WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Модеми - Реферат

Модеми - Реферат

Френк і Брюс виступили основними акціонерами. Була обрана назва ZOOM (зображує очікуваний ріст компанії) і в березні 1977 року офіційно заснована і зареєстрована.
Першим виробом ZOOM був The Silencer (Глушитель). The Silencer - був вимикачем, що міг бути легко встановлений на будь-який телефон, щоб телефон не дзвонив, - проста, але революційна ідея в той час.
Усі йшло превосходно - усунення монополії компанії AT&T означало, що відкриваються незалежні магазини, що продають телефони й устаткування, зроблене іншими компаніями. "Імовірно, більш важливо, - говорить Меннинг, - що Глушитель був настільки простий, що в нас був шанс успішно виготовляти його і продавати. Він був розрекламований як дозвіл проблеми "спокійно здрімнути на дивані" чи "романтичнийвечір будинку". Він широко рекламувався через "Playboy", "Esquire", "Vogue" і "Cosmopolitan".
"Глушитель із працею приносив досить грошей, щоб утримувати нас у бізнесі", - говорить Меннинг. Після першого року, Брюс Крамер зменшив свою активну роль у компанії, тому що віддав перевагу місцеві викладача в університеті. Пет, що жив у Сент-Луїсі, зосередився на будівництві мережі бензоколонок самообслуговування і стоянок для вантажних автомобілів, але залишався головним джерелом фінансування ZOOM. Питер і Френк були основними обличчями в бізнесі ZOOM.
Протягом цього раннього періоду, що Френк називає "етапом прообразу компанії", ZOOM продавала Глушитель приблизно за $10, досягаючи річного рівня продажів у $20.000. Компанія ZOOM просувала товар через каталоги замовлень поштою, магазини подарунків, нові спеціалізовані магазини з продажу телефонів і прямо споживачам, а також навіть через каталоги авіаліній.
Незважаючи на швидкий і успішний розвиток цього продукту, хазяям компанії ставало ясно, що якщо компанія ZOOM гідна свого імені, їй потрібно продавати щось інше…
Продовження випливає.
Інтернет: цифри і факти
На наших очах відбувається самий дійсний телекомунікаційний вибух, цілком порівнянний по масштабах і наслідкам з тим, що був викликаний появою персональних комп'ютерів. Простий і ефективний пристрій - модем поєднує потенціал двох найбільших винаходів людства, телефону і персонального комп'ютера, даючи всім бажаючим доступ до неймовірних обсягів інформації і наділяючи скромний персональний комп'ютер воістину фантастичними можливостями.
За даними NUA Internet Surveys, в усьому світі зараз 148 млн. користувачів Internet. З них у Канаді і США - 87 млн., у Європі - 33 млн.
Скільки ж їх у Росії?
Розглянемо дані 3 дослідницьких організацій.
Кількість користувачів Інтернет
№ Організація 1998,
тис. чіл. Число москвичів, тис.чіл.
1. ROCIT 1.000 -
2. РосНИИРОС ~1.000 -
3. Comcon-2 930 288
Подвоєння трафика за даними московських провайдерів відбувається кожні півроку, а кількості користувачів - кожні 2 роки.
1). По оцінках ROCIT (Russian Non-Profit Center for Internet Technologies, заснованим на даних статистики членів цієї організації й опитуваннях експертів, число користувачів Internet у Росії росло в такий спосіб: січень 1997 р. - 300 тис.; жовтень 1997 р. - 600 тис.; липень 1998 р. - 1 млн.
Фахівці РОЦИТ відзначають дуже примітні зміни в складі власників доступу в Internet, серед яких неухильно зростає частка жителів провінції, а також людей, чиї професійні інтереси прямо з обчислювальною технікою не зв'язані.
2). Росниирос (Російський НДІ розвитку суспільних мереж) регулярно веде моніторинг російського сегмента Всесвітньої Мережі методом циклічного "опитування" (пингования) включених у Мережу комп'ютерів. Він зареєстрував відгуки наступного числа IP- хостов (активних комп'ютерів з унікальними Іntеrnеt-адресами), що належать до зони .RU: початок 1997 року - 70 тис., кінець 1997 року - 150 тис., середина 98 року - 180 тис. Відповідно до оцінок РосНИИРОС, один IP-хост у середньому обслуговує 4 чоловік. Таким чином, кількість користувачів постійних IP-хостов у Росії складає 700-750 тис. чоловік. Крім того, число абонентів російських компаній-провайдерів доступу в Інтернет по телефонних з'єднаннях, що комутируються, складає 150 - 200 тисяч. Якщо врахувати наукові організації і великі університети, у яких на одну Інтернет-адресу приходиться від ста до більш ніж тисячі користувачів, то можна вважати, що дані РосНИИРОС добре погодяться з інтегральною оцінкою РОЦИТ.
3). Результати чергового дослідження, проведеного КОМКОН-2, дозволяють оцінити рівень комп'ютеризації і доступу в Інтернет серед населення обласних центрів Росії. Усього користувачів персональних комп'ютерів у Росії 3.500 тис.чоловік. Усього ж щасливих власників доступу в Інтернет за даними КОМКОН-2 - 866 тис.чіл.
4). У вересні 1998 р. компанія Gallup Media у чергов раз провела дослідження читацької аудиторії Москви. Було опитано по телефоні 3000 респондентів, репрезентирующих доросле населення столиці Росії. Крім питань про читання різних видань в анкету дослідження були включені питання про відвідування Інтернет-сторінок. Це дозволило оцінити відсоток відвідувачів Інтернет серед дорослого московського населення, а також одержати зведення про розмір аудиторій 12 (дванадцяти) найбільш популярних сайтов. Отримані за результатами дослідження дані дозволяють також описати соціально-демографічну структуру московської аудиторії Інтернет і дати представлення про стиль життя і споживчих характеристик відвідувачів Мережі. Тижнева аудиторія Інтернет у Москві складає порядку 440 тисяч чоловік.
Знайомтеся - модем, просто модем…
У цьому розділі ми опишемо одну модель виробника, який присвячений випуск.
Модель: #2949.
Назва: ZOOM Dualmode(2) 56K FaxModem External.
Виробництво: ZOOM Telephonics Inc., USA .
Представництво в Росії: Ні, (www.zoomtel.com).
Чипсет: Rockwell Semiconductor Systems і Lucent.
Гарантія виробника: - 5 років.
Адаптований під російські лінії: Так.
Комплект: модем, дискета з драйверами під Win'9x і Dos, адаптер харчування, телефонний шнур RJ-11 (210 див.), керівництво користувача російською мовою, картка доступу в Інтернет.
Вартість: 150 у.е. (3)
Переваги: Модем з одним із кращих на сьогоднішній день співвідношенням "ціна/якість". Забезпечує

 
 

Цікаве

Загрузка...