WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Огляд програми Google Earth - Реферат

Огляд програми Google Earth - Реферат


Реферат з інформатики
Огляд програми Google Earth
огляд програми, або в пошуках неіснуючого озера.
Вступ.
Дітиська мої підросли і як наслідок урбанізації ніколи не тримали в руках живих раків (корова то пройдений 5 літ тому етап). Місць де водиться цей звір в наших краях багатенько, але закортілося відпочити без цивілізації. Десь неподалік в наших краях, в лісах з грибами, малиною-ожиною, розповідали мені, існує озерце з рибкою і раками. Саме підходяща для задуманої акції місцина. Але зіткнувся з парадоксом, ні на старих совдепівських, ні на новіших топографічних (станом місцевості на 1997р.) київської ВКФ мапах "для широкого кола споживачів" того озерця не знайшов. Зрештою на тих мапах і гриби не позначені. На разі згадав про розрекламовану новацію Google а саме навігацію по космічних знимках. Пам'ятаю, на сайт maps.google я потикався, вразило але не то. А ось програмку Google Earth версії 3.0.0336 в свій час після двогодинного тестування заніс в список джентельменського набору, чомусь завжди нерівно дихаю до таких речей. Отож думаю попробую зверху пошукати, з висоти орлиного, так би мовити, польоту. Годі супутникам для дяді Сема шниряти над головами нашими, пора і на цивільних попрацювати.
Інструмент.
Перш за все беру новішу версію 3.0.0464 Google Earth , біля 11мб з free статусом, ну і кидаю по старій. При інсталяції Google Earth попередив, що міняє Google Earth 3.0.0336 на Google Earth 3.0.0464 і запитав чи я погоджуюсь, нормальний класний сервіс - сама знайшла, сама все зробить. Після адекватної відповіді (ґудзик YES) все моментально завершилось. Що ж довіряй але і перевіряй.
Подвійне клацання по іконці що на робочому столі лишилась від старої версії. Після файнезної нової картинки - логотипу при загрузці з'являється застереження на англійській мові,
яке мною інтерпретується: "Google Earth не може з'єднатися з сервером аутентифікації для активації вашої сесії. Робота програми буде продовжуватися, але показуватимуться лише локальні дані, задіяні в кеші. Для повторної активації сесії ви повинні перевірити підключення до Інтернету та перезапустити програму. По більшу інформацію сходіть на... відповідну сторінку сайту розробника . OK." Ну це ж ясно, я ще не в Інтернеті, ага буду грошики тринькати.
Закриваємо віконце, вискакує повідомлення про помилку:
Змістом тим самим. Клацаєм і його.
Ось тут власне і прога. Переглядаємо підменю меню Help. В HelpAbaut Google Earth взнаю що версія Google Earth 3.0.0464 (beta) і що у мене Windows XP. У HelpLicense довгий англомовний текст не представляє на даному етапі жодного інтересу. А ось в HelpRelease Notes більш практична інформація.
1.Мінімальна конфігурація:
- Windows 2000, or XP
- Pentium 3, 500Mhz
- 128M RAM
- 400MB disk space
- Network speed: 128Kbits/sec
- 3D-capable video card with 16Mbytes of VRAM
- 1024x768, "16-bit High Color" screen 2.Рекомендована конфігурація:
- Windows XP
- Pentium 4 2.4GHz+ or AMD 2400xp+
- 512M RAM
- 2 GB of free disk space
- Network speed: 768 Kbits/sec or better (DSL/Cable)
- 3D-capable video card with 32 MB of VRAM or greater
- 1280x1024, "32-bit True Color" screen
3.Сумісність:
- ця версія підтримує Windows 2000 та Windows XP;
- ця версія працює на Windows Server 2003 і XP-x64;
- вона не бігає на Windows 95, Windows 98, Windows 98SE, або Windows ME;
- існують проблеми з "Windows XP for tablet PCs" і Windows XP Media Center;
- також версія успішно була перевірена з Windows XP Service Pack 2
а дальше дані деякі рекомендації; 4.Нові можливості
- Ряд удосконалень роботи самої програми.
- Ряд новинок для покращення інтерфейсу де чільне місце займає новий контроль-навігація мишею.
- Доступність 3D обзору будівель 38-мох міст США
- Суттєве удосконалення швидкості друку з великою резолюцією.
- Можливість фільмування з вибором 25/50 кадр за сек..
5.Деякі відомі проблеми
6.Деякі рекомендації власникам тих чи інших відеокарт.
Основна з яких: Вчасно обновляйте драйвера.
Решта підменю при можливості розглянемо пізніше а зараз руки так і чешуться. Приєднуюсь до Інтернету , перезапускаю Google Earth, можна інакшим шляхом: FileLogin…. Якщо вискакують вище розглянуті повідомлення а ви впевнені що сидите в глобальній сітці то запустіть ваш Explorer і в меню Файл відмініть галочку рядка Автономная работа. Ознакою роботи буде поява земної кулі в основному вікні програми, з виглядом на північну Америку ( принаймі при першому пуску). Також з'явиться над вікном Places ґудзик пошуку.
Пошук озера.
Насамперед треба за щось зачепитись (в майбутніх сесіях це буде зайвим) , в минулій версії прямий пошук мене розчарував. Крім Києва нічого Google Earth на Україні знайти не зміг, ні такого великого міста як Львів, ні відомих вершин, ні відомих озер. Незважаючи на те що ці об'єкти(назви) автоматично появлялися з прив'язкою до картинки (галочка на Geographic Features у вікні Layers). Але це мабуть явище тимчасове, залежить від поповнення бази пошуку. Отож ігнорую пошук і з девізом "Йди та дивись" хапаю матінку Землю за талію ( методом "хапай та тягни" мишею) і розвертаю Америку задком. Наближаю Європу коліщатком миші до себе . Все це можна проробити віртуальними клавішами панелі управління але значно повільніше. Тут слід відзначити високий професіоналізм програмістів Google, їхній продукт інтуїтивно сприйнятливий і простий в освоєнні. В загальних слоях (оболонках) або у вікні Layers відмічаю Borders і поки з'являються жовті кордони держав гортаю шкільний атлас. Клацаю по на панелі управління для приведення сторін світу у

 
 

Цікаве

Загрузка...