WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Реферат

Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Реферат


Реферат на тему:
Система електронного зв'язку
Microsoft Outlook Express
Вступ
Система електронного зв'язку Microsoft Outlook Express є складовою частиною операційної системи Microsoft Windows 95/98 і надає можливість широкого спілкування між усіма комп'ютерами, підключеними до мережі Інтернет. Остання є глобальною мережею комп'ютерів, поєднаних між собою через сервери, в якій використовуються загально прийняті стандарти, що дозволяє спілкуватися один з одним за допомогою стандартних програмних засобів та правил. Мережа Інтернет подібна до міжнародної телефонної мережі - ніхто не володіє та не керує нею повністю, але вона організована таким чином, що дозволяє працювати з нею, як з однією великою цілою системою.
Історія створення Інтернет сягає 1969 року, коли міністерство оборони США розробило та впровадило експериментальну мережу ARPANET, покликану децентралізувати керування військами, зокрема, у кризовій ситуації.
Зараз десятки мільйонів людей мають доступ до Інтернет. Одна із можливостей Інтернет, що найбільш часто використовується, - електронний зв'язок. Цей вид зв'язку значно надійніший, швидший, дешевший, ніж такі традиційні види зв'язку, як пошта, телефон, телеграф і т. п.
Система Microsoft Outlook Express надає вам повну підтримку у спілкуванні з колегами, знайомими та родичами за допомогою електронної пошти, або при обміні ідеями та інформацією у групах новин.
Майстер підключення до Інтернету допомагає встановити з'єднання з одним або декількома серверами пошти або новин. При цьому вам будуть потрібні наступні відомості, що надаються постачальником послуг (провайдером) Інтернета або адміністратором локальної мережі.
" Тип серверу постачальника послуг. Найбільш розповсюджені з них, що підтримуються, зокрема, системою Microsoft Outlook Express, - POP3 (Post Office Protocol) та IMAP (Internet Message Access Protocol). Далі розглядається лише тип серверу POP3. У порівнянні з ним сервер IMAP надає деякі нові можливості, про які ви можете узнати у довідці системи.
" Щоб додати обліковий запис пошти необхідно задати свої облікове ім'я та пароль, а також імена серверів вхідної та вихідної пошти.
" Для читання новин необхідно задати ім'я серверу новин, до якого ви хочете підключитися, та, у разі потреби, ваші облікове ім'я та пароль.
Після підключення до серверу ви одержите на ньому обліковий запис і вашу електронну адресу, яка має загальний вигляд: user@host.domain, де user означає ваше ім'я, host - ім'я серверу, domain - країну (регіон). Наприклад, електронна адреса автора цього посібника - popov@cyb.univ.kiev.ua.
Далі розглядається русифікована версія системи Outlook Express. Запуск системи у Windows можна здійснити принаймні трьома способами:
" Натиснути кнопку - "Запустить Outlook Express" на панелі задач.
" Натиснути ярлик , що звичайно розташований на робочому столі.
" Натиснути кнопку "Пуск" на панелі задач та вибрати послідовно пункти "Программы", "Internet Explorer", "Outlook Express".
Після виконання однієї з вказаних дій на екрані з'явиться таке основне діалогове вікно (панель) системи Outlook Express:
Як і у всіх застосуваннях, що працюють у середовищі Windows, головне вікно системи Outlook Express має стандартний набір елементів. Вкажемо їх, перераховуючи зліва направо та зверху вниз. У верхньому рядку вікна знаходяться: піктограма системного меню, за нею - заголовок вікна і, нарешті, - кнопки мінімізації, максимізації та закриття вікна. Далі ідуть меню вікна та панель інструментів. Під ними розташовані: вікно папок системи Outlook Express, вікно перегляду назв повідомлень у цих папках та вікно перегляду вмісту зазначених повідомлень. Деякі з вказаних вікон (областей) обрамляються горизонтальними та вертикальними лінійками прокрутки. Знизу вікна розташовані рядок стану та зона зміни розмірів вікна.
Зауваження: Вигляд вікон залежить від ваших настроєк системи Outlook Express і може дещо відрізнятися від тих, що наводяться у цьому посібнику.
Одержати допомогу з практично усіх питань, які виникають під час роботи з Outlook Express, ви можете, виконавши команду "Справка" (Довідка) головного меню системи. Після цього з'являється таке вікно діалогу:
Ви можете вибрати відповідну тему (вкладка "Содержание"), окреме поняття (вкладка "Указатель"), або відшукати потрібну довідку, задаючи ключове слово або фразу (вкладка "Поиск"). Щоб відкрити якусь тему, (двічі) натисніть на її назві або піктограмі лівою кнопкою миші.
До речі, даний посібник написаний на основі матеріалу, викладеного у довідці системи Outlook Express.
Багато з вікон діалогу у системі має кнопку , яка розташована у правому верхньому куті вікна. За допомогою лівої кнопки миші перетягніть знак питання вказаної кнопки на об'єкт вікна, по якому ви хочете отримати довідку. У вікні, що спливає, ви будете мати підказ по обраному об'єкту.
Якщо ви хочете дістати пояснення щодо призначення непідписаних кнопок, які розташовані на панелях інструментів, просто вкажіть мишкою потрібну кнопку і зачекайте доки з'явиться необхідне пояснення.
Читання повідомлень пошти
Відправлена на вашу адресу пошта надходить спочатку на сервер, до якого приєднаний ваш комп'ютер.
Настройка Outlook Express на перевірку надходжень нових повідомлень
Щоб задати автоматичну перевірку надходжень нових повідомлень на сервер виконайте наступні дії.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…".
2. Встановіть на вкладці "Общие" прапорець "Проверять новые сообщения каждые Х мин.".
3. Задайте частоту перевірки надходжень нових повідомлень.
Поради
" Якщо цей прапорець установлений, то перевірка надходжень нових повідомлень буде виконуватись при кожному запуску Outlook Express.
" Щоб негайно перевірити наявність нових повідомлень, натисніть на панелі інструментів кнопку - "Доставить почту". При цьому ви також відправите всі повідомлення, що містяться у папці "Отправленные", якщо ви не відправили їх раніше.
Читання повідомлень
Після того як Outlook Express отримає ваші повідомлення або ви натиснете на панелі інструментів кнопку - "Доставить почту", ви зможете читати повідомлення або в окремому вікні, або в області перегляду.
1. Клацніть на панелі Outlook або у списку папок значок "Входящие".
2. Щоб прочитати повідомлення в окремому вікні, двічі клацніть його у списку повідомлень. Щоб прочитати повідомлення в області перегляду, просто клацніть його у списку повідомлень.
Поради
" Щоб відобразити або змінити область перегляду, виберіть у меню "Вид" команду "Раскладка…" та встановіть необхідні параметри у групі "Область просмотра".
" Щоб одержати необхідні відомості про деяке повідомлення, наприклад, коли воно було відправлено, виберіть у меню "Файл" команду "Свойства".
" Для перегляду повідомлень без попереднього підключення до Інтернету, відкрийте меню "Файл" і клацніть "Автономная работа".
Як продивитись вкладений файл
" Двічі клацніть значок вкладень у нижній частині вікна повідомлень.
Або
" В області перегляду клацніть значок вкладення файла у заголовку повідомлення, а потім клацніть ім'я файла.
Порада
" Для збереження вкладеного файла вкажіть у меню "Файл" на команду "Сохранить вложения" а потім клацніть ім'я файла. Щоб зберегти вкладення в області перегляду, натисніть клавішу CTRL і, утримуючи її, клацніть ім'я файла.
" В області перегляду можна також клацнути правою кнопкою миші на вкладеному файлі, а потім вибрати відповідну команду у меню, що з'являється.
Як читати іноземні повідомлення
Outlook Express звичайно показує повідомлення тією мовою, якою вони були утворені. Однак у деяких повідомленнях, особливо у групах новин, для правильного відображення вихідної мови часто буває недостатнім вмісту файла-заголовку (або цей вміст виявляється некоректним). У таких випадках набір символів для відображення поточного повідомлення можна заміняти. При цьому мова, що вибирається, потрібна підтримуватися системою.
1. Вкажіть у меню "Вид" вікна повідомлень на команду "Язык" і клацніть набір символів потрібної мови. Якщо на панелі інструментів є кнопка - "Язык", то можна вибрати набір символів, натискаючи цю кнопку.
2. У діалоговому вікні, що відкривається, виберіть потрібну мову.
Як відобразити обговорення у вигляді добірки повідомлень
Коли у спілкуванні при обміні електронною поштою або у групах новин приймає багато людей, буває трудно відслідкувати усі репліки у ході бесіди, що складають так зване "обговорення". Можна зробити так, щоб усі відповіді зводились у групу під первісним повідомленням. Після цього можна вибрати будь-який спосіб перегляду пошти - тільки

 
 

Цікаве

Загрузка...