WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Загальний огляд “Інтернет” - Курсова робота

Загальний огляд “Інтернет” - Курсова робота

розрахунку на 100 жителів (особливо мобільних) вище, ніж у США, в інших - помітно менше (в Іспанії, Португалії в 1,5 - 2 рази). Для одержання повноцінної інформації через "Інтернет" високі вимоги пред'являються до якості телефонних ліній, що далеко не у всіх країнах регіону відповідають світовим стандартам. Аналогічно з телефонами досить різна забезпеченість країн Західної Європи комп'ютерами, особливо персональними: Скандинавські країни, Швейцарія, в цьому відношенні наближаються до США. У Великобританії 35% населення мають вдома комп'ютери. Перешкодою для використання "Інтернету" залишаються і численні мовні бар'єри, тому що протоколи (порядок і метод підключення до "Інтернету") складені на англійській.
Звертання до послуг "Інтернету" в Західній Європі різне в залежності від наявності чи відсутності великих національних інформаційних мереж. Франція завдяки "Мінiтелю" по інтенсивності використання послуг "Інтернету" не поступається таким країнам, як Швеція і Нідерланди. Чимале значення в регіоні має, недостатнє знання можливостей "Інтернету" в управлінських структурах бізнесу, побоювання про ступінь захищеності ділової інформації, сильні сформовані традиції одержання інформації і т.д.
У регіоні посередницькі послуги для користувачів "Інтернету"надає безліч компаній (в одній Великобританії їх більше 200). Лінії зв'язку, що знаходяться у веденні держави чи стали в регіоні комерційними, сильно різняться і по величині тарифів за надання послуг "Інтернету". У цілому вони набагато вищі, ніж у США, що також позначається на популярності "Інтернету" в Західній Європі.
Підсумовуючи даний розділ можна сказати, що у регіональному зрізі система "Інтернет" розміщена досить не рівномірно. Ведучі позиції зайняли економічно розвинуті країни, зокрема США, Зх. Європа, Японія. В даний час близько 60% користувачів "Інтернету" живе в США, 21% у Європі і 6% - у Японії.
Різна інтенсивність звернень жителів регіонів до "Інтернету" пояснюється багатьма причинами. Головна з них - істотні розходження між державами по показниках, що визначає можливості і прагнення використовувати світовий, інформаційний простір.
5. Особливості поширення мережі "Інтернет" в Україні
Звичайно, у світових масштабах український "Інтернет" навряд чи можна назвати значним. Кількість українських користувачів (за різними оцінками, від 300 до 800 тисяч) насправді невеличка, адже у світі їх декілька десятків мільйонів. Але "Інтернет" в Україні потребують, і кількість під'єднань до мережі у нас постійно збільшується.
Одержати інформацію з "Інтернету" дуже просто, а оперативність можна порівняти з радіо: інформація доходить до користувача практично відразу після події. Зручними є Інтернет-версії газет і часописів: за коротку час можна ознайомитися з багатьма виданнями. Мережеві версії українських газет міцно утримують високі місця в рейтингах сайтів (тут можна згадати газети "День", "Факти", "Зеркало недели", англомовну "Kievpost"). Не відстають інформ-агенства, як Інтернет-версії традиційних Уніану, "Інтерфакс-України", так і суто мережеві: "Юкрейн Онлайн" (www.online.com.ua), Агентство Інтернет-новин (ain.online.com.-uain). Та й на трьох тисячах українських сайтів інформації дуже багато: від новин і прогнозів погоди - до розваг і наукових праць. [2]
Щодня український "Інтернет" поповнюють десятками різноманітних веб-сторінок, і задовольнити свої інформаційні потреби може кожний. Студенти знайдуть тут матеріали для рефератів і курсових, бізнесмени ознайомляться з котируванням, знайдуть ділових партнерів і дані про конкурентів. Кожен може стати причетним до того, що відбувається у світі й в Україні, а тим паче розважитися, знайти роботу, друзів і навіть кохану (коханого).
Швидкий зв'язок (комунікативна функція) - величезна перевага "Інтернету". Це телеконференції, участь в чатах, де багато користувачів можуть спілкуватися на теми, що їх цікавлять, у режимі он-лайн, оперативно обмінюватися великими обсягами даних.
Репрезентативна функція мережі в Україні сьогодні ще розвинута недостатньо, та зараз уже багато компаній впевнені, що найбільш ефективний засіб заявити про собі в усьому світі - це створити власний інформаційний ресурс, власну сторінку з інформацією про фірму, її досягнення та плани. Тому серед нових українських веб-сторінок, що з'являються щодня, все більше сайтів вітчизняних виробників і компаній.
Говорячи про "Інтернет" і його користь, варто згадати і про тих, без кого доступ до мережі був би неможливий - про українських провайдерів. Можна довго сперечатися, хто кращий, а хто гірший, у кого дешевше, у кого канали більші-товстіші-ширші, та все одно без допомоги провайдера, неможливо навіть надіслати лист електронною поштою, не кажучи вже про вихід у світову мережу. Безумовно, провайдери є різні, й сьогодні їх в Україні - близько ста п'ятдесяти (тільки в столиці - понад двадцять). Як приклад компанії, що орієнтується на корпоративного клієнта, який потребує найвищої якості й сервісу, можна навести "Глобал" (www.gu.net), присутній практично в усіх регіонах України.
Сервіс найширший: нещодавно навіть з'явилися спеціальні веб-картки для входу в "Інтернет". Вони дозволяють, не звертаючись до провайдера, одержувати доступ до мережі, і це, безумовно, вельми заощаджує час, який, як відомо, - гроші.
Ще один унікальний для України проект - "Морський старт". Його головне завдання - виведення на орбіту великої кількості супутників із допомогою ракет КБ "Південне". Нинішні швидкості ще 5 років тому здавалися просто фантастикою, а через декілька років Інтернет-зв'язок через супутник стане для нас цілком звичною справою. Вже існує проект "Спейсґейт" - швидкісний доступ в "Інтернет" через побутову відеоапаратуру, тобто через невеличку супутникову "тарілку", побутовий тюнер для прийому Тб-програм. У такий спосіб можна одержати дуже пристойну швидкість обміну даними: до 500-600 кілобітів на секунду. Особливість проекту "Спейсгейт" у тому, що з супутника отримують саме український "Інтернет", який набуває розмаху в Києві завдяки співпраці компаній "Глобал Юкрейн", "Телсі" та "ММЦ-Інтерньюз-СТБ". [2]
"Інтернет" в Україні перейде на новий рівень для кожного з нас, коли розвинуться системи електронної комерції. Ми реально зможемо замовляти через мережу і продукти, і книги, і послуги, платити за мобільний зв'язок, комунальні послуги, сплачувати податки, зрештою, просто розраховуватися з допомогою "Інтернету". А це заощадить час і гроші кожного з нас.
З погляду технічних можливостей мережі, сьогодні все залежить від продуктивності процесорів і пропускної здатності каналів. Будуть канали передавати в кожний будинок мегабіт даних за секунду - буде телебачення через "Інтернет". Будемо дивитися інтерактивне телебачення - те, що замовимо. Буде шість мегабітів - братимемо участь в мультимедійних транснаціональних

 
 

Цікаве

Загрузка...