WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Лазерні принтери - Контрольна робота

Лазерні принтери - Контрольна робота

ПРИНТЕРІВ
По швидкодії принтери розділяються на персональні і мережні. Ще недавно, принтери з номінальною швидкодією 8 сторінок у хвилину, відносилися до мережних, але в даний час, до них відносяться будь-як принтери зі швидкодією вище 12 стор./хв.
У свою чергу персональні принтери поділяються на:
1. принтери, що прийшли на зміну струминним
2. принтери для невеликих робочих груп
3. монохромні принтери для друкування графіки
лазерні принтери
Типи Швидкісь (стор./хв) Вартість Приклад
персональні до 8 200-800 Laser Jet5X
для невеликих роб. груп до 12 1500-3000 QMS1060E
мережні 12-38.. 2000-10000 QMS 3825
ПРИНТЕРИ, ЩО ПРИЙШЛИ НА ЗМІНУ СТРУМИННИМ
Струминні принтери забезпечують досить якісний висновок тексту і роботу з кольором при ціні від 300 доларів, тому не дивно, що цей клас пристроїв виявився найбільш привабливим для користувачів домашніх комп'ютерів і навіть застосування в сфері малого бізнесу. Однак якість монохромного друку не досягає рівня, що користувач звикла очікувати від лазерних принтерів.
Ще одна проблема швидкість друку: більшість недорогих принтерів виводять у кращому випадку 2 стор./хв., у той час, як лазерні від 4 до 6. Якщо вам не потрібно кольоровий друк, а необхідно готувати у великій кількості професійно виглядають документи, то недорогий лазерний принтер стане вашим кращим вибором. До даної категорії можна віднести наступні моделі: Brother HL 630, HL 645, HL 660, і WL 660, Epson Action Laser 1100 і Action Laser 1400, HP Laser Jet 5L, Laser Jet 5P, Laser Jet 5MP, Kyocera FS 400, NEC Silentwriter SuperScript 610plus, SuperScript 660, і SuperScript 660i, а також Panasonic KX P6100.
ПРИНТЕРИ ДЛЯ НЕВЕЛИКИХ РОБОЧИХ ГРУП
Швидкість друкування цієї групи принтерів досягає від 8 до 10 сторінок за хвилину. Деякі з них можуть підключатися до мережі, а можливості завантаження папера і швидкості друку відповідає потребам підрозділу з 5 10 співробітників. Ці пристрої є ідеальним рішенням для тих, кому зараз необхідний персональний комп'ютер, а в недалекому майбутньому мережний. Такі: Kyocera Ecosys FS1550A і FS 1600A, Lexmark 4039, 10plus Laser Printer, QMS 1060E і Texas Instrument.
МОНОХРОМНІ ПРИНТЕРИ ДЛЯ ДРУКУ ГРАФІКИ
Одна з проблем, зв'язаних з друкуванням в додатках, що вони працюють із графікою (наприклад, настільні видавничі системи), це обмежений формат (звичайно друкування можливе на папері формату 216х280, чи 216х356 мм, у той час, як при підготовці макетів для друкарні, найчастіше необхідно використовувати папір більшого розміру (280х430 мм). Крім того, для виготовлення готових перекладу на фотоформу оригіналів видань, типу інформаційного бюлетеня, недостатньо буває і дозволу в 600х600 крапка/дюйм. У таких випадках, вам буде потрібно пристрій, що має дозвіл 800 чи навіть 1200 крапка/дюйм. Принтер повинний також мати мережний інтерфейс, щоб їм могли користатися всі співробітники відділу.
Перерахованим вимогам відповідають наступні принтери: Data products Typhoon 8, GCC Elite XL608, Elite XL808, і Elite XL1208.
МЕРЕЖНІ ПРИНТЕРИ
Поки персональні комп'ютери не були з'єднані між собою, друкування не викликало утруднень. Або принтер був підключений до вашого комп'ютера, або ви переносили свій файл у чий те комп'ютер з підключеним принтером. Але як тільки користувачі почали працювати з загальними файлами в мережі, вони захотіли також мати і загальні принтери. І такі принтери з'явилися.
