WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Загальні принципи пошуку освітніх та наукових ресурсів в Іnternet - Реферат

Загальні принципи пошуку освітніх та наукових ресурсів в Іnternet - Реферат

тестів з англійської мови, тощо. Всі послуги надаються безкоштовно.
Вступ у більшість університетів відбувається за листуванням. Найбільш складним при вступі є здача тестів з англійської мови TOEFL (Test Of English as a Foreign Langruage) або GRE (Graduate Record Examination).Офіційним сайтом TOEFL є www.toefl.org . Якщо вибрати пункти меню Test preparation- Sample question, то можна побачити зразки типових питань, які входять до тесту. Офіційним сайтом GRE є www.gre.org . Безкоштовні зразки тесту можна замовити на www.gre.org/codelst.html .
Потренуватись здавати тест в інтерактивному режимі можна на www.gre.org/refmats.html .
Слід взяти до уваги такі фактори
1) 1) Тести є досить складними та для їхнього складання потрібен дуже високий рівень знання англійської мови
2) 2) Навіть при високому рівні знань англійської мови треба приділити певний час, щоб підготуватись до тестів та зрозуміти їхню специфіку.
3) 3) Навчання в університетах платне і досить дороге. Можна одержати фінансову допомогу на навчання, яка надається на конкурсній основі приблизно 5-10 відсоткам кращих студентів чи аспірантів. Скласти тести так, щоб війти у названі кращї відсотки, змагаючись з носіями англійської мови дуже складно.
4) 4) Незважаючи на перечислені вище фактори, варто спробувати підготуватись до здачі тестів- принаймні це можливість суттєво підвищити рівень знань англійської мови, при чому абсолютно безкоштовно.
Участь у міжнародних наукових конференціях (МНК)
Для участі в МНК треба мати хоча б невеликий, але самостійний науковий результат. Для аспірантів дуже бажано, щоб результати, які планується включити до кандидатської дисертації, пройшли апробацію на одній з наукових конференцій. Студенти можуть виносити на розгляд результати, одержані ними в курсових роботах або під час ознайомлення з науковими результатами інших авторів. В останньому випадку треба чітко оговорювати, з якої публікації і що взято за основні положення і що саме зроблено самостійно (це може бути розвиток результатів, розглядання частинних випадки, що мають самостійний інтерес, чисельні розрахунки, результати чисельного моделювання, тощо).
Щоб знайти конференцію з (подходящей) тематикою, треба подивитись календарі МНК. Це можна зробити таким чином.
1) 1) На сайті київського інституту математики www.imath.kiev.ua в розділі "Конференції" є календар МНК, що відбуваються на території України.
2) 2) На сайті Європейського математичного товариства http://cdns.emis.de вибрати спочатку News&Miscelenea а потім Conference Calendar.
3) 3) На сайті Американського математичного товариства www.e-math.ams.org вибрати спочатку Other Mathematical Meetings and Activities а потім Mathematical Calendar. Тут краще подивитись розділ International та надавати перевагу європейським конференціям над американськими, оскільки так значно простіше знайти кошти на дорожні витрати та добратись до місця проведення конференції.
4) 4) Російськомовний сайт Московського держуніверситету імені М.В.Ломоносова http://conf.msu.ru носить назву "Система конференция- все о научных конференциях в России и в мире"
При входженні на сайти МНК треба пройти такі етапи
1) 1) Пререєстрація та реєстрація (Pre-registration and Registration).
2) 2) Тут нема нічого складного, лише заповнення реєстраційної форми з анкетними даними (повне ім'я, дата народження, назва університету, тощо). При цьому є обов'язкові та є необов'язкові пункти для заповнення. Як правило, реєстрація проходить в режимі Online, тобто треба заповнити реєстраційну форму та натиснути на прямокутник з надписом Submit, (при цьому ця клавіша буде неактивною, якщо не заповнено хоча б один пункт анкети, що є обов'язковим). Через декілька секунд після відсилання реєстраційної форми з'являється приблизно таке повідомлення "Your registration form was submitted successfully". Слід пам'ятати, що іноді реєстрація відбувається один раз і є остаточною, іноді реєстрація є лише попередньою і треба буде проходити ще раз остаточну реєстрацію у встановлені терміни.
3) 3) Надсилання матеріалів доповіді (Paper submission).
Умови представлення матеріалів доповіді до розгляду оргкомітету конференції можуть бути різними. Частіше за все це одна сторінка тез доповіді у форматі Тех., при цьому Тех.-шаблон, якого треба дотримуватись, наводиться на відповідній веб-сторінці. Іноді вимагається оформлення тез у форматі звичайного тексту без формул (plain text), іноді можна застосовувати Word-файли.
4) 4) Прохання про надання гранту для участі у конференції (Application for a grant). Інформація про надання грантів може знаходитись на сайті конференції у розділі Grants. Іноді навіть є анкета, яку можна заповнити та надіслати в онлайн режимі. Якщо ж такого розділу немає, то про наявність грантів можна дізнатись, проявивши ініацітиву самому і надіславши електронний лист до оргкомітету та на адресу особи, відповідальної за фінанси (treasurer). Зміст цього листа може бути приблизно таким:
To whom it may concern
Dear organizers of the conference. Here is , graduate student from Ukraine, Kiev University, faculty of cybernetics. I've already passed registration and get the message, that my report was accepted by the organizing comity. Unfortunately, our university have no funds to cover my participation in . I'll be grateful, if you send me some information about grants, available for young scientists or for participants from developing countries or for othercategories. Thank you very much for your troubles in advance.
My postal address is:
My e-mail is: Good bye, .
При спробі отримання гранту треба взяти до уваги наступне:
1) 1) Прохання надати грант є абсолютно нормальним, у цьому нема нічого соромного або принизливого. З іншого боку, не треба засмучуватись, якщо вам буде відмовлено у отриманні гранту- це теж абсолютно нормально.
2) 2) Комісія по наданню грантів може надіслати вам листа з проханням надіслати свою автобіографію (яка складається вами в довільній формі та носить назву Resume або Personal CV) або рекомендацію від факультету чи кафедри. Бажано, щоб ці папери були підготовлені заздалегідь та надіслані швидко.
3) 3) Можливо, вам потрібно буде давати відповідї на листи терміново, тому свою електронну пошту треба дивитись регулярно.
У разі отримання гранту та оформлення закордонної поїздки треба пам'ятати про наступне:
1) 1) Отримання закордонного паспорту може зайняти 1-2 місяці, тому паспорт треба оформлювати заздалегідь.
2) 2) Отримання візи може зайняти 1-2 тижні. Перелік документів, необхідних для оформлення візи у різних посольствах відрізняється один від одного (про це треба обов'язково дізнатись у відділі віз посольства країни, у яку планується поїздка). Майже всі посольства вимагають оригінал офіційного запрошення, тому потрібно заздалегідь попросити оргкомітет конференції надіслати вам персональне запрошення. Якщо конференція відбувається під час навчального процесу, то про поїздку треба заздалегідь попередити в деканаті та надати ксерокопію запрошення.
5) 5) Проживання та транспорт. У разі отримання гранту треба чітко розуміти, в якому обсязі він надається та що в себе включає. Зокрема, по-перше, яку максимальну суму можна витратити на транспортні витрати. Якщо цієї суми вистачає на авіа переліт, то найбільш дешевими є квитки польської компанії LOT або угорської авіакомпанії Malev (у разі, якщо брати білети в обидва кінця з фіксованими датами). Якщо ж на авіапереліт не вистачає коштів, то можна скористатись автобусними лініями або електричками другого класу. Про це можна дізнатись на сайті www.alternativetravelers.net .
По-друге, треба з'ясувати, чи буде вам надано житло під час проведення конференції або будуть тільки виділено кошти, а житло треба буде шукати самостійно. В останньому випадку доцільно скористуватись системою дешевих університетських гуртожитків, або так званих хостелей. Знайти їхні адреси та інформацію про умови та вартість проживання майже у будь-якому місті, а також забронювати себе місце в режимі online можна за адресами www.hostelworld.com , www.hostels.com , для всіх регіонів Росії- www.hostels.ru .

 
 

Цікаве

Загрузка...