WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Операційна система Windows XP - Курсова робота

Операційна система Windows XP - Курсова робота

папки і файли. Тут також знаходяться вікна відкритих програм. На робочому столі знаходяться системні папки: Мій комп'ютер, Корзина, Internet Explorer, Мої Документи, Сетевое окруженіе.
2.2 Опис стандартних папок.
Мій комп'ютер знаходяться доступ до диски і папок які в них знаходяться. Для того щобпобачити, які диски є у вашому комп'ютері, треба відкрити вікно Мій комп'ютер. Наведіть вказівник миші на папку і відкрийте її. На екрані зявиться однойменне вікно, де серед іншого показані всі диски вашого комп'ютера.
У цьому вікні можна знайти такі типи дисків:
Гнучкий диск. Взагалі, цей значок представляє дисковод, у який
вставляються
змінні гнучкі диски - найменш місткі з використовуваних. У
комп'ютері може бути один чіт ва таких дисководів.
Тверді диски. Ці диски незмінювані, тому поняття "твердий диск"
і "дисковод твердого диска" у більшості випадків є синонімами. У
цілому ж тверді диски є в кожному комп'ютері.
Компакт диск. Такі ж диски використовуються для музичних
записів. Компакт-диск, подібно гнучким дискам, є змінними
носіями інформації. Поняття "компакт-диск" і "дисковод CD-
ROM" плутати не слід.
Вже зрозуміло, що за допомогою вікна Мій комп'ютер користувач отримує доступ до інформації на дисках. Вище було сказане, що на дисках міститься інформація. Але як до цієї інформації отримати доступ? Для цього треба двічі клацнути на значку диска. Після цього у вікні Мій комп'ютер заміст переліку дисків відобразиться вміст вибраного диска. Як виглядить вміст диску можна побачити на малюнку 1.1
(малюнок 1.1)
Системна папка Кошик служить для зберігання видалених документів, файлів і папок, якщо ви необачно видалили потрібний файл. Для того щоб змозі при потрібностях можна було повернути назад, але не всі документи чи папки можна буде повернути після їхнього видалення.
Internet Explorer використовується для роботі Інтернет. Це стандартний Web - браузер в Windows. За допомогою якого користувач подорожує в глобальній системі.
Сетевое окруженіе для використання локальних мереж. За допомогою чого він може попасти в інший комп'ютер якій може знаходитись наприклад в іншому приміщені і скачати з нього потрібну інформацію. Якщо комп'ютер іншого користувача не вимкнений чи не заборонений доступ до нього.
Мої документи Системна папка, призначена для зберігання створеної користувачем інформації. Тут ви знайдете файл, з яким працювали раніше.
2.2.1 Опис звичайних папок Windows і дії з ними.
Крім системних папок є і ті що ви створили для повсякденного користування.
Також робочій стіл Windows надає можливість створювати на робочому столі так звані ярлики програм, які дозволяють запускати ці чи інші програми. При роботі з ярликами і папками з ними можна виконувати різні дії такі, як копіювати, перетягувати, міняти назву, видалити, створення нових. Наприклад щоб копіювати папку чи ярлик треба виділити один із ярликів чи папок визвати контекстне меню і вибрати копіювати і там куди вам труба копіювати даний ярлик чи папку натисніть вставити.
Щоб перетягнути ярлик чи папку треба клацну вказівникам миші і утримуючи клавішу перетягнути в потрібне вам місце і відпустити клівішу миші. При переміщені зявиться тінь папки, це буде означати, що іде переміщення папки. Щоб змінити назву ярлика чи папки треба виділити його і натиснути F2 після чого можна водити нову назву і потім натиснути Enter.Щоб видалити ярлик чи папку треба клацнути на нею клавішую миші і визвати контекстне меню, вибрати там удалить. Для створення нової папки треба на робочому столі визвати контекстне меню правою кнопкою миші вибрати пункт создать папку. Після чого зявиться папка і комп'ютер автоматично задає можливість вести назву нової папки. Якщо не змінювати назву папки та вона буде мати назву новая папка. Щоб створити ярлик для цього треба виділити папку визвати контекстне меню вибрати пункт создать ярлик.
3. Панель завдань.
Ще на робочому столі розміщена панель завдань - це, мабуть, найголовніша інструмент керування Windows. Тут міститься кнопка Пуск, тут з'являються кнопки всіх запущених програм і відображається час. Однак основна функція панелі завдань - надання можливості переключатись між програмами. Як правило, панель завдань розташовується внизу робочого столу, однак Windows дозволяє перемістити її до будь - якому куті екрана. При відкриванні якоїсь папки на панелі завдань з'являється кнопки. Завдяки чому дуже зручно використовувати для переходу з однієї програми в іншу. Якщо клацнути на кнопці якоїсь з програм на панелі завдань вікно відповідної програми виводиться на передній план на робочому столі. У панелі Windows є нововведення: групування подібних кнопок.
Якщо на панелі не вистачає місця, кнопки подібних програм поєднуються в одну. Це зображено на малюнку нище.
Замість того щоб без кінця зменшувати розмір кнопок на панелі завдань, виграючи при цьому жалюгідні міліметри, Windows дуже мудро об'єднує кнопки подібних програм в єдиному меню. Також на панелі завдань знаходиться панель інструментів Швидкий запуск, область повідомлень і мовна панель.
3.1 Додаткові складові панелі завдань.
Панель Швидкий запуск призначена для ярликів програм, які найчастіше використовуються. Для того щоб на панелі Швидкий запуск помістити потрібний значок, досить просто перетягнути його туди з робочого столу або з меню Пуск.
На Область повідомлень відображаються поточний час, а також містяться значки активних завдань, запущених системною.
Індикатор часу показує поточний час. Якщо на цей значок помістити вказівник і виждати кілька секунд, з'явиться екранна підказка з поточною датою. А якщо двічі клацнути на індикаторі часу, відобразиться ділове вікно Дата і час - Властивості, яке дозволить задати інші дату і час.
Мовна панель автоматично відображається на панелі завдань, якщо використовується кілько мов і, відповідно, розкладок клавіатури. Крім того тут можуть міститись кнопки, що керують розпізнаванням мови і рукописного тексту. Додаткову інформацію про цю панель можна знайти в системному довіднику Windows. Для цього треба на кнопці із знаком питання на цій панелі. Як вже зазвичай, мовна панель використовується для зміни розкладу клавіатури. Для перемикання розкладок треба клацнути на індикаторі клавіатури, а потім вибрити потрібну команду в меню, яке при цьому з'являється.
3.2 Опис складової меню Пуск.
Наступний елемент панелі задач кнопка меню Пуск. Відкривши меню можна побачити, що воно ділиться на чотири частини:
1) Обліковий запис,
2) Програми для

 
 

Цікаве

Загрузка...