WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Переробка рекламної листівки (для офсету) - Курсова робота

Переробка рекламної листівки (для офсету) - Курсова робота

виводити всю зібрану смугу на широкоформатний кольоровий струминний принтер - наприклад ENCAD NovaJet Pro. Тут також застосовується концепція R.O.O.M.
Досить часто при випуску періодичної журнальної продукції виникає потреба печатки невеликої кількості пілотних екземплярів номера.
Пилотні екземпляри використаються для виявлення помилок на останній стадії підготовки або для узгодження інформації, наведеної в номері. Печатка офсетним способом пилотних номерів економічно дуже не вигідна - особливо якщо в наслідку щось поміняється. У цьому випадку потрібен перевисновок фотоформ, виготовлення нових офсетних пластин. І ми не говоримо вже про собівартість властиво печатки маленького тиражу. Для растрового процесора Delta Technology є унікальне рішення, що дозволяє уникнути всі перераховані вище проблеми. Це модуль ColorFlash, використовуваний для підключення стандартного кольорового копіювального апарата CANON CLC 700/800 до Delta Technology. Отриманий відповідно до концепціїR.O.O.M. Delta List використається для печатки на копіювальному апарату і якщо все в порядку, те т же самий Delta List використається при висновку фотоформ.
Ще одним цікавим варіантом розширення можливостей растрового процесора Delta Technology є цифровий спуск полос. Якщо в користувача є фотовивідний апарат великого формату, то найбільша продуктивність такого комплексу досягається при експонуванні плівки максимального формату. Але найчастіше формат окремої виведеної сторінки набагато менше максимального формату. У цьому випадку на одному аркуші фотоплівки можна розмістити кілька фотоформ сторінок. У наслідку ці сторінки можна або вирізати (для подальшого ручного монтажу спускового макета), або, якщо формат фотонабору точно відповідає формату друкованого преса - цілком використати для виготовлення офсетної пластини. Після печатки з такої пластини, отриманий аркуш залишиться сфальцювати (зробити зошит) і обрізати зайві краї. Процес розміщення окремих сторінок по великому форматі з урахуванням наступного фальцювання, розміщення обрізних і технологічних міток зветься "спуск смуг". Для автоматичного створення таких спускових макетів із що прийшли PostScript завдань і служить спеціальна станція - Heidelberg Prepress SignaStation. За допомогою цієї станції користувач у візуальному інтерактивному редакторі створює шаблони спускових макетів і правила із заповнення вхідними сторінками. Шаблони можуть містити як одноформатні сторінки, так і разноформатні. Останні можуть бути, наприклад, етикетками, викрійками картонної тари й ін. Станція SignaStation у стандартній комплектації працює з будь-якими PostScript-даними, видаючи на вихід також PostScript дані, але вже великого формату й з необхідною інформацією. У випадку використання SignaStation разом з растровим процесором Delta Technology процес можна спростити. У якості вхідних і вихідних даних будуть дані у форматі Delta List. Це виключає виникнення PostScript помилок і значно підвищує швидкість роботи (не потрібна потрійна інтерпретація даних).
Особливо продуктивність підвищується у випадку безлічі однотипних завдань (наприклад при виконанні операції Step&Repeat для однакових етикеток).
Інтерпретується тільки одна етикетка, а не весь їхній величезний масив. Міст між растровим процесором й SignaStation називається Delta Signa Extension й є опцією до растрових процесорів Delta Technology.
Досить часто при фотовисновку трапляється ситуація, коли вивідний пристрій простоює, тому що вхідне завдання досить складне й об'ємне. Іншими словами недостатньо потужності растрового процесора щоб повністю завантажити ФНА. У цьому випадку можна піти двома шляхами.
Більшість ФНА виробництв Heidelberg PrePress має два вхідних інтерфейси. Це дозволяє підключити два растрових процесори до одному ФНА так, що один з них буде виводити одну зібрану смугу, а іншої в цей момент підготовляти наступну. Але як показує практика, більшість часів витрачається не на растрування, а на інтерпретацію PostScript-завдання. У цьому випадку зовсім не обов'язково мати два рівноцінних растрових процесори.
Концепція Delta List дозволяє в Delta Technology створювати проміжний формат - Delta Document, і експортувати його на станцію що має Delta Tower і підключену до ФНА. Delta document містить у собі інтерпретовані дані завдання у форматі Delta List й інформацію про ФНА: формат, дозвіл, лініатуру, тип растра й ін. Станція для підготовки Delta Document зветься Delta Prep Station. Таких станцій у технологічному ланцюжку може бути стільки, скільки потрібно для повного завантаження ФНА.
Ще однією опцією є модуль формування даних у форматі CIP3. Формат CIP3 використається для передачі дані завдання пов'язаних із друкованої й постдрукарською частиною створення публікації на технологічне обладнання, використовуване на цих этапах. Така інформація може передаватися через послідовний інтерфейс або у вигляді файлу через змінний носій.
Більшість перерахованих доповнень до Delta Technology й Delta Software RIP не входить у стандартну комплектацію й повинні здобуватися окремо. Але більшість користувачів недовірливі й хочуть подивитися - які вигоди їм принесуть ті або інші опції. У растрових процесорах Delta реалізований механізм, що дозволяє користувачеві в плині 20 днів використати будь-яку опцію, не платячи за це гроші. Такий режим називається Demo Mode. Після проходження 20 днів інформація про деактивации режим Demo Mode записується в апаратний ключ, що захищає програмне забезпечення від копіювання й більше викликаний бути не може. У цей момент користувач повинен вирішити - треба йому придбати ту або іншу опцію в постійне чи використання ні.
Типи растрів. Одним з найбільш значимих факторів успіху растрових процесорів Delta є бібліотеки високоякісних растрів. Під растрами в цьому випадку розуміються алгоритми передачі відтінків сірих кольорів кожної колірної плашки шляхом висновку груп елементарних крапок на фотовивідному пристрої. Зробимо невеликий відступ і розкриємо кілька понять, пов'язаних з передачею кольорів шляхом растрування.
Для гарної якості передачі відтінків квітів потрібно, щоб один осередок кольроподільної плашки міг би передавати один з 256 відтінків від чорного до білого. Тому що у фотовивідному апарату є всього два значення яскравості елементарної крапки (крапки, що відповідає диметру засветки лазерним променем), те передача відтінків можлива при угрупованні таких елементарних крапок у т.зв. растрові осередки. Для передачі 256 відтінків стандартним напівтоновим методом потрібна осередок розміром 16х16 елементарних крапок.
Періодичність проходження таких осередків зветься линиатура. При печатці потрібно, щоб такі осередки з різних колірних шаром не накладалися один на одного. У

 
 

Цікаве

Загрузка...