WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

зацікавлені в створенні модулів, сумісних із програмою Adobe Photoshop, звертайтеся у відділ технічної підтримки фірми Adobe.
Щоб одержати коротку інформацію про будь-який фільтр, виберіть з меню "Допомога" команду "Про додатковий модуль...", а потім вкажіть у що відкрились субменю ім'я цікавлячого вас фільтра. Щоб закрити інформаційне вікно, клацніть у ньому мишею.
Щоб скористатися потрібним вам фільтром, виберіть з меню "Фільтр" відповідну команду. Фільтр, обраний останнім, відображається у верхньому рядку меню.
Щоб застосувати фільтр:
1.Виділите фрагмент зображення, що ви хочете змінити за допомогою фільтра. Якщо ви не зробите цього, то фільтр буде застосований до всього зображення.
2.Виберіть з меню "Фільтр" ім'я потрібного фільтра.
3.При необхідності задайте параметри застосування фільтра і натисніть кнопку "Так". Інформацію про всі діалогові вікна див. опису відповідних фільтрів.
3.2. Застосування фільтрів до шарів
Застосування фільтра до окремого шару може радикальним образом змінити зображення зокрема, при використанні фільтра "Ефекти висвітлення" чи при зміні непрозорості активного шару. Щоб фільтр міг бути застосований дошару, цей шар повинний містити пофарбовані пікселі. Це не означає, що на даному шарі обов'язково повинні бути розміщені які-небудь елементи в деяких випадках ви можете створювати шари, заповнені нейтральним кольором, що дозволяє вам застосовувати фільтри до шарів, що фактично є прозорими. Додаткову інформацію про параметр "Залити нейтральним кольором", що задається в діалоговому вікні "Новий шар", див. у розділі "Установка параметрів шаруючи".
3.3. Попередній перегляд ефектів
Більшість убудованих фільтрів програми Adobe Photoshop дають вам можливість побачити й оцінити ефект, вироблена фільтром, перед його безпосереднім застосуванням. Застосування фільтра (особливо до великого зображення) може виявитися досить тривалим процесом, однак задавши параметр "Перегляд" і виконавши модифікацію не всього зображення. а лише виділеного фрагмента, ви зможете заощадити час і уникнути непередбачених результатів.
Діалогові вікна деяких фільтрів містять убудоване поле перегляду, у якому відображається ефект застосування фільтра на активному шарі.
Якщо потрібний вам ділянка шаруючи не видний у поле перегляду, клацніть мишею у вікні документа в центрі потрібного фрагмента. Щоб настроїти положення фрагмента в поле перегляду, установите на ньому курсор (при цьому тимчасово активізується інструмент "рука") і, натиснувши кнопку миші, змістите його в ту чи іншу сторону. За допомогою кнопок "+" і "-" ви можете збільшувати і зменшувати масштаб відображення в поле перегляду. Щиглик миші в якому-небудь місці документа відзначить ту частину зображення, що буде поміщена в центр полючи попереднього перегляду.
" Фільтри "Размитие"
" Фільтри "Деформація"
" Фільтри "Шум"
" Фільтри "Оформлення"
" Фільтри "Висвітлення"
" Фільтри "Різкість"
" Фільтри "Стилізація"
" Фільтри "Відео"
" Інші фільтри
3.4. Види фільтрів
Фільтри "Размитее" (Blur)
П'ять фільтрів із субменю "Размитее" створюють ефект "м'якого фокуса" і можуть бути використані для ретушування зображень.
Фільтри "Деформація" (Distort)
Фільтри із субменю "Деформація" виконують геометричне перекручування зображення.
Фільтри "Шум" (Noise)
"Шум" у зображенні являє собою пікселі з випадковими колірними значеннями. Фільтри із субменю "Шум" особливим образом зм'якшують зображення у виділеній області за рахунок додавання таких пікселів. За допомогою цих фільтрів ви можете виправляти такі дефекти зображення, як наявність подряпин, а також створювати незвичайні текстурні малюнки, що потім можуть бути використані, наприклад, як тло для текстових елементів.
Фільтри "Оформлення" (Pixelate)
Шість фільтрів із субменю "Оформлення" перетворять виділену область шляхом об'єднання пікселів, що мають подібні колірні значення, в осередки.
Фільтри "Висвітлення" (Render)
П'ять фільтрів із субменю "Висвітлення" використовуються для створення ефекту "хмарності" і імітації різних джерел світла. Ви також можете використовувати напівтонові текстури, що дозволяють одержувати на "освітлюваній" поверхні тривимірний ефект.
Фільтри "Різкість" (Sharpen)
Фільтри із субменю "Різкість" підвищують чіткість зображень за рахунок посилення контрасту між сусідніми пікселями.
Фільтри "Стилізація" (Stylize)
Фільтри із субменю "Стилізація" роблять у виділеній області спеціальні художні ефекти за рахунок зсуву пікселів і підвищення контрасту в зображенні.
Фільтри "Відео" (Video)
Субменю "Відео" містить фільтри "Порядкове розгорнення" і "Кольору NTSC". Фільтр "Кольору NTSC" обмежує колірний зміст зображення тільки тими квітами, що використовуються для телевізійного відтворення. Цей фільтр дозволяє уникнути "розтікання" надмірно насичених кольорів на сусідні рядки розгорнення екрана.
Фільтр "Порядкове розгорнення" видаляє з чересстрочного відеозображення парні чи непарні рядки. Для заміни вилучених рядків ви можете скористатися подвоєнням рядків, що залишилися, чи інтерполяцією. Цей фільтр використовується для зм'якшення "" зображень, щорухаються, отриманих з відеоджерел.
Приклад фільтра "Скривлення" показаний на малюнку 2.
Малюнок 1
4. Приклади використання ефектів
програми Adobe Photoshop
4.1. Хвиля
1. Створіть новий файл (Ctrl+N) 600x600 pixels, RGB color, Transparent Content. Натисніть D, щоб призначити колір переднього плану і колір фону по замовчуванню. Натисніть Alt+Backspace, щоб залити текучий шар чорним кольором (кольором переднього плану). Потім створіть новий шар і встановіть йому екранний режим накладення. На цьому новому шарі намалюйте алмазним градієнтом ромб (вести градієнт треба від центру вниз до краю по прямій, тобто при натиснутому Shift).
2. Тепер використайте Фільтри (Filter) > Спотворення (Distort) > Скло (Glass). Настройки в діалоговому вікні можна встановити на свій смак, головне - виберіть текстуру "Тонкі лінзи" (Tiny Lens).
3. Наступний крок на шляху к хвилі - Фільтри (Filter) > Спотворення (Distort) > Вихор (Twirl). Встановіть значення 350.
4. Тепер застосуйте до зображення полярні спотворення з меню Фільтри (Filter) > Спотворення (Distort) > Полярні координати (Polar Coordinates), и вибрати режим, який переводить з полярних в прямокутні координати (polar to rectangular).
5. Необхідно перевернути зображення по вертикали (Правка (Edit) > Трансформ (Transform) > Поворот по вертикали (Flip Vertically)) і в діалозі

 
 

Цікаве

Загрузка...