WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Переробка рекламної листівки (для офсету) - Курсова робота

Переробка рекламної листівки (для офсету) - Курсова робота

користувачам при невеликих капіталовкладеннях перейти із застарілих растрових процесорів (таких як RIP 40 або RIP 50) до більше сучасної технології.
Принципи побудови растрових процесорів Delta Як уже було сказано, растрові процесори Delta діляться на дві категорії: програмно-апаратна версія (Delta Technology) і чисто програмна версія (Delta Software RIP). До них ставляться:
робочу станцію платформи Intel
програмне забезпечення Delta Tech Software
апаратний растеризатор Delta Tower
Робоча станція функціонує під керуванням Microsoft Windows NT Server, забезпечуючи користувальницький графічний інтерфейс і підтримку мультипроцесорної конфігурації. Використання саме платформи PC-Windows NT забезпечило найбільшууніверсальність застосування растрових процесорів Delta. Операційна система виконує підтримку всіх використовуваних мережних протоколів, користувальницький інтерфейс наочний і досить простий для навчання. Апаратне забезпечення станції PC порівняно недорого й можна за невеликі гроші зібрати потужну конфігурацію навіть при використанні комп'ютерів від іменитих виробників (Brand Name).
Під керуванням Windows NT працює програмне забезпечення Delta Tech Software. Воно реалізує підтримку вхідних черг по прийому PostScript-завдань, пріоритетну передачу цих завдань для інтерпретації або перенапрямку на інші PostScript-пристрої, виконання попередньої обробки й одержання проміжного формату Delta List.
Дані у форматі Delta List можуть бути візуально переглянуті й спрямовані на висновок. Якщо висновок виконується на фотонабір або систему прямого експонування пластин, то Delta List передається на апаратний растеризатор Delta Tower, у якому виробляється фізичне растрування даних відповідно до обраного алгоритму, дозволом і кутами нахилу растрових ґрат. Delta Tower з'єднується з фотовивідним апаратом через високошвидкісний послідовний интерфейс SpeedWay.
Тепер більш докладно про кожен етап технологічного процесу проходження даних в Delta Technology. Прийом PostScript-файлу від робочої станції здійснює модуль PrintManager. За допомогою PrintManager створюють вхідні черги, кожна з яких має асоційований з нею набір параметрів: формат, дозвіл, лініатуру, алгоритм растрування, кути нахилу растрів, пристрій призначення, пріоритет й ін. Крім того є можливість завдання шаблона для виконання найпростішого спуска полос прямо в растровому процесора (Visual Auto Page Position). Вся інформація про завдання, що проходять через PrintManager відображається в статусному вікні Delta Control.
Після проходження Print Manager завдання інтерпретується. Як інтерпретатор використається оригінальний алгоритм від компанії Adobe - Adobe CPSI level 2. Далі, дані передаються на модуль створення проміжного формату Delta List - Delta List Generator.
Проміжний формат є простим одноплановим графічним форматом, що не містить об'єктів, що перекриваються. Delta List є апаратно-незалежним, що дозволяє виводити його з різними лініатурами й з використанням різних алгоритмів растрування. Дані у форматі Delta List також можна переглянути й візуально. Це позволяетизбежать витрати плівки при виникненні помилок формування PostScript-файлу. Наявність проміжної стадії значно заощаджує час растрування, тому що відбувається розпараллелювання (конвеєризація) обробки завдань і не потрібно додаткове перерастрування при виникненні помилок або при повторному висновку.
Заключна стадія обробки даних виконується в Delta Tower. Цей модуль є аппаратно-залежний і виконує фізичне растрування даних з Delta List у набір бітових повній для відповідних базових квітів (наприклад CMYK). Растрування дані передаються у фотовивідний пристрій, де з їхньою допомогою створюється фотоформа або офсетна пластина (у випадку Ct). Delta Tower поставляються у двох варіантах (Delta Tower HQS й Delta Tower I.S.), що розрізняються наборами алгоритмів растрування. Про алгоритми растрування буде докладно розказано нижче.
У такий спосіб дані можуть обробляються в одному із трьох модулів, що допускає троєкратне розпараллелювання завдання й, отже, троєкратне підвищення продуктивності в порівнянні з послідовною схемою обробки.
Другий тип реалізації растрового процесора Delta - чисто програмна версія. Характерні відмінності Delta Software RIP від Delta Technology ця відсутність проміжної фази Delta List й, як наслідок, відсутність апаратного растеризатора Delta Tower. Підключення фотовивідного апарата вироблятися через интерфейсну карту PCI-SpeedWay. Delta Software RIP має менше можливостей по розширенню й не має режиму попереднього перегляду даних.
Основна перевага Delta Software RIP у значно більше низькій вартості. Якщо при роботі виникне потреба в більшій продуктивності растрового процесора, то Delta Software RIP легко модернізується в повну версію - Delta Technology.
Концепція R.O.O.M.
Абревіатуру R.O.O.M. (RIP Once Output Many) можна перевести як растрування виконується один раз, печатка виконується багато разів". Зміст даної концепції - відхід від додаткової інтерпретації вихідного PostScript файлу при його перевисновку або висновку на іншому пристроїв.
Такий підхід дозволяє значно заощаджувати час. Крім того при висновку на інші пристрої (наприклад, при висновку на цифрову кольоропробу), користувач одержує відбиток ідентичний фотоформам.
В основі концепції R.O.O.M. лежить технологія використання Delta List -проміжного документа, одержуваного після етапу інтерпретації даних PostScript файлу. Такий Delta List можна зрівняти із цифровою фотоформою. З такої "фотоформи" можна одержати скільки завгодно відбитків на різному встаткуванні (кольоропробу, фотовивідному апарату, системі прямого експонування пластин). Її можна зберігати для майбутнього використання.
Крім того є можливість робити додаткові маніпуляції з даними у форматі Delta List - виконувати операції треппинга, спуска смуг.
Система Delta Proof Open забезпечує сумісність растрового процесора Delta практично з будь-яким цифровим кольоропробному устаткуванням. При цьому повною мірою використається концепція R.O.O.M., що гарантує відповідність кольоропробному відбитка отриманим фотоформам. Єдина вимога до пристрою цифровий кольоропробі - воно повинне мати ICC-профіль, що характеризує. В основі роботи Delta Proof Open лежить створення TIFF IT/CT-CMYK файлу відповідно до профілю вивідного пристрою.
Автоматично виконується зниження дозволу до 300dpi (дозволу, достатнього для виконання кольоропробі). Для підстроювання кольорів використається убудована в Delta Technology система керування кольорами.
Якщо потрібне одержання пробного відбитка великого формату (наприклад 74-ого або 102-ого), то використають опцію Delta Formproof.
Ця опція дозволяє

 
 

Цікаве

Загрузка...