WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота

Використання ефектів програми Adobe Photoshop - Курсова робота


КУРСОВА РОБОТА
на тему:
Використання ефектів програми Adobe Photoshop
ЗМІСТ
Вступ…………………………………………………………………. 3
1. Загальні відомості про програму Adobe Photoshop………5
1.1. Палітри………………………………………………………………….. 5
1.2. Сканування зображень………………………………………………... 7
2. Особливості роботи в програмі Adobe Photoshop……….. 8
2.1. Імпорт і експорт зображень…………………………………………… 8
2.2. Виділення областей…………………………………………………….. 8
2.3. Використання контурів……………………………………………...….. 9
2.4. Малювання і редагування……………………………………………… 9
2.5. Вибір кольорів……………………………………………………….…. 11
2.6. Шари (слої)……………………………………………………………… 12
2.7. Канали і маски…………………………………………………………. 12
3. Фільтри в програмі Adobe Photoshop - як унікальні інструменти для створення графічних спецефектів……… 14
3.1. Поняття про фільтри………………………………………………… 14
3.2. Застосування фільтрів до шарів……………………………………. 15
3.3. Попередній перегляд ефектів………………………………………… 15
3.4. Види фільтрів………………………………………………………… 16
4. Приклади використання ефектів програми Adobe Photoshop…………………………………………………………… 19
4.1. Хвиля………………………………………………………………… 19
4. 2. Галактика на ребрі…………………………………………………. 20
4.3. Полум'я свічки………………………………………………………. 22
4.4. Пухнаста гілка……………………………………………………….. 23
4.5. Малюємо планету…………………………………………………… 25
4.6. Рельєфна планета…………………………………………………… 26
4.7. Газова планета……………………………………………………… 29
Висновки……………………………………………………………… 31
Список використаної літератури ……………………………….. 32
Вступ
Програма Adobe Photoshop (АР) один з численних пакетів для обробки, зміни, збереження графічних об'єктів.
Adobe Photoshop - програма для редагування зображень на професійному рівні. Але окрім редагування малюнків, відсканованих або знятих на цифрову фотокамеру зображень ця програма, а точніше ми, користуючись нею, можемо з не набагато меншим успіхом створювати зображення просто з нуля.
Photoshop - це не просто програма редагування зображень, це наймогутніша і функціональна програма в своєму класі. Не дивлячись на постійну дуже високу конкуренцію з боку більш ніж ста інших програм вартістю від десятків до тисяч доларів, Adobe Photoshop залишається найпопулярнішою програмою в даний час. А коли справа доходить до професійної обробки зображень, Photoshop виявляється не тільки лідером, але і єдиним гравцем на ринку.
Подібна нестача конкуренції - це звичайно навряд чи добре, але у випадку з Photoshop все не так вже погано. Компанія Adobe регулярно випускає нові версії програми, оснащуючи її новими можливостями і одночасно прагнучи спростити роботу з нею. Тому користувачі з нетерпінням чекають кожного нового випуску програми. В той же час деякі інші компанії випускають невеликі програми для вирішення обмеженого числа задач, з якими здатна справитися Photoshop. Але, не дивлячись на те, що конкуренти часто пропонують в своїх продуктах цікаві рішення, вони, навіть разом узяті, завжди програють тому, що пропонує Photoshop.
Так, об'єкт мого дослідження - програмний продукт для роботи із графікою Photoshop. Предмет дослідження - інструментарій цієї програми.
У світі сучасної літератури є чимало видань стосовно програм для роботи із комп'ютерною графікою й більшість з них розказують саме про такий програмний продукт як Photoshop, але переважна більшість з них або стосуються проблеми зовсім поверхньо, або навпаки присвячені якійсь одній особливій можливості програми, розглядаючи, хоч в усіх подробицях, але тільки саме цю одну обрану функцію програми. Тому, я думаю, що буде дуже актуально освітити усі головні функції програми у своїй роботі, але не вдаючись занадто у дрібниці кожної проблеми.
Тож, метою мого дослідження є визначення основних функцій та можливостей програми Photoshop, зокрема використання ефектів програми (його фільтрів).
1. Загальні відомості про програму Adobe Photoshop
У програмі запропоновані користувачу наступні палітри:
" Палітра "Шари"
" Палітра "Канали"
" Палітра "Контури"
" Палітра "Кисті"
" Палітра "Параметри"
" Палітра "Синтез"
" Палітра "Каталог"
" Палітра "Дизайн"
" Палітра "Инфо..."
" Палітра "Команди"
1.1. Палітри
Палітра "Шари" використовується для створення, копіювання, об'єднання і видалення шарів, а також для створення шарів-масок. Крім того, ця палітра дозволяє керувати відображенням окремих шарів.
Палітра "Канали" використовується для створення, дублювання і видалення каналів, для визначення їхніх параметрів, для перетворення каналів у самостійні документи, а також для об'єднання каналів і формування сполученого зображення. Палітра "Канали" дозволяє також керувати відображенням окремих каналів на екрані, роблячи їх видимими чи невидимими.
Палітра "Контури" використовується для створення, збереження й обробки контурів. У даному розділі описані відкриття і закриття палітри, а також виділення контурів і їхнє відображення в палітрі. В інших розділах цієї глави говориться про створення і редагування контурів, про перетворення контурів у виділені області і виділені області в контури, а також про використання обтравочних контурів.
Різні кисті, використовувані для малювання і редагування, представлені в палітрі "Кисті". За замовчуванням вам пропонуються кілька розмірів круглих кистей, причому Adobe Photoshop зберігає характеристики кистей для кожного інструмента окремо.
Кожен інструмент (крім інструментів "переміщення" і "текст") характеризується власним набором параметрів, що відображається в палітрі "Параметри". Заголовок і вміст цієї палітри міняється в залежності від обраного на даний момент інструмента.
Палітра "Синтез" відображає колірні значення поточних кольорів переднього і заднього плану. За допомогою "повзунків" ви можете відредагувати ці кольори в одній із запропонованих колірних систем.
Палітра "Каталог" містить набір доступних для використання кольорів. Ви можете вибрати кольору переднього і заднього плану з наявних варіантів, або створити замовлену палітру шляхом чи додавання видалення кольорів. Крім того, ви можете створити і зберегти будь-як набір кольорів для наступного використання в інших зображеннях.
Палітра "Дизайн" являє собою планшет, що ви можете використовувати для довільного змішування кольорів. Для роботи в палітрі "Дизайн" ви можете користатися будь-якими інструментами, що малюють. Для перегляду вмісту палітри можуть застосовуватися інструменти "масштаб" і "рука".
Палітра "Инфо" відображає

 
 

Цікаве

Загрузка...