WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Лазерні принтери - Контрольна робота

Лазерні принтери - Контрольна робота

а також дуже гарну передачу кольору для друку ділових діаграм, можливість заливання суцільними квітами (spot color) а деякі лазерні принтери мають режим з перемінним розміром крапки.
Кольорові лазерні принтери поки ще не ідеальні. Необхідність застосування роздільних видаткових матеріалів для 4 квітів робить обслуговування обтяжним, та й ціна занадто висока.
Але в міру удосконалювання технології і залучення в гру більшого числа учасників, очікується, що якість друку ще підвищиться а ціни будуть падати і далі. Якщо ви шукаєте гарну кольорове друкування графіки і тексту з лазерною якістю і гарною швидкістю розглянете варіант покупки кольорового лазерного принтера.
?
УДОСКОНАЛЮВАННЯ АПАРАТНИХ ЗАСОБІВ
Принтери, що функціонують на базі мов опису сторінок, мають власні аргументи всуперечці з моделями орієнтованими на роботу з ведучим ПК. Один зі стратегічних підходів полягає в зниженні ціни завдяки максимальному використанню можливостей апаратних засобів принтера, тому розроблювачі звернули пильну увагу на пам'ять пристрою. Контролеру принтера пам'ять потрібна для самих різних цілей, але, мабуть, найбільш важливим її призначенням залишається збереження образа сторінки перед його передачею на друкуючий механізм. У більшості лазерних принтерів, розглянутих в огляді, для підвищення ефективності використання пам'яті контролера служать різні алгоритми стиску даних.
Як GDI-принтери, так і пристрої, що використовують мови опису сторінок, виграють від збільшення швидкодії каналу зв'язку між комп'ютером і принтером, а за допомогою існуючих нині удосконалених рівнобіжних портів можна прискорити пересилання даних. Звичайний рівнобіжний порт типу Centronics забезпечує максимальну швидкість передачі даних від 120 до 200 Кбайт/с. З появою специфікації удосконаленого рівнобіжного порту (Enhanced Parallel Port - EPP), розробленої в 1991 р., планка піднялася до 500 Кбайт/с. Фірми Microsoft, HP і інші розробили на основі специфікації EPP стандарт порту з розширеними можливостями (Extended Capability Port - ECP), застосування якого робить роботу в багатозадачному середовищі більш плавною. Таке збільшення швидкості передачі даних може істотно зменшити час друку, як для GDI-машин, так і для принтерів, що працюють під керуванням мови PCL, особливо при роздруківці насичених графікою сторінок.
Нові специфікації порту стосуються не тільки підвищення швидкості пересилання даних. У традиційному рівнобіжному порту типу Centronics передбачена 8-розрядна шина даних, що зв'язує комп'ютер із принтером, плюс чотири лінії, призначені для передачі сигналів про стан принтера, зокрема інформації про те, що принтер підключений, чи про відсутність папера. Ці лінії були перетворені в 4-розрядний канал даних, через який принтер може передати в комп'ютер свій ідентифікаційний код при запуску Windows, що забезпечує правильний вибір і автоматичне завантаження засобами Pn придатного драйвера.
Для того щоб скористатися перевагами функціональних можливостей EPP/ECP, вам буде потрібно комп'ютер з портом, що відповідає одному з цих стандартів. У багатьох утилітах, що представляють собою частина системної BIOS і застосовуваних для настроювання параметрів, що зберігаються в СмоS-пам'ті, вам приходиться робити вибір між режимами AT, PS/2 і ECP для розміщених на системній платі рівнобіжних портів. Режим AT призначений для звичайного порту типу Centronics, а в режимах PS/2 і ECP повною мірою проявляться нові можливості портів. Застереження: на деяких платах до рівнобіжного порту в режимі ECP не вдається поряд із принтером підключити шлейфом і інші пристрої (такі, як сторінкові сканери, Zip-нагромаджувачі, нагромаджувачі на магнітній стрічці і т.п.). Для того щоб ці пристрої працювали, вам, можливо, прийдеться переключитися в режим AT.
Один з наслідків поліпшення взаємодії ПК і принтера - на передній панелі останніх не стало органів керування. Тепер ви можете виконувати всі операції по настроюванню конфігурації принтера з консолі ПК. Комп'ютер може відправити в контролер принтера запит про всі деталі поточної конфігурації, а потім завантажити в нього нові параметри настройки.
Багато драйверів принтерів Windows 95 забезпечують вичерпні можливості керування конфігурацією. Чудовий приклад - новий драйвер PrintGear фірми Adobe, однак багатство функцій спостерігається й в інших, наприклад у драйвера WinStyler фірми Destiny. Крім спрощення процедури установки базових параметрів, таких, як дозвіл друкування, характеристики напівтонової і тип папера, багато драйверів мають засоби для виконання досить складних функцій, у тому числі для висновку мініатюрних зображень (друку декількох сторінок на одному листі), плакатного друку (зі збільшенням односторінкового образа до розміру декількох аркушів), форматування документів для друку брошур і нанесення спеціальних "водяних знаків" (зображень, друкуються блідо на кожній сторінці).
У підсумку можна констатувати, що вибрати свій наступний принтер вам буде нелегко, оскільки діапазон їх дуже широкий. Ціни знизилися, функціональні характеристики стали краще, а якість друку чудова. Якщо вам необхідний принтер на роль основного пристрою для висновку монохромної ділової кореспонденції, то ви, очевидно, зупините вибір на одному з надійних і не перевершених по якості друку текстових документів лазерних принтерів, розглянутих в огляді. Якщо ви здобуваєте принтер для домашнього чи офісного ПК, передбачаючи мережне з'єднання з загальнодоступним лазерним принтером, то прекрасний варіант для вас - універсальний кольоровий струминний принтер.
ВИДАТКОВІ МАТЕРІАЛИ ДО ПРИНТЕРІВ
Речовина за допомогою якого принтер створює зображення на папері називається ТОНЕР. Тонер це деяка речовина (найчастіше їм є або полімер, або смола) у порошкоподібному стані . Сучасна технологія виготовлення тонера так розвилася за останні роки, що на лезі бритви можна розмістити до 3 часток тонера.
Монохромні лазерні принтери використовують тільки чорний тонер, а кольорові чотири кольори (чорний, червоний, зелений і синій) і наносі їх у визначеній пропорції на папір, одержують визначений чи колір відтінок.
Тонер зберігається в спеціальних картриджах і (у залежності від типу принтера) одного картриджа вистачає від 2000 до 20000 сторінок (для монохромного друку) і від 3000 до 6500 сторінок (для кольорової). У зв'язку з цим останні сучасні принтери поставляються з відсіком відразу для двох картриджів а деякі також надають інформацію про кількість залишившегося в них тонера.
СПИСОК ВИКОРИСТОВУВАНОЇ ЛІТЕРАТУРИ
1. "Комп'ютер Пресс"№9(1994)
2. "Комп'ютер Пресс"№4(1995)
3. http://www.astu.astranet.ru/astu/library/informat/hardware/printer/
4. http://asu.pstu.ac.ru/book/pc_mag/02978.htm

 
 

Цікаве

Загрузка...