WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Реферат

Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Реферат

первісні повідомлення або повідомлення разом із відповідями.
" Знаходячись у своїй папці "Входящие" або на сервері новин, укажіть у меню "Вид" на команду "Сортировка" та виберіть "Группировать сообщения по темам" (у випадку пошти) або "Группировать по обсуждениям" (у випадку груп новин).
" Щоб показувати розгорнуті обговорення для всіх повідомлень, виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…", перейдіть на вкладку "Чтение" та встановіть прапорець "Автоматически развертывать обсуждения".
Поради
" Щоб показати перше повідомлення та всі відповіді на нього, клацніть знак плюс (+) поруч із цим повідомленням. Щоб показати тільки первісне повідомлення, клацніть поруч із ним знак мінус (-).
" Обговорення повідомлень групуються за заголовками. Наприклад, обговорення, що починається з повідомлення під заголовком "Поради по використанню застосування Outlook Express", буде містити всі відповіді, які мають заголовок "Re: Поради по використанню застосування Outlook Express".
Як переслати повідомлення електронної пошти
1. Відкрийте або виділить повідомлення, яке треба переслати.
2. Натисніть на панелі інструментів кнопку - "Переслать сообщение" та введіть через кому або крапку з комою (;) імена електронної пошти кожного з одержувачів.
3. Введіть текст свого повідомлення та натисніть на панелі інструментів кнопку .
Організація повідомлень пошти
Щоб при великих об'ємах вхідної пошти ефективно витрачати час підключення до Інтернету, можна використовувати засоби Outlook Express: вони дозволяють шукати повідомлення, автоматично сортувати повідомлення, що надходять, по різним папкам, видаляти повідомлення тощо.
Як шукати повідомлення у папках пошти
1. Виберіть у меню "Правка" команду "Найти сообщение…".
2. Введіть якомога більше даних у полях пошуку, щоб звузити діапазон результатів відбору та натисніть кнопку "Начать поиск".
Як перемістити або скопіювати повідомлення в іншу папку
1. У списку повідомлень клацніть правою кнопкою миші повідомлення, яке треба перемістити або скопіювати.
2. Виберіть команду "Переместить в…" або "Копировать в…" і клацніть папку, в яку слід примістити повідомлення.
Як добавляти, видаляти або переключати папки
З папками пошти можна виконувати багато дій, які мають на меті полегшити пошук потрібних повідомлень.
" Щоб добавити папку, вкажіть у меню "Файл" на команду "Папка" та виберіть команду "Создать папку…". Потім введіть її ім'я у полі "Название папки".
" Щоб переключитися в іншу папку, клацніть її ім'я на панелі Outlook або у списку папок.
" Щоб видалити папку, клацніть її на панелі Outlook або у списку папок правою кнопкою миші та виберіть команду "Удалить".
Зауваження
" Забороняється видаляти та перейменовувати папки "Удаленные", "Входящие", "Исходящие" та "Отправленные"!
Як сортувати повідомлення, що надходять
За допомогою сортувальника повідомлень можна зробити так, щоб повідомлення, що надходять, і які задовольняють певним умовам, направлялися у потрібні папки.
Крім того, можна задати автоматичне пересилання певних повідомлень деякому адресату або автоматичне відправлення файла одержувачам повідомлення.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Сортировщик сообщений…".
2. Натисніть кнопку "Добавить".
3. Введіть умови, яким повинні відповідати повідомлення, що надходять. Якщо задано декілька умов, повідомлення повинні задовольняти всім цим умовам.
4. Встановіть прапорець у групі "Выполнить следующие действия:" та клацніть папку, адресата або файл, куди слід направляти повідомлення, які задовольняють заданим умовам.
Поради
" Можна встановити декілька правил відбору повідомлень, що надходять.
" Для зміни порядку виконання умов сортування використовуйте кнопки "Вверх" та "Вниз" у діалоговому вікні сортувальника повідомлень.
Як видалити повідомлення
1. Клацніть у списку потрібне повідомлення.
2. Натисніть на панелі інструментів кнопку - "Удалить".
Зауваження
" Щоб відновити повідомлення, яке ви видалили на своєму комп'ютері, відкрийте папку "Удаленные" та скопіюйте це повідомлення у папку "Входящие" або якесь інше місце.
" Якщо ви не хочете, щоб при виході з Outlook Express у папці "Удаленные" залишалися повідомлення, виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…" та встановіть на вкладці "Общие" прапорець "Очищать папку "Удаленные" перед выходом".
" Для знищення вручну всіх видалених повідомлень клацніть папку "Удаленные" правою кнопкою миші, а потім клацніть "Очистить папку".
Поради та рекомендації
Настройка вікна Outlook Express
Як змінити зовнішній вигляд області перегляду
Область перегляду дозволяє, не відкриваючи повідомлення, ознайомитись із його вмістом. Область перегляду можна розмістити або під списком повідомлень, або поруч з ним, або взагалі приховати; у ній можна відображати тільки заголовки повідомлень або самі повідомлення.
1. Виберіть у меню "Вид" команду "Раскладка…".
2. Виберіть у групі "Область просмотра" потрібні параметри.
Порада
" Щоб змінити розміри області перегляду та списку повідомлень, перетягніть лінію, що їх розділяє.
Якзмінювати список папок Outlook Express, рядок стану та панелі інструментів
" Щоб показати у вікні тільки папки та посилання HTML, клацніть зверху списку папок або панелі Outlook.
Або
" Щоб приховати або показати папки, рядок стану або панелі інструментів, виберіть у меню "Вид" команду "Раскладка…" (див. рисунок вище) та виберіть потрібні варіанти відображення.
Як настроїти панель інструментів
1. Виберіть у меню "Вид" команду "Раскладка…", а потім виберіть потрібні варіанти. Для переміщення панелі інструментів в іншу частину вікна встановіть відповідний перемикач у групі "Панель инструментов". Щоб на екрані були показані тільки кнопки панелі інструментів без назв, скиньте прапорець "Показывать подсказки на кнопках".
2. Для зміни вмісту панелі інструментів натисніть кнопку "Настройка…". Щоб добавити або видалити кнопку, клацніть її ім'я у списку "Имеющиеся кнопки" та натисніть кнопку "Добавить" або "Удалить". Щоб змінити порядок розташування кнопок, виберіть потрібну кнопку у списку "Панель инструментов", а потім використовуйте кнопки "Вверх" або "Вниз".
Як змінити склад стовпців, показаних у списку повідомлень
1. Виберіть у меню "Вид" команду "Столбцы…".
2. Щоб добавити стовпець, клацніть його ім'я у списку "Имеющиеся столбцы" та натисніть кнопку "Добавить".
Щоб видалити стовпець, клацніть його ім'я у списку "Отображаемые столбцы" та натисніть кнопку "Удалить".
Щоб змінити порядок відображення стовпців, клацніть ім'я потрібного стовпця та, користуючись кнопкою "Выше" або "Ниже", змінить його місцеположення.
Як змінити шрифти, що використовуються при відображенні повідомлень
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…".
2. Натисніть на вкладці "Чтение" кнопку "Шрифты" та внесіть зміни у параметри шрифтів.
Значки списку повідомлень Outlook Express
Значки повідомлень пошти позначають важливість повідомлення, наявність вкладених файлів та стан повідомлення (прочитане або ні).
Значки повідомлень новин позначають розгорнуте або згорнуте обговорення (повідомлення та всі відповіді на нього), а також прочитані або ні повідомлення та заголовки.
Вказані значки розташовані ліворуч від елементів відповідних списків повідомлень.
Більш детальні відомості можна дістати у довідці системи Outlook Express за темою "Советы и рекомендации", "Значки списка сообщений…".
Вивільнення місця на диску
Існує декілька способів зменшення об'єму простору, що займає на жорсткому диску повідомлення пошти та груп новин.
Як стискати та архівувати папки пошти
1. Виберіть папку пошти, вкажіть у меню "Файл" на команду "Папка" та виберіть команду "Сжать".
2. Щоб зберегти архівну копію стиснутої папки, знайдіть файли з розширеннями імені .mbx і .idx та скопіюйте їх у резервну папку, на дискету або мережевий диск. У кожній папці повідомлень є один файл повідомлень (.mbx) та один файл індексу (.idx).
Зауваження
" Файл повідомлень може виявитися занадто великим і не поміститися на одній дискеті.
Як вивільнити місце на диску шляхом видалення повідомлень груп новин, що зберігаються на ньому
1. Виберіть у вікні груп новин у меню "Сервис" команду "Параметры…".
2. Виберіть на вкладці "Дополнительные" потрібні параметри, які пов'язані з автоматичним видаленням та стисканням файлів.
Щоб стиснути або видалити повідомлення з усіх або деяких файлів повідомлень, натисніть кнопку "Очистить", а потім дотримуйтесь вказівок, які будуть з'являтися на екрані.

 
 

Цікаве