WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Модеми - Реферат

Модеми - Реферат

внесена в 0-ої профайл, оптимальна для більшості АТС і не потрібно додаткових рядків ініціалізації.
Якщо не вдається установити з'єднання на V.90 для усталеної роботи, то рекомендуються наступні рядки ініціалізації:
AT&F +MS=11,1,2400,33600
AT&F X4 E0 V1 +MS=11
AT&F -V90=0
Корисні ради
Якщо модем апаратно реалізує протокол корекції (MNP4, V.42) чи стиску (MNP5, V.42bis) даних, то, одержуючи від комп'ютера байти в синхронному форматі - зі стартовими, стоповими бітами і бітом парності, - він видаляє з них усю службову інформацію і посилає в лінію "голий" байт, тобто рівно 8 біт. У результаті обсяг інформації, що йде по лінії, менше, ніж обсяг інформації, що пересилається між комп'ютером і модемом. Приймаючий же модем змушений знову додавати до кожного прийнятого байта службові біти, збільшуючи кількість інформації. Неважко зміркувати, що через цього швидкість порту в приймаючої сторони повинна бути вище, ніж швидкість зв'язку!
Якщо ж модем до того ж ще і стискає передані дані, то різниця у швидкостях буде ще значніше, тому що приймаючий модем, разархивируя отримані дані, ще сильніше збільшує їхній обсяг. Якщо ж згадати, що при зв'язку кожен модем обов'язково повинний і передавати, і приймати дані, то стає зрозуміло, що швидкість порту для модемів з корекцією помилок і стиском даних повинна бути завжди істотно вище, ніж максимальна пропускна здатність модему.
Оскільки середньозважена швидкість з'єднання на 56До-протоколі V.90 у Москві, дорівнює 48Кбит/з, кількість службової інформації складає приблизно 10% і протоколи MNP5 чи V.42bis стискають інформацію в 3-4 рази. Одержуємо, що швидкість порту повинна бути не менш 115,200, а краще 230,400.
Тому, хоча порт звичайно працює добре при установках, використовуваних за замовчуванням, не перешкодить зайвий раз перевірити настроювання Windows і переконатися, що модем працює "на повну котушку". Спочатку виберіть таку швидкість передачі послідовного порту, щоб неї вистачило для обробки потоку стиснутих даних від модему до ПК (поза залежністю від того, внутрішній чи модем зовнішній). Щоб задати швидкість роботи порту, запустите в Панелі керування утиліту "Модеми", виберіть модем, якому треба конфигурировать, і клацніть накнопці "Властивості", а потім на закладці "Загальні". У поле "Максимальна швидкість" задайте потрібну швидкість. Для модемів на 28,8 і 33,6 кбит/з виберіть значення 57600, для модемів на 56 кбит/з - 115200 і вище, а для ISDN-модемов - 115200 чи вище (високошвидкісні адаптери з послідовними портами повинні також пропонувати значення 230400 і 460800). Не закриваючи вікно настроювань модему, клацніть на закладці "Установка зв'язку", а потім на кнопці "Додатково" і переконаєтеся, що включено опцію "Контроль передачі" і обраний режим "Апаратний (RTS/CTS)".
АТ-команди і S -регістри
Будуть розглянуті рядки ініціалізації для модему ZOOM, виготовленого на чипсетах Rockwell RCV56ACx, RCV336Acx, RCV288Acx і RCV144Acx. Ці рядки можна використовувати і на інших модемах, зібраних на цьому ж чипсете.
Саме приємне, що в модемі ZOOM досить рідко потрібно підстроювання, оскільки фабричні значення, занесені в "прошивання", універсальні і підходять для більшості випадків. Достатній рядок: AT &F чи взагалі ніякий. У цьому виражається американський підхід - користувач повинний якнайменше напружуватися. Але росіяни люблять поковиряться з технікою, тому розповімо про більш тонкі способи настроювання.
Рядок ініціалізації, що рекомендується, для модемів ZOOM 56До для роботи з комунікаційними програмами (більшість гарних програм проводять автоопределение модему і ставлять необхідний рядок ініціалізації самі) наступна:
AT &F &C1 &D2 X4 S7=55 S0=0
Для деяких АТС (звичайно декадно-крокових і координатних) має сенс змінити стандартне значення часу чекання гудка. Це значення зберігатися в регістрі S6 (у секундах). За замовчуванням воно дорівнює 2 секундам. Для цього необхідно додати в рядок ініціалізації S6=6.
Якщо в даний конкретний день вам не вдається установити з'єднання на V.90 через перевантаженість чи лінії проблем у провайдера (хоча звичайно ви стабільно працювали на V.90), то для усталеної роботи рекомендуються наступні рядки ініціалізації:
AT&F +MS=11,1,2400,33600
AT&F X4 E0 V1 +MS=11
AT&F -V90=0
Надалі обов'язково установите ваш звичайний рядок ініціалізації, що може бути наприклад такий:
AT&F +MS=12,0 S91=10 /* для електронної АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі V.90 */(6)
AT&F +MS=56,0 S91=10 /* для електронної АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі ДО56flex */
AT&F +MS=12,0 S91=9 /* для квазиелектронной АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі V.90 */
AT&F +MS=56,0 S91=9 /* для квазиелектронной АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі ДО56flex */
AT&F +MS=12,0 S91=9 S7=55 S6=6 /* для координатної АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі V.90 */
AT&F +MS=56,0 S91=9 S7=55 S6=6 /* для координатної АТС і коли в провайдера телефон дозвона на протоколі ДО56flex */
Модем ZOOM автоматично визначає вибір між V.90 чи K56flex, у залежності від того, яке устаткування коштує в провайдера. Але щоб, на якусь частку секунди прискорити з'єднання можна тверде визначити протокол, як показано вище.
Якщо у Вас стара АТС і ви ніколи (навіть на дуже гарному модемі) не піднімалися вище 19.200, тоді оптимальним рядком ініціалізації для Вас буде:
AT&F +MS=11,1,2400,33600 S6=6 S7=55 S91=9
Нагадаємо, що рядок ініціалізації набирається у властивостях модему у вкладці "Додатково" (для Win'95).
Словарик термінів:
Модем (modem) - пристрій, призначений для передачі інформації з телефонних ліній за допомогою модуляції і демодуляції. Від скорочення слів "модуляція" і "демодуляція" і було утворене слово "модем".
Модуляція (modulation) - зміна характеристик несущої відповідно до інформативного сигналу, див. також carrier.
Несуща (carrier) - аналоговий сигнал фіксованої частоти, що піддається модуляції відповідно до деякого інформативного сигналу. Несуща, як правило, має менші показники загасання і перекручування, чим інформативний немодульований сигнал.

 
 

Цікаве

Загрузка...