WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

інформацію про активний інструмент і про колірні координати в активній крапці курсору.
Палітра "Команди" дозволяє одним щигликом миші вибирати найбільше часто використовувані команди. Коли палітра "Команди" відкрита на екрані, щиглик миші на кожній з команд, що містяться в ній, приводить до виконання відповідної чи операції до відкриття відповідного діалоговоговікна. За замовчуванням у програмі Adobe Photoshop обрані кілька команд, за яких закріплені функціональні клавіші. Якщо на вашій клавіатурі маються функціональні клавіші, то ви можете самостійно перепризначувати їх на інші команди.
У програмне забезпечення Adobe Photoshop включено кілька спеціалізованих палітр "Команди". Вони містять команди, застосовувані для виконання допечатних задач, корекції кольору і маніпулювання зображеннями.
1.2. Сканування зображень
При використанні визначених моделей сканерів програма Adobe Photoshop дозволяє цілком контролювати процес перетворення чи фотографії слайда в оцифрованное зображення. Для сканування зображень використовується команда "Одержати" з меню "Файл".
Програма Adobe Photoshop може працювати з будь-яким сканером за умови, що для нього буде встановлений сумісний додатковий модуль. Щоб установити такий модуль, необхідно скопіювати в підкаталог PLUGINS каталогу програми Photoshop відповідний файл фірми-виробника сканера. Усі модулі для сканерів, встановлені в підкаталозі PLUGINS, відображаються в субменю "Файл" > "Одержати". Adobe Photoshop підтримує стандартний інтерфейс TWAIN, що дозволяє використовувати для сканування будь-які пристрої, що також підтримують цей інтерфейс. Щоб підключити сканер, що підтримує інтерфейс TWAIN, ознайомтеся з інструкцією, що додається до нього, по установці і настроюванню модуля TWAIN.
Якщо ви не змогли придбати для свого сканера драйвер, сумісний із програмою Adobe Photoshop, то ви можете отсканировать зображення за допомогою програмного забезпечення фірми-виробника сканера, зберігши його у форматі TIFF чи BMP. Щоб потім відкрити цей файл у програмі Photoshop, скористайтеся командою "Відкрити..." з меню "Файл". У процесі сканування зображень ви маєте можливість керувати декількома параметрами, що впливають на якість підсумкового файлу. Перш ніж приступити до сканування, виконаєте викладені в цій главі інструкції з визначення дозволу сканування й оптимального динамічного діапазону, а також по розробці процедур, минимизирующих небажані колірні перекручування.
2. Особливості роботи в програмі Adobe Photoshop
2.1. Імпорт і експорт зображень
Adobe Photoshop дозволяє відкривати документи в різних форматах, включаючи Adobe Photoshop 3.0, Adobe Illustrator, Amiga IFF, BMP, CompuServe (GIF), EPS, JPEG, Kodak CMS PhotoCD, MacPaint, PCX, PICT File (тільки растровий), PIXAR, PixelPaint, Raw, Scitex™ CT, Targa, TIFF і формати, що використовують TWAIN інтерфейс. Формати Photoshop, Adobe Illustrator, JPEG, Raw, Scitex CT і TIFF є убудованими. Інші формати й інтерфейс TWAIN є убудованими форматами.
Крім того, за допомогою модуля Quick Edit и можете відкривати окремі фрагменти великих файлів у форматах Photoshop 3.0 і Scitex, а також неупакованих TIFF-файлів.
2.2. Виділення областей
Щоб відредагувати фрагмент зображення в програмі Adobe Photoshop, необхідно насамперед виділити область, що редагується. Після цього ви можете перемістити, чи скопіювати розфарбувати виділений фрагмент, а також застосувати до нього різні спецеффекти.
Наприклад, щоб змінити колір якого-небудь елемента зображення, ви повинні виділити область, що містить цей елемент, а потім заповнити її потрібним кольором. Границя виділеної області відображається на екрані "" пунктирною лінією, щорухається.
Adobe Photoshop забезпечує кілька способів виділення фрагментів зображень: ви можете зробити це за допомогою інструментів "область", "ласо" чи "чарівна паличка", а також за допомогою команди "Колірний діапазон". Перераховані інструменти дозволяють виділяти потрібні фрагменти різними способами з заданим ступенем точності. (Інструмент "авторучка" у палітрі "Контури" також може бути використаний для виділення областей; докладніше про це говориться в розділі "Створення контурів".
2.3. Використання контурів
Контуром називається будь-яка чи лінія крива, побудована в програмі Adobe Photoshop за допомогою інструмента "перо". В основі створення контурів лежить побудова кривих Безье, що представляють собою лінії, що легко редагуються. У цій главі розповідається про використання палітри "Контури" для доступу до інструмента "перо" і про побудову контурів.
Інструмент "перо" дозволяє будувати гладкі контури з великою точністю. За допомогою контурів дуже зручно визначати області для заливання, а також створювати криволінійні об'єкти для наступного обведення за допомогою інструментів, що малюють. У багатьох випадках контури є прекрасною альтернативою нерівним лініям, що виходять за допомогою інструмента "ласо".
Контури також дуже зручні для тривалого збереження простих масок, оскільки в силу своєї компактності вони займають значно менше дискового простору, чим виділені області. Крім того, зміна розмірів і пропорцій контурів не впливає на їхній дозвіл і якість. Ви можете копіювати контури з одного документа Adobe Photoshop в інший, а також обмінюватися документами з програмою Adobe Illustrator.
2.4. Малювання і редагування
Інструменти, що малюють, наносять на поверхню чи документа шаруючи колір переднього плану, показаний у палітрі інструментів у поле основного кольору (верхній квадрат). Щоб у процесі малювання змінити колір переднього плану, натисніть клавішу Alt інструмент, що малює, буде тимчасово замінений інструментом "піпетка". Встановіть курсор на будь-якому кольорі в межах чи зображення в колірній палітрі і клацніть мишею.
Колір заднього плану, показаний у поле фонового кольору (нижній квадрат), використовується для градієнтного заливання і для заповнення областей, вилучених із зображення за допомогою інструмента "ластик". Крім того, при визначенні параметрів нового документа ви можете задати для нього заливання кольором заднього плану.
Для малювання можна використовувати цілий ряд інструментів:
" Інструмент "ластик"
" Інструмент "лінія"
" Інструмент "олівець"
" Інструмент "аерограф"
" Інструмент "кисть"
" Інструмент "штамп"
" Інструмент "палець"
" Інструмент "размитие/різкість"
" Інструмент "осветлитель/затемнитель/губка"
Інструмент "ластик" змінює кожен пиксел, оказавшийся в зоні його дії. В одношаровому зображенні пиксели

 
 

Цікаве

Загрузка...