WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Опис гафічного редактора „Paint” - Контрольна робота

Опис гафічного редактора „Paint” - Контрольна робота


Контрольно робота з
Опис гафічного редактора "Paint"
ЗМІСТ
Зміст 2
Вступ 3
Розділ 1. Уявлення про "Paint" 4
1.1 Що собою являє редактора Paint 4
1.2 Як можна редагувати малюнок редактором "Paint" 4
Розділ 2. Редагування малюнка. 6
2.1Як розпочати роботу з редактором "Paint" 6
2.2Якими засобами можна створити малюнок у редакторі опис "Панель інстументів" 6
2.3. Очищення великої області 10
2.4 Вибір кольору 10
2.5 Інші можливості 11
2.6 Можливості підменю "Справка" 12
2.7 Збереження малюнка у файл 14
2.8 Завершення роботи з редактором "Paint" 14
Висновок 15
Списе використаної літератури 16
ВСТУП
Paint являє собою засобом для малювання, за допомогою якого можливо створити прості або складні малюнки. Ці малюнки можна робити чорно-білими або кольоровими та також зберігати їх у вигляді файлів. Створені малюнки можна виводити на друк, використовувати замість фону робочого столу вставляти в інші документи Paint можна використовувати навіть для перегляду та редагування знятих за допомогою сканера фотографій.
Графічний редактор використовує для роботи з "точечными" малюнками формати JPG, GIF або BMP, та також редактор дозволяє зберігати в цих форматах
РОЗДІЛ 1. УЯВЛЕННЯ ПРО "PAINT"
1.1 Що собою являє редактора Paint
(рис.1) Загальний вигляд
1.2 Як можна редагувати малюнок редактором "Paint"
У вашому розпорядженні різні інструменти для "художньої" творчості: палітра кольорів (рис.1), кисть (рис.2), аерозольний балончик (рис.3), гумки для стирання (рис.4), лінії для малювання геометричних фігур (різних ліній, прямокутників, еліпсів, багатокутників) (рис.5). Редактор дозволяє вводити тексти, і багатий набір шрифтів дають можливість виконувати на картинках ефектні написи (рис.6). Є і "ножиці" (рис.7), для вирізування фрагментів картинки, - вирізаний елемент можна перемістити, скопіювати, зменшити, збільшити, розвернути і т.д.
рис.1Палітра кольорів
рис.2 кисть
рис.3 розпилювач
(рис.4) гумка для стирання
рис.5 лінії для малювання
геометричних фігур
рис.6 редактор
рис.7 ножиці
рис.8 олівець
РОЗДІЛ 2. РЕДАГУВАННЯ МАЛЮНКА.
2.1Як розпочати роботу з редактором "Paint"
Для запуску графічного редактора Paint використовується наступний спосіб: кнопка ,пункти підменю , і
Або іншим способом завдяки комбінації клавіш +R з'явиться вікно "Запуск програмы"яке дозволяє виконати програму яку задаєте, тобто швидкий запуск, там впишіть "mspaint" і натисніть "OK" запустиця програма графічного редактора Paint.
Але перед тим як вийти з програми не забудьте зберегти сам малюнок.
2.2Якими засобами можна створити малюнок у редакторі опис "Панель інстументів"
Для створення малюнка та для втілення Ваших художніх талантів є різні засоби але для цього використовуєте програму Paint. Вньому було зібрано на перший погляд прості але водночас складні функції а саме я про них опишу нище.
Для цього Вам треба
Гумка призначена для стирання частини малюнка до кольору фона. Активізують кнопкою Ластик. Після активізації під панеллю інструментів відкривається вікно , у якому можна вибрати розміри гумки, для того щоб можна було витерти велику або малу ділянку малюнка.
Пензель призначено для малювання довільних фігур. Вибирають натискуванням кнопки Кисть. При цьому під панеллю інструментів з'являється вікно, у якому можна вибрати форму пензля. Для малювання слід встановити курсор у точку початку малювання і при натиснутій кнопці миші перемістити до кінцевої точки.
Розпилювач призначено для створення плавних тонових зображень. Активізують кнопкою Распылитель і під панеллю інструментів відкривається вікно де ти вибираєш густину розпилюющої фарби
Олівець призначено для малювання ліній. Вибирають натискуванням кнопки Карандаш. Після вибору інструменту курсор миші набирає форми олівця. Для малювання лінії слід встановити курсор в початок лінії і при натисненій кнопці миші протягнути до кінця лінії. Якщо при цьому була натиснута ліва кнопка миші, то лінія малюється основним кольором, а якщо права - то кольором фону.
Валик призначено для заповнення обмежених областей малюнка основним кольором або кольором фону. Активізується кнопкою Заливка. Для заповнення слід перемістити курсор у будь-яку точку замкненої області і натиснути ліву (заповнення основним кольором) або праву (заповнення кольором фону) кнопку миші.
Лінія . Цей інструмент призначено для побудови прямих ліній. Активізують кнопкою Линия. Після активізації під панеллю інструментів з'являється вікно , в якому можна вибрати товщину лінії. Для побудови лінії слід встановити курсор у початкову точку лінії і при натиснутій лівій або правій кнопці миші перемістити курсор у кінцеву точку. Якщо при переміщенні курсора утримується натисненою клавіша [Shift], то кут нахилу лінії буде кратний 45 °.
Крива лінія . Цей інструмент призначено для малювання дуг. Активізують кнопкою Кривая линия. Для побудови кривої слід намалювати пряму лінію, встановити курсор миші у вершину дуги, натиснути ліву або праву кнопку і переміщенням курсора змінити кривизну. Крива, що будується, є дотичною до двох прямих, проведених з поточної точки курсора до кінців прямої. Де також після активізації під панеллю інструментів з'являється вікно , в якому можна вибрати товщину лінії
Прямокутник. Інструмент призначений для побудови прямокутників. Активізується кнопкою Прямоугольник. Для побудови прямокутника слід встановити курсор на одну з його вершин і при натиснутій лівій або правій кнопці перемістити в протилежну вершину. На екрані пунктирною лінією зображується контур прямокутника. Відпускання кнопки миші фіксує побудову. Прямокутник будується на діагоналі, утвореній початковою і кінцевою точками курсора. Якщо при переміщенні курсора утримується натиснутою клавіша [Shift], то будуватиметься квадрат.
Округлений прямокутник. Інструмент призначений для побудови прямокутника з округленими кутами. Активізується кнопкою Округленими прямоугольник. Побудова здійснюється аналогічно інструменту Прямокутник.
Еліпс. Інструмент призначений для побудови еліпсів. Активізується кнопкою Эллипс. Для побудови слід встановити курсор у центр еліпса і при натиснутій лівій або правій кнопці миші

 
 

Цікаве

Загрузка...