WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Методи та способи підключення до мережі Internet - Курсова робота

Методи та способи підключення до мережі Internet - Курсова робота

дозволяє працювати в діапазоні швидкостей від 64 Кбіт/з до 2 Мбіт/с. Первісні витрати вище, ніж при підключенні за допомогою виділеної мережі, і складають від 2500 до 4500 доларів. Але абонентська плата при цьому трохи нижче - близько 600 доларів. Використання радіоканалумає сенс при объеднанні декількох локальних мереж, що знаходяться в різних частинах міста, тому що радіомодемы забезпечують стійкий зв'язок від Декількох десятків метрів до кілометрів (мал. 2.3). Прокладка кабелю на великі відстані обійдеться значно дорожче, ніж експлуатація радіоканалу.
У Москві багато провайдерів уводять пільгові програми для підключення житлових будинків до Internetу по радіоканалу. Це робиться тому, що у випадку введення погодинної оплати за телефон використання радіоканалу буде більш вигідно для кінцевого користувача, а в підсумку і для провайдера.
Мал. 2.3. Доступ по радіоканалу
2.4. Супутниковий канал
У Росії доступні послуги двох супутникових систем - DirecPc і NetStat Direct.
Перша з них є сервісом фірми Hughes Network System. Для використання системи DirecPc необхідна установка супутникової антени, підключеної через спеціальний адаптер до комп'ютера, і наявність звичайного модему (мал. 2.4). Дані з Internet через супутник надходять на комп'ютер користувача зі швидкістю 400 Кбіт/з, а в зворотному напрямку - приблизно на швидкості звичайного телефонного з'єднання. Тому що в основному при роботі в Internet інформація передається до користувача, то обмеження швидкості передачі даних у зворотну сторону не грає ролі.
Технологія DirecPc вимагає, щоб ваш комп'ютер мав як мінімум 486 процесор з тактовою частотою не менш 66 Мгц і операційну систему Windows 3.1. Також підтримуються всі наступні операційнй системи фірми Microsoft: Windows 95, Windows 98, Windows NT.
На російському ринку сервіс DirecPc пропонує з 1997 року компанія Diamond Communications Inc., що є його авторизованим дистрибьютором. На даний момент ця компанія в співробітництві з NetStat Express і Hughes-Olivetti Telecom є єдиною фірмою, що надає супутниковий доступ до Internet у Росії.
Мал. 2.4. Доступ через супутникові канали зв'язку
Вартість підключення до DirecPc складає 900-1000 доларів, при цьому абонентська плата не стягується, а оплачується тільки обсяг інформації, прийнятої на комп'ютер з Internet. При цьому один мегабайт коштує від 0,64 до 1,25 долара. За певних умов можливе одержання необмеженого нічного доступу.
До недоліків даного виду доступу варто віднести неоднакову швидкість передачі даних у різних напрямках, що виключає можливість використання DirecPc для проведення відеоконференцій у Internet. Через обмежену зону прийому застосування цієї системи можливо не у всіх містах Росії.
Друга система - NetStat Direct - не використовує модем для передачі даних у Internet, тут прийом і передача інформації ведеться тільки через супутник. Швидкість прийому досягає 400 Кбіт/з, а швидкість переда-чи - 19,2 Кбіт/с. Для цієї системи характерні всі недоліки DirecPc.
2.5. Мережа кабельного телебачення
При цьому типі підключення використовуються існуючі мережі кабельного телебачення і кабельні модеми (мал. 2.5). Швидкість передачі даних - до 1 Мбіт/с. При вартості кабельного модему близько 300 доларів і низькій абонентській платі даний вид сервісу вкрай привабливий. Але, нажаль, не у всіх будинках є прокладені кабельні мережі, і деякі провайдери готові їх підключити. У Росії цей спосіб підключення носить експериментальний характер і не одержав широкого поширення. Ви прочитали коротку характеристику основних видів доступу до мережі. Далі буде розказане про те, як здійснити підключення до Internet по телефонній мережі, що комутється, тому що сьогодні це найбільш дешевий і доступний спосіб.
Мал. 2.5. Доступ через мережу кабельного телебачення
3. Як улаштовані модеми
Для підключення вилучених користувачів звичайно використовуються існуючі телефонні мережі. Більшість телефонних мереж бути розроблено для передачі аналогових сигналів - голосу, тоді як комп'ютери працюють з цифровою формою представлення даних - імпульсами. Тому для використання телефонних мереж потрібно перетворити цифровий сигнал в аналоговий. Конвертером (перетворювачем) служить модем, що Модулює і Демодулює цифрові дані. Він приймає послідовність імпульсів, модулює який-небудь з параметрів (амплітуду, чи частоту фазу) аналогового сигналу для передачі даних через аналогове середовище. Приймаючий модем виконує зворотне перетворення, відновлюючи цифрові дані на основі отриманого з мережі аналогового сигналу.
Перші модеми використовувалися головним чином для обміну інформацією між терміналами даних і вузлових комп'ютерів; пізніше їх почали використовувати для обміну даними між комп'ютерами, що зажадало більш високої швидкості передачі. У результаті швидкість обміну зросла з 300 біт/з до 55600 біт/с. Сучасні модеми використовують різні методи стиску інформації для додаткового підвищення швидкості обміну, а також методи контролю помилок і їхнього виправлення для забезпечення більш надійного зв'язку.
Сьогодні модеми застосовуються для рішення широкого класу задач: голосова пошта, факсимільний зв'язок, обмін інформацією через системи стільникового зв'язку для переносних комп'ютерів, відеоконференції і багато чого іншого. Однак при використанні звичайних телефонних мереж швидкість передачі обмежена, і для її подальшого підвищення необхідно застосовувати інші технології - ISDN чи зв'язок через оптичні кабелі.
Для того щоб модеми різних виробників могли обмінюватися даними один з одним, були розроблені спеціальні стандарти.
Існує кілька організацій, що займаються розробкою стандартних інтерфейсів: ITU (International Telecommunications Union - Міжнародний Союз по електрозв'язку) при комітеті ООН (Женева, Швейцарія), ISO (International Standards Organisation - Міжнародний комітет зі стандартизації). Ці організації впроваджують стандарти і для модемів, які розроблюються роками і, що публікувалися як серія рекомендацій, позначених префіксом V.
Основне призначення стандарту складається в описі протоколу обміну даними між модемами.
Існують також стандарти де-факто, розроблені окремими виробниками устаткування, що використовують у своїй продукції нові властивості, ще не визначені комітетами зі стандартизації. Коли такі нововведення приймаються іншими виробниками, вони і стають стандартами de-facto. От деякі приклади.
Стандарт Bell-100 розроблений компанією Bell Systems для її модемів серій 100 і 200. Модель Bell 103 (300 біт/с), розроблена в 1958 році, була першим модемом для передачі даних по телефонних мережах.
Мова

 
 

Цікаве

Загрузка...