При цінах, що рекомендуються виготовлювачами (у межах 1199 доларів для Brother HL 960, до 21999 доларів за QMS 3825 Print System), ці моделі пропонують широкий набір мережних можливостей від внутрішніх багато протокольних серверів друку, до складних програмних засобів дистанційного керування друку. І мало імовірно, що подальші поліпшення припиняться.
По оцінках International Data Corporation, до 1998 року біля половини всіх проданих у Сполучених Штатах Америки принтерів, будуть підключені до локальних обчислювальних мереж.
Багато мережних принтерів надають можливість одночасного друкування на двох сторонах листа, по мережі можна довідатися і змінити параметри принтера, а також довідатися яка кількість папера залишилася в лотку.
Швидкість друку цієї групи принтерів дуже висока. Так модель Xerox 4230/MRP друкує зі швидкістю 30 сторінок у хвилину, а QMS 3825 Print System має максимальну швидкість друку 38 сторінок у хвилину. А деякі принтери навіть мають убудований твердий диск для збереження шрифтів. Це дозволяє заощаджувати час на постійне вивантаження шрифтів по мережі.
Також до мережних лазерних принтерів відносяться: HP Laser Jet 4V, Optra R (Lexmark).
КОЛЬОРОВІ ЛАЗЕРНІ ПРИНТЕРИ
Ця група принтерів до деякого часу не користалася широкою популярністю через високу ціну на них. Усього лише 2 роки тому кольорові лазерні принтери, ціною не більш 10 тис. доларів і їх усе ще не багато. Але до 1999р. по оцінках фірми BIC, кількість кольорових лазерних принтерів досягне 225 тисяч.
Кольорові лазерні принтери володіють деякими з тих же можливостей, що і струминні. Вони можуть друкувати на простому паперу в один чи кілька квітів по одному завданню і на одній сторінці без перенастроювання і мають відносно низьку вартість друку, що складає 3 4 центи для монохромного тексту і 25 центів для 1 кольорової сторінки. В одному тільки ці дві технології відрізняються в ціні, тому що реальні роздрібні ціни лазерних принтерів складають від 4800 до 9000 доларів.
Якість друкування лазерних принтерів сама різна. Більшість принтерів має дозвіл 600х600 крапка/дюйм (1200х300 крапка/дюйм Xerox Xprint 4915). Але навіть відмінні ціни і графіка не заповнюють такого недоліку як блиск зображення, що друкується. Швидкість друку цих пристроїв досягає 3 сторінок у хвилину а ємність оперативного запам'ятовуючого пристрою 24 мегабайт і вище.
Кращими кольоровими лазерними принтерами є: QMS magicolor CX, QMS magicolor LX, Apple Color Laser Writer 12/600PS, Phaser 5400plus, XPrint 4925.
При середній ціні 7000 доларів, кольоровий лазерний принтер не назвеш дешевим. Кому захочеться витратити таку купу грошей? Ясно, що цей продукт призначений для корпоративного користувача. У міру того, як колір стає стандартом для проведення демонстрацій, підготовки звітів і електронних таблиць, виникає настійна потреба в пристрої, що забезпечує одночасно прекрасну якість друкування тексту і гарну передачу кольору. Донедавна цю задачу вирішували в такий спосіб: деякі (чорно-білі) сторінки друкували на монохромному лазерному принтері, а інші на учережденчеському кольоровому (якщо такий мався). При цьому виникала необхідність у сортуванні сторінок. А якщо потрібно було кілька екземплярів? Кольоровий лазерний принтер вирішує ці проблеми. Ви одержуєте бездоганну якість друкування тексту,

 
 

Цікаве

Загрузка...