WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат

Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат

звукозапису, а також число повторень запису.
" Відеозапис Розміщення файлів відеозапису на Web-сторінках. При вставленні в документ файлу відеозапису слідує вказати потрібний файл, режим відтворення - "при відкритті" і/або "при настанові покажчика" - і, як і для звукозапису, число повторень запису. Для тих засобів перегляду, що не дозволяють продивлятися файли відеозапису, в документ можна ввести що замінить її текст з ілюстраціями.
" Малюнок Розміщення малