WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм - Реферат

Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм - Реферат


Реферат
на тему:
Microsoft Office. Повна характеристика всіх офісних програм
На основі офісних систем компанії Microsoft можуть бути реалізовані наступні рішення:
Організація документообігу для малих і середніх організацій на основі Microsoft Share Point Portal Server або Windows SharePoint Services.
Комплексні поштові системи на основі Microsoft Exchange.
Системи планування і розподілу ресурсів на базі Microsoft Project.
Найновіші продукти, що входять у систему Microsoft Office :
Microsoft Office 2003
Пакет Office 2003, спадкоємець Microsoft Office XP, є ключовим компонентом системи Microsoft Office System. Цей пакет дозволяє забезпечити взаємозв'язок людей, даних і бізнес-процесів, спрощуючи прийняття найбільш ефективних заходів і одержання високих результатів. У пакеті Office 2003 містяться структурні модулі, необхідні для створення рішень з використанням бізнес-даних, а також засоби, що допомагають співробітникам компанії передбачати зміни, керувати ними, реагувати на них. Завдяки використанню пакету Office 2003 забезпечується більш швидка й ефективна спільна робота груп і розширюються можливості участі співробітників у створенні бізнес-середовищ, що вимагають великих витрат ресурсів.
У різні випуски Office 2003 можуть входити наступні додатки системи Microsoft Office:
Microsoft Office Outlook 2003
Outlook 2003 є диспетчером особистих даних і програмою зв'язку системи Microsoft Office System. У додатку Outlook 2003 забезпечується єдиний центр управління електронною поштою, календарями, контактами та іншими особистими відомостями і даними групи. Завдяки основним удосконаленням Outlook 2003, таким як новий режим кешування, автоматичне групування повідомлень, обробка небажаної пошти і поліпшені засоби перегляду повідомлень, стають більш досконалими способи організації даних і управління ними, а також підвищується швидкодія й ефективність зв'язку користувачів.
Microsoft Office Word 2003
Додаток Word 2003 становить собою текстовий процесор системи Microsoft Office. У відповідь на побажання користувачів у додаток Word 2003 були включені нові функції, що спрощують створення, читання і спільне використання документів. Були поліпшені функції резензування і розмітки, що включають тепер різноманітні способи, що застосовуються користувачами для відстеження виправлень і керування примітками. У додатку Word 2003 реалізована також підтримка формату XML як власного формату файлів. Word 2003 служить повнофункціональним редактором XML. Крім того, можна використовувати Word 2003 для збереження і відкриття файлів XML для інтеграції з основними корпоративними даними.
Microsoft Office Excel 2003
У Excel 2003 - додатку для роботи з електронними таблицями, включеному в систему Microsoft Office System - забезпечується більш широка підтримка формату XML і нових функцій, що спрощують аналіз і спільне використання даних. Можна визначити частину електронної таблиці як список і використовувати її на веб-вузлі Microsoft Windows SharePoint™ Server. Смарт-теги в додатку Excel 2003 тепер мають більш гнучкі можливості, а поліпшені статистичні функції дозволяють краще аналізувати наявні дані.
Microsoft Office PowerPoint 2003
PowerPoint 2003 - додаток для підготовки презентацій, включений у систему Microsoft Office System - дозволяє створювати матеріали професійної якості, що можуть застосовуватися для особистих цілей або розміщатися в інтернеті. Завдяки вдосконаленням користувальницького інтерфейсу і підтримці смарт-тегів у PowerPoint 2003 спрощене створення і перегляд презентацій. Була також поліпшена підтримка мультимедіа, надана в програмі PowerPoint 2003. Файли PowerPoint 2003 можна легко зберігати на компакт-диску, а завдяки інтеграції з програвачем Microsoft Windows Media при показі слайдів можна відтворювати потокове аудіо та відео.
Microsoft Office Access 2003
У Access 2003 - додатку для управління базами даних, включеному в систему Microsoft Office System - пропонуються поліпшені засоби, що спрощують використання і розширюють можливості імпорту й експорту файлів даних у форматі XML, а також роботу з ними. Робота в Access 2003 спрощується завдяки виявленню помилок, що часто зустрічаються (позначуваних певним чином) і наданню варіантів їхнього виправлення. Нова функція також дозволяє розроблювачам визначати залежності об'єктів.
Microsoft Office OneNote 2003
OneNote 2003 становить собою додаток для запису заміток і управління ними, що входить у систему Microsoft Office System. Використовуючи цю нову програму, можна записувати, упорядковувати і повторно використовувати замітки на переносному, настільному чи планшетному комп'ютері. У додатку OneNote 2003 забезпечується можливість для запису даних у різній формі, включаючи рукописні замітки, що вводяться з допомогою клавіатури, намальовані від руки схеми, звукозаписи, фотографії і малюнки з інтернету, а також дані з інших додатків. Потім за допомогою OneNote 2003 можна організовувати і багаторазово використовувати ці дані найбільш зручним способом, що дозволяє краще керувати потоком даних, з яким доводиться мати справу в повсякденній роботі.
Microsoft Office FrontPage 2003
FrontPage 2003 є додатком для створення веб-вузлів і управління ними, що входить у систему Microsoft Office System. У ньому забезпечуються ефективні функції й елементи управління, що допомагають легше розробляти веб-вузли, швидше генерувати код і розширювати межі використання інтернету завдяки додаванню функцій XML і підключенню до зовнішніх джерел даних. FrontPage 2003 дає можливість при публікації в інтернеті перейти від статичних сторінок до сучасних інтерактивних веб-вузлів.
Microsoft Office InfoPath 2003
InfoPath 2003 - додаток для збору даних і керування ними, що входить в систему Microsoft Office System, - спрощує процес збору відомостей. За допомогою цього додатку можна виконувати три основних види дій: створювати динамічні форми, заповнювати форми і відправляти ці форми в підтримуючі XML системи і бізнес-процеси. У InfoPath 2003 забезпечується високоефективний і гнучкий спосіб збору даних з можливістю їхнього використання всіма співробітниками організації. Завдяки використанню InfoPath 2003 співробітникам, що працюють з даними, стане простіше вчасно відправляти й одержувати потрібні відомості, що дозволить приймати обґрунтовані рішення.
Microsoft Office Publisher 2003
При використанні Publisher 2003 - додатку для підготовки публікацій, що входить у систему Microsoft Office System - істотно спрощується створення, оформлення і публікація маркетингових та інформаційних матеріалів професійної якості. Можна створювати матеріали для друку, відправлення по електронній пошті і розміщення в інтернеті, використовуючи той же знайомий інтерфейс, що й в інших додатках Microsoft Office System. Publisher 2003 виводить створення і публікацію маркетингових матеріалів на новий рівень.
Microsoft Office Visio 2003
Visio 2003 - додаток для роботи з бізнесами-діаграмами і технічними діаграмами, що входить в систему Microsoft Office System - дозволяє перетворювати концепції і звичайні бізнес-дані в діаграми. Visio 2003 допомагає краще розуміти і пов'язувати важливі дані для вдосконалення процесу прийняття рішень, забезпечити погодженість дій різних підрозділів організації, розширити можливості зв'язку, продемонструвати професіоналізм і зробити гарне враження на аудиторію.
Microsoft Office Project 2003
Сімейство продуктів Microsoft Office Project 2003, призначене для керування проектами, включає Project Standard 2003, Project Professional 2003, Project Server 2003 і Project Web Access. Використовувані в сполученні, ці продукти забезпечують ефективне рішення по управлінню корпоративними проектами, що дозволяє організаціям підтримувати відповідність між проектами, ресурсами і бізнес-програмами для досягнення більш високих результатів. Завдяки використанню ефективних засобів аналізу даних і створення звітів можна бути впевненим у наявності актуальних даних, що допоможуть оптимізувати використання ресурсів, визначати пріоритетні напрямки роботи і забезпечити відповідність проектів загальним бізнес-цілям.
ЛIТЕРАТУРА:
1. Грег Х. Excel 5.0- К.:Диалектика, 2003.-288с.
2. Гукин Д. Word for Windows- К.:Диалектика, 2004.-304с.
3. Кенни К. Использование Microsoft Office.-К.:Диалектика, 2000.-480с.
5. Роджерс С.П. Microsoft Office .-К.: Диалектика, 1999.-416с.
6. Фельдман О.А. Microsoft Word для Windows 6.0. Метод.вказiвки: В 2-х ч.- К.:Євроiндекс Лтд, 1994.-343с.
7. Горлач В.М., Дияк І.І. Табличний процесор Microsoft Excel 5.0. Част.1- Метод.вказівки,1997.-32с.
8. Левченко О.М. Microsoft Word для Windows: від текстового процесора до видавничої системи.- Львів:СП "БаК", 1998.-112с.

 
 

Цікаве

Загрузка...