WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Елементи головного вікна Mathcad'а - Реферат

Елементи головного вікна Mathcad'а - Реферат


Реферат на тему:
Елементи головного вікна Mathcad'а
Після запуску Mathcad'а на екрані з'являється головне вікно системи, елементи якого ми розглянемо більш докладно.
" Головне меню
надає можливості доступу до математичних, графічних, символьних команд і до команд редагування та управління вашими робочими аркушами.
Через меню "Help" можна дістатися до всіх електронних книг Mathcad'а, встановлених вами. Дві електронні книги - "Desktop Reference" та "Book Sampler" - встановлюються разом із Mathcad'ом. Книга "Desktop Reference" містить сотні корисних формул та фізичних констант, у той час як у книзі "Book Sampler" наводяться численні приклади розв'язання задач із математики, механіки, фізики, статистики тощо.
" Математична панель
розташована нижче головного меню і надає можливість швидкого введення математичних операторів. Якщо ви утримуєте деякий час покажчик миші на одній із кнопок вказаної панелі, то побачите короткий підказ про призначення цієї кнопки:
- Арифметична палітра
- Палітра відношень та бульових функцій
- Палітра графіків
- Палітра векторів та матриць
- Палітра математичного аналізу
- Палітра програмування
- Палітра грецьких літер
- Палітра символічних операцій
При натисканні вказаних кнопок ви одержите палітри для вибору конкретних операторів. При натисканні на символ відповідного оператора він переноситься у ваш робочий аркуш.
" Панель інструментів
надаєможливість швидкого виконання багатьох загальних процедур таких, як відкриття нового або існуючого робочого аркушу, його збереження та друкування, редагування, перевірка правопису і т. і.
Дві корисних кнопки з вказаної панелі:
- Запускає "Resource Center" - центр ресурсів, який містить зокрема "QuickSheets" - збірник шаблонів робочих аркушів Mathcad, призначених для розв'язування загальних математичних задач.
- Запускає довідку.
" Панель форматування
дозволяє вам вибирати шрифти для тексту та математичних виразів або стилів.
" Панель управління навігації в центрі ресурсів
з'являється завжди, коли відкривається електронна книга. Ви можете знайти відповідний розділ або тему, що цікавлять вас, та переміститися у будь-яке місце книги.
" Рядок повідомлень
знизу головного вікна Mathcad'а надає підкази про стан системи, результати виконаної операції, нагадує про сполучення клавіш тощо. Тут також міститься повідомлення про стан обчислень у вашому робочому аркуші - "auto" - це означає, що Mathcad автоматично переобчислює всі вирази при зміні даних. Під час обчислень тут з'являється повідомлення "Wait" ("Чекайте"), при цьому курсор приймає форму лампочки, що горить. Нарешті, у рядку повідомлень міститься інформація про те, чи натиснуті клавіші "Caps Lock" та "Num Lock", а також номер сторінки вашого робочого аркуша.

 
 

Цікаве

Загрузка...