WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Звіт про проходження практики з електроніки та схемотехніки (звіт) - Реферат

Звіт про проходження практики з електроніки та схемотехніки (звіт) - Реферат

коледж комп'ютерних наук
про проходження практики з електроніки та схемотехніки
студента Сметанюк Свiтлани Миколаiвни……
спеціальності експлуатація систем обробки інформації та прийняття рішень
курс II, група КН-22
термін практики з 22.05.2002 до
17.06.2002 року
керівники практики:
від ВУЗу
Красничук В.М.………………………
від бази практики
.Калганов М Д..................................................
Печатка:
2002
План
1. Вступ.
2. Відомості про базу практики.
2.1 характер діяльності;
2.2 аналіз наявної комп'ютерної техніки;
2.3 сфери використання комп'ютерної техніки.
3. Виконання індивідуального завдання.
3.1 загальні відомості про пристрій;
3.2 будова і принцип дії приладу;
3.3 графічна частина;
3.4 організація робочого місця;
3.5 основні вимоги до виконання електромонтажних робіт;
3.6 основні вимоги до розміщення елементів на друкованій платі.
4. Правила техніки безпеки і охорона праці при виконанні електромонтажних робіт.
5. Висновки.
6. Список використаної літератури.
?
Вступ
Поява комп'ютерів відкрила нові небачені можливості поширення інформації. Звичайно, інформацію пов'язують із її носіями: друкована інформація, звукова чи візуальна. Новітні засоби - гіперносії інформації - дають змогу постачати гіпертекстову інформацію, де звук і образ об'єднані в одне ціле. Можна сказати, що ці нові можливості є першоосновою нового небаченого інформаційного спалаху.
Зараз за допомогою комп'ютерів не тільки виконуються числові розрахунки, але й підготовлюються до друку книги, створюються малюнки, кінофільми, музика, здійснюються управління заводами і космічними кораблями і т.д. Комп'ютери стали універсальними засобами для обробки всіх видів інформації, які використовуються людиною. За їх допомогою можна підготовлювати документи набагато швидше й зручніше ніж за допомогою друкарських машинок. Редактори документів дозволяють використовувати різноманітні шрифти символів, вставляти малюнки, автоматично нумерувати сторінки, провіряють правопис… Зручний інтерфейс і змога його налаштування від конкретного користувача, розгалужена система довідок та підказок, відкритість для модифікацій та доповнень із боку самого користувача та інші невичерпні можливості комп'ютера, такі, як можливість створювати двохмірні й трьохмірні рухомі моделі об'єктів, створювати плани робіт, розпізнавати символи, переводити тексти з однієї мови на іншу, зробили комп'ютер особливо популярним в наш час і на майбутні часи.
?
Відомості про базу практики
Моїм місцем для проходження практики був загальний відділ УЕГГ . За час проходження практики в цій державній установі ознайомилася з видом її діяльності, яка перш за все була пов'язана з різноманітними документами.
Наявна на базі практики комп'ютерна техніка була наступною: комп'ютер складався з такого програмного й апаратного забезпечення:
операційна система: Microsoft Windows'98 (дата випуску 04.10.98р.), DOS 7.0 (07.10.98р.)
процесор: AuthenticAMD-K6(tm) 3D processor
BIOS: Award Software (06.02.98р.)
64,0 МБт. оперативної пам'яті
ємність жорсткого диска: 3,03Гбт.
монітор: Samsung SyncMaster 410b. (CHA 4217*)
стандартна клавіатура 101/102 або Microsoft Natural
стандартна мишка для COM - порту
принтери: HP LaserJet 1100
CANON BJC - 4300
EPSON LX - 1050 +
З оргтехніки був копіювальний апарат (ксерокс): CANON 6216
За час проходження виробничої практики я ознайомилася з деякими відомими програмами, зокрема більш детально з текстовим процесором Microsoft Word, із табличним процесором Exel, графічним редактором Corel Draw, та багатьма іншими, такими як Adobe PhotoShop 6.0, ABBYY Lingvo 6.5, Proling Office і т.д.
В період проходження практики я брала активну участь у роботі з документами загального відділу. Наприклад, приймала участь у розробці номенклатури справ загального відділу УЕГГ, працювала над програмою реєстру документів та розпоряджень і проведення сектору контролю. Ця програма створена на базі табличного процесора Exel, за допомогою якого можливе швидке створення, заповнення, оформлення та друкування таблиць у зручному вигляді, відшукання сум чи середніх значень чисел, розміщених у стовпцях або рядках таблиці, та складний аналіз даних. За допомогою наявного на базі практики копіювального апарату CANON 6216 проводила розмноження матеріалів по колегіях та сесіях Рогатинської районної державної адміністрації.
Організація робочого місця. Опис інструментів електромонтажника.
При виготовленні радіоелектронної апаратури конструктор виконує роботи по електрорадіомонтажу, по налагодженні змонтованих конструкцій. Головне місце серед цих робіт займають монтажні і намоточні - монтаж з'єднувальних проводів і кабелів; монтаж на плати провідників, кабелів, радіодеталей (резисторів, конденсаторів, транзисторів, діодів) і інтегральних мікросхем; демонтаж цих елементів; встановка монтажних (печатних) плат; виготовлення магнітних антен, котушок індуктивності і трансформаторів. При виготовленні монтажних плат, шкал, шассі, футлярів і ящиків приходиться мати справу з обробкою металів, пластмас і деревини, в тому числі листових матеріалів і фасонних профілей, відробкою деталей і вузлів, збірку їх в закінчену конструкцію. Для виконання всіх цих робіт з високою якістю необхідні знання, набір інструментів, наявність матеріалів і приспособлень, правильно організоване робоче місце.
Інструменти робочого місця конструктора залежить від багатьох факторів: складності роботи і її характеру, часу виконання. При цьому із великого числа варіантів організації робочого місця можна виділити наступні п'ять: найпростіше з'ємне робоче місце на столі, робоче місце біля підоконника, складний терстак заводського виготовлення, саморобний верстат або стіл і, накінець, окрема кімната під майстерську. При цьому треба враховувати, що висота столешниці і сидіння крісла повинні відповідати ростові людини. Погано, коли під час роботи приходиться горбитись або тягнутись.
При організації робочого місця обов'язково треба врахувати вимоги техніки безпеки, кожен

 
 

Цікаве

Загрузка...