WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Операційна система Windows XP - Курсова робота

Операційна система Windows XP - Курсова робота

вигляді кнопок - це полегшує їх використання. Щоб виконати відповідну команду, досить, не відкриваючи меню, просто клацнути на потрібній кнопці. Інший елемент - рядок меню завжди розташовується під заголовком вікна програми. У рядку міститься кілька назв меню, де можна вибрати потрібний команду. Використання системи меню проілюструють такі дії: запустіть одну із програм - у вікні програми відкрийте меню Файл - відкривши меню Файл можна побачити, що воно містить безліч команд, одна з яких (остання - Вихід) завершує роботу програми. Більшість команд меню ініціює виконання відповідної дії. Однак існують команди, при виборі яких відкриваються діалогові вікна, де можна виконувати різного роду настроювання. Слід запам'ятати, що назви таких команд у меню доповнюються трьома крапками.
Смуги прокручування існують для того, якщо інформація не поміщається у вікні програми, Windows створює так звану смугу прокручування внизу вікна чи уздовж його правого краю, це дозволяєпобачити інформацію, що залишилась за межами вікна.
На мальнку на якому показана частина вікна, внизу і праворуч можна бачити широкі лінії - смуги прокручування. Смуга прокручування являє собою лінію, на кінцях якої розташовані кнопки зі стрілками, а посередині - прямокутник, відомий як повзунок. Прокрутити вміст вікна можна, перетягучи повзунок у бік тієї чи іншої кнопки, клацуючи або на кнопках за стрілками, або між повзунком і кнопкою.
4.3 Діалогові вікна.
Ще у Windows, крім вікон програм, використовуються також діалогові вікна, призначені для введення користувачем керуючої інформації для однієї з програм чи для самої Windows системи. Для того щоб відкрити типове діалогове вікно, виконати деякі дії: клацнути правою кнопкою миші на робочому столі й у контекстному меню, яке при цьому з'явиться, вибрати команду Властивості, після чого на екрані зявиться діалогове вікно Екран - Властивості
5. Стандартні програми в Windows і їхні функції.
При установці в пакет Windows додаються стандартні програми: Блокнот, WordPad, Paint, Internet Explorer, Windows Media.
Блокно - найпростіший текстовой редактор для оброботкі тексту, який постачаються з Windows. Для того щоб швидко створити текстовий файл треба виконати такі дії. Клацнути правою кнопкою миші на робочому столі й у контекстному меню вибрати команду Створити. У підменю вибрати команду Текстовий документ. В тому же підменю можна створувати багато інших файлів. Після збереження використаного файлу він автоматично зберігається на робочому столі.
WordPad - це текстовий процесор. Різниця між текстовим редактором і текстовим редактором це дві великих різниці. В текстовому редокторі можливостей більше, ніж у самого досконалого текстового редактора. В текстовому процесарі можливість міняти шрифти, розмір шрифта, виравнювання шришта, міняти колір т.д. Ще текстовий процесор має деякі функції такі як.
" Знийти. Аналог команди з меню Правка. Дозволяє знийти в тексті певне слово, словосполучення або речення.
" Скасувати. Аналог однойменної команди з меню Правка. Скасовує останню дію з текстом у вікні WordPad.
" Дата/час. Клацнувши на ції кнопці, можна вставити в текст у місці знаходження курсору поточний час і дату. Аналог команди з меню Вставка.
Paint - це графічний редактор якій водить нас у світ графіки.
Меню графічного редактору майже схоже х меню текстового редактора. Панель інструментів складається з 16-ти кнопок розташовані і вікні графічного редактора з лівої сторони.
Internet Explorer - це Web- браузер, що є складовою частиною Windows.
Internet і Web це в основному два різних поняття. Internet - це глобальна мережа, яка поєднує крмп'ютери по усьому світі. Internet іноді ще називають інформаційною супермагістраллю. Цим підкреслюється, що основне призначення глобальної мережі - інформаційний обмін у широких маштабах.
World Wide Web (Web, або WWW) являє собою безліч осбливим чином організованих файлів з інформацією, які містяться в комп'ютерах, що об'єднані в Internet. Ще говорять, що Web - це один з видів сервісу, надаваємих Internet.
Windows Media - відео програвач.
Ця програма призначена для виконання тиких типів завдань:
" Пошук мультимедіа-вмісту в Internet
" Відкривання CD- i DVD-дисків
" Відтворення і створення файлів MP3 i WMA
" Вітворення відеозаписів
" Прослуховування Internet - радіостанцій
" Каталогізація аудіо - і відеофайлів вашого комп'ютере
" Створення списків відворення
Для виконання перерахованих вище завдань одного тільки програвача Windows Media недостатньо. Необхідно ще таке одладнання:
" Звукова карта
" Колонки або навушники
" Дисковод CD-ROM чи DVD-ROM
" Модем і пдкльчення до інтернету Internet.
Охорона праці
Санітарні норми
Першим кроком у створенні кабінету інформатики є обрання приміщення та виконання робіт по його підготовці. Облаштування, обладнання реконструкція здійснюється відповідно до вимог Державних санітарних правил і норм влаштування, затверджених постановою Головного державного санітарного лікаря України.
Кабінет повинен розміщуватися в окремому приміщенні і мати окреме допоміжне приміщення(лаборантську). Лаборантська призначається для зберігання навчально-наочних посібників, виконання робіт по підготовці засобів навчання до використання у навчальному процесі. У цьому приміщенні може розташовуватись комунікаційне обладнання.
Кабінет повинен мати висоту не менше 3,6 м, площу з розрахунку на одне робоче місце, обладнане комп'ютером, не менше 6 кв. м. Та об'єм не менше 20 куб.м. За відсутності у навчальному закладі відповідного приміщення допускається мати площу на одне робоче місце не менше 4.5 кв.м.
Приміщення повинно мати природнє і штучне освітлення.
Орієнтація вікон повинна бути на північ, північний схід, допускається як виняток на північний захід. Вікна повинні бути обладнані жалюзями і шторами.
При розміщенні робочих місць учнів по периметру приміщення освітлення має бути виконано підвісними світильниками локально над робочими місцями учнів і вчителів, а світловий потік повинен падати зліва.
Для загального освітлення повинні застосовуватися світильники з розсіювачами світла.
Освітленість повинна становити: поверхні стола - 400-500 лк, екрану дисплея не більше - 200 лк та проходів не менше - 100 лк.
У поле зору учнів які працюють за комп'ютерами не повинні потрапляти об'єкти, яскравість яких суттєво відрізняється від яскравості екрану(вікна, світильники). Тому необхідно передбачити перекриття нижньої частини вікон. Аналогічно слід запобігати віддзеркалювання інших яскравих

 
 

Цікаве

Загрузка...