постійно знаходиться в оперативній пам'яті. Самі ці програми одержали назву резидентних програм.
На одному ПК можуть використовуватися декілька різних ОС.
Системи програмування призначені для полегшення та для часткової автоматизації процесу розробки та відлагодження програм. Основними компонентами цих систем є транслятори з мов високого рівня, наприклад, Паскаль, Сі, Бейсик та ін. Особлива роль належить Ассамблерам. Програму мовою Ассамблера називають машинно-орієнтованою. Мовою Ассамблера користуються, як правило, системні програмісти.
Сервісні програми розширюють можливості ОС. Їх, звичайно, називають утілітами. Утіліти дозволяють, наприклад, перевірити інформацію у шістнад-цятковому коді, яка зберігається в окремих секторах магнітних дисків; організувати виведення на принтер текстових файлів у визначеному форматі, виконувати архівацію та розархівацію файлів та ін.
39. Операційні системи
Операційна система - це комплекс програм, які призначені для керування роботою машини і організації взаємодії користувача з ПК.
Різні операційні системи, до яких відносять OC MS-DOS, OC Windows, OC Linux, OC Unix та багато інших не таких популярних, використовують ті чи інші можливості обслуговування компонентів комп'ютера і організації діалогу з користувачем. До числа основних характеристик операційних систем відносяться: розрядність, підтримка багатопроцесорності, багатозадачності, підтримка багатокористувацького режиму.
Розрядність операційної системи показує, яку розрядність внутрішньої шини даних центрального процесора здатна підтримувати операційна система. Розрядність операційної системи говорить про те, з якими програмами вона буде працювати. Всі сучасні операційні системи підтримують 32-розрядний інтерфейс прикладних програм.
Багатозадачність. З точки зору керування виконання додатку, розрізняють однозадачні і багатозадачні операційні системи. Однозадачні операційні системи (нааприклад DOS) передають всі ресурси обчислювальної системи одному виконуваному додатку і не допускають ні паралельного виконання іншого додатку (повна багатозадачність), ні зупинки і запуску іншого додатку (витісняюча багатозадачність).
Більшість

 
 

Цікаве

Загрузка...