WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Методи та способи підключення до мережі Internet - Курсова робота

Методи та способи підключення до мережі Internet - Курсова робота

з мереж не звільниться.
Яка пропускна здатність каналів провайдера та їхня завантаженість?
Мати провайдера з гарними номерами дозвону даремно, якщо пропускна здатність каналів зв'язку з іншими серверами мережі недостатня, чи ж канали занадто завантажені в зв'язку з великою кількістю користувачів. Перевірити цей параметр дуже легко. За проханням постачальник послуг Internet забезпечить вам тестове підключення й можливість оцінити швидкість з'єднання в різний час доби, а також стійкість зв'язку.
Найчастіше при підключенні вас улаштовує якість наданих провайдером послуг, але з часом ви зауважуєте, що зв'язок стає усе гірше і гірше. Це порозумівається тим, що кількість користувачів росте, а пропускна здатність мереж залишається тією ж. Як правило, великі компанії досить оперативно реагують на збільшення числа користувачів, розширюючи існуючі чи канали додаючи нові.
6.2. Технічна підтримка користувачів
Коли ви починаєте вивчати яку-небудь нову справу, у процесі роботи звичайно виникають питання. Тут вам допоможе служба технічної підтримки.
Служби підтримки відрізняються друг від друга режимом роботи: деякі працюють цілодобово сім днів у тиждень (їх, на жаль, не багато),більшість же доступна тільки протягом робочого дня. Також відрізняється і якість рекомендацій, пропонованих вам. Перевірити, як працює служба підтримки користувачів, важко, оскільки необхідно задавати конкретні питання по конкретному з'єднанню (утім, це можливо при тестовому підключенні).
6.3. Умови оплати і типи доступу в Internet
Можливі кілька типів оплати. Перший, найпоширеніший погодинний; ви оплачуєте щогодини, проведеній у мережі. Вартість нічних і денних годин може бути неоднакова. Так, наприклад, працюючи вночі, ви можете заощадити і заплатити за годину підключення меншу суму, ніж удень. Цей тип оплати варто використовувати, якщо ви працюєте з Internet не занадто часто.
Другий тип - це плата за необмежений доступ. Ви вносите зазначену суму раз на місяць і одержуєте можливість протягом цього періоду користатися мережею без всяких обмежень. Надзвичайно зручний вид доступу, якщо ви збираєтеся проводити в Internet багато часу. Але тут існує "підводний камінь", про який знають деякі користувачі: мова йде про примусове відключення комп'ютера від мережі при заповненні 100% вхідних мереж. Провайдери не афішують дану особливість, але практика показує, що в цьому випадку відключення від мережі в "годину пік" може відбуватися кожні 10 хвилин. Постарайтеся визначити, чи практикує провайдер, до якого ви звернулися, такий метод роботи при великій завантаженості мереж, і якщо відповідь буде "так", то, можливо, вам варто пошукати іншого постачальника послуг Internet.
Існує кілька проміжних схем оплати: наприклад, у денний час ви платите за кожну годину, а вночі одержуєте необмежений доступ.
Практично будь-який провайдер дозволяє здійснити перехід з однієї схеми оплати на іншу, і якщо вас перестане влаштовувати погодинна система, то ви зможете скористатися необмеженим доступом.
У великих компаній-постачальників послуг Internet ціна підключення за годину звичайно трохи більше, ніж у маленьких фірмах. Але у велику вартість послуги вкладені витрати фірми на якісні мережі зв'язку, технічну підтримку користувачів і інші сервіси. Не коштує заощаджувати на підключенні, тому що мінімальна вартість означає, як правило, погану якість сервісу, і повсякденна робота (відправлення листів, пошук інформації) вимагає великих тимчасових витрат.
6.4. Виды наданих послуг
Практично всі провайдери включають у базовий набір послуг доступ до електронної пошти, WWW, FTP, а також до телеконференцій - для більшості людей, що працюють у Internet, цього досить. Але умови підключення різні. Не всі постачальники послуг Internet дозволяють працювати у термінальному режимі .
Звичайне підключення проходить по протоколі SLIP (Serial Line Internet Protocol - міжсітьовий протокол для послідовного каналу) чи РРР (Point-to-Point Protocol - протокол "крапка-крапка"). РРР - більш новий протокол, і в даний час він майже витиснув протокол SLIP. Такий тип підключення дозволяє вам використовувати популярні програми для доступу до електронної пошти, телеконференціям і вмісту мережі: графіці, текстам, музиці й ін. При підключенні вашому комп'ютеру виділяється тимчасова цифрова адреса (IP-адреса), що ідентифікує комп'ютер. При наступному підключенні для комп'ютера може бути виділена інша цифрова адреса зі списку доступних. Для доступу до основних служб Internet досить тимчасової адреси. Існують також постійні адреси, необхідні для того, щоб відкрити власний сервер у мережі. Але навіть при використанні тимчасової адреси і відповідних настроювань можна представити свій комп'ютер як сервер на час даного сеансу зв'язку. Єдина незручність полягає в тім, що вам потрібно буде повідомляти свою тимчасову адресу кожному, кому ви хочете надати доступ до свого комп'ютера. При наявності постійної адреси це досить зробити один раз, а при наявності тимчасового - потрібно щораз при підключенні до Internet.
Послуги електронної пошти в більшості випадків безкоштовні, але про усякий випадок довідайтеся, чи є які-небудь обмеження на її використання. Деякі провайдери стягують додаткову плату, якщо розмір пошти перевищує встановлений ліміт.
Поцікавтеся, якого розміру домашню WWW-сторінку ви зможете безкоштовно розмістити на сервері провайдера. Обсяг доступного вам місця повинний бути не менш одного мегабайту. Ця послуга може і не знадобитися вам, тому що найчастіше зручніше розмістити свою сторінку на одному з безкоштовних серверів у мережі і не залежати від провайдеру.
Практична частина
Ціль роботи: практичне використання додатків Windows при рішенні економічних задач.
Завдання.
Сформувати базу даних ринку м'яких іграшок в м.Павлограді та провести обробку інформації засобами MS Excel.
Обов'язкові питання:
1. Технологічний процес обробки інформації.
2. Методи MS Excel, які використовуються для обробки інформації.
3. Роздріб цін на іграшки в дослідуючому районі.
4. Середньовагома ціна 1 іграшки.
5. Середні ціни в дослідуючих магазинах.
6. Найбільші та найменші ціни на іграшки.
7. Найбільші та найменші ціни по магазинах.
1. Вихідні дані.
В даній роботі в якості вихідних даних використовувалась інформація надана магазинами м.Павлограда:
1. ЦУМ;
2. "Іграшка";
3. "Малюк";
4. "Дитячий світ";
5. "Казка".
2. База даних
К роботі сформована база даних, яка містить інформацію про іграшки, які продаються в магазинах м.Павлограда.
В базу даних включено 90 об'єктів.
Інформація про

 
 

Цікаве

Загрузка...