WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

перефарбовуються у фоновий колір. При роботі на шарах пофарбовані пиксели стають прозорими.
Інструмент "лінія" дозволяє малювати в зображенні прямі лінії. Ви можете змінювати товщину ліній, задавати для них згладжування країв, а також створювати лінії у виді стрілок.
Інструмент "Олівець" дозволяє створювати довільні лінії з твердими границями і використовується насамперед у роботі з бітовими зображеннями. Для цього інструмента існує спеціальний режим "Автоматичне стирання" , що дозволяє малювати фоновим кольором по кольорі переднього плану.
Інструмент "аерограф" дозволяє офарблювати об'єкти без різких колірних переходів. Він створює ефект малювання за допомогою аерозольного чи балончика розпилювача. Цей інструмент дає набагато більш м'які штрихи, чим інструмент"кисть". Щоб одержати більш соковитий колір, ви можете нанести на ту саму область кілька штрихів.
Інструмент "кисть" створює в зображенні м'які мазки, границі яких менш тверді, чим в інструмента "олівець", але і не такі розмиті, як у "аерографа".
Інструмент "штамп" дозволяє відтворювати точні чи модифіковані копії зображення в тім же зображенні, або в іншому документі. За замовчуванням інструмент "штамп" використовує як шаблон для копіювання ціле зображення. Інші режими використання цього інструмента дозволяють зафарбувати визначені області зображення заздалегідь узятим чи зразком створити його "імпресіоністську" версію. Крім того, ви можете вибірково відновлювати фрагменти останньої збереженої версії документа.
Інструмент "палець" імітує змазування сирої фарби пальцем. Цей інструмент "бере" колір на початку штриха і "протаскує" його в напрямку переміщення курсору.
Інструмент "размитие/різкість" дозволяє або зм'якшувати занадто різкі чи границі області в зображенні, зменшуючи контраст між деталями, або підвищувати чіткість зображення, роблячи занадто м'які границі більш різкими.
2.5. Вибір кольорів
Палітра кольорів програми Adobe Photoshop (Color Picker) дозволяє вибирати кольору переднього і заднього плану по спектральній чи шкалі визначати координати кольорів за допомогою числових значень. Крім того палітра кольорів програми Adobe Photoshop дозволяє вибирати готові кольори, засновані на колірній моделі CMYK, а також вибирати кольору в різних замовлених колірних системах.
Палітра кольорів програми Adobe Photoshop прийнята за замовчуванням у якості основної. Щоб повернутися до неї після використання іншої палітри, виберіть з меню "Файл" команду "Установки" > "Основні..." на екрані відкриється діалогове вікно "Основні установки". У списку "Палітра кольорів" задайте варіант "Photoshop".
Щоб відкрити палітру кольорів, клацніть мишею в палітрі "Інструменти" (у поле основний чи фоновий кольори) чи в палітрі "Синтез" (у виділеному колірному полі).
2.6. Шари (слої)
Новий документ, створений у програмі Adobe Photoshop, складається тільки з тла (заднього плану). Це тло можна порівняти з полотном, на якому малюється картина. Тло може бути білим, або пофарбованим у поточний колір заднього плану.
Ви можете додати в документ один чи кілька шарів, які можна порівняти з аркушами абсолютно прозорої плівки, складеними в стопку поверх тла. Якщо шар не містить ніяких образотворчих елементів, то крізь нього будуть видні всі інші шари і задній план.
Шари дають вам можливість редагувати окремі елементи зображення незалежно від інших об'єктів. Ви можете малювати, редагувати, уклеювати, маскувати і переміщати вміст одного шару, не побоюючись зіпсуватися графічні елементи, розташовані на інших шарах.
Усі шари в документі мають те саме кількість пікселів, однакове число каналів і загальний колірний режим, наприклад, RGB, CMYK чи "Градації сірого".
Документи, створені в більш ранніх версіях програми Adobe Photoshop, складаються з єдиного шару. Щоб додати нові шари в такий документ, вам доведеться зберегти його у форматі Adobe Photoshop 3.0, оскільки тільки цей формат підтримує багатошарову структуру документів.
2.7. Канали і маски
Adobe Photoshop використовує канали в двох цілях: для збереження колірної інформації і для збереження областей. Колірні канали створюються автоматично при відкритті нового документа. Їхня кількість залежить від колірної моделі, обраної для опису зображення. Наприклад, будь-яке RGB-зображення має три визначених канали червоний, зелений і синій кожний для збереження інформації про визначений колір. У документі також мається сполучений канал, у якому всі кольори відображаються разом.
Ви можете створювати в будь-якому документі Adobe Photoshop додаткові канали (так називані альфа-канали). Альфа-канали використовуються для збереження масок і для створення нових зображень за допомогою спеціальних команд, що виконують обчислювальні операції над каналами. У процесі зміни чи кольорів застосування фільтрів і інших ефектів до цілого зображення маски дозволяють ізолювати і захистити від модифікації окремі його фрагменти. Математична обробка дає можливість комбінувати канали різними методами на основі перерахування колірних значень пікселів.
Розмір файлу, що містить альфа-канали, прямо залежить від інформації про кожний піксель в каналі. Додавання до зображення нового альфа-каналу збільшує розмір файлу, причому завжди на величину, рівну обсягу одного каналу. Це означає , що додавання альфа-каналу до RGB-зображення збільшує розмір файлу на одну третину, а в CMYK-зображенні на чверть.
3. Фільтри в програмі Adobe Photoshop - як унікальні інструменти для створення графічних спецефектів
3.1. Поняття про фільтри
Фільтри, убудовані в програму Adobe Photoshop, дозволяють застосовувати до зображення різні спеціальні ефекти. З їхньою допомогою ви можете створювати мозаїчні ефекти, випадковим образом перерозподіляти колірні значення пікселів ( чидодавати зменшувати шум), імітувати присутність різних джерел світла, довільно деформувати зображення, а також одержувати багато інших цікавих візуальних ефектів. Крім того. "Замовлений фільтр" дозволяє вам створювати і зберігати власні унікальні ефекти, а потім застосовувати їх в інших зображеннях.
Adobe Photoshop підтримує фільтри, що також убудовуються, (Доповнення), розроблені іншими фірмами-виробниками. Інформацію про їхню установку в системі ви знайдете в брошурі "Adobe Photoshop: Посібник з установки". Установлені додаткові фільтри відображаються в меню "Фільтр" і використовуються аналогічно убудованим фільтрам. Така відкрита архітектура дозволяє будь-яким фірмам розробляти спеціальні модулі, що можуть бути використані в програмі Adobe Photoshop. Якщо ви

 
 

Цікаве

Загрузка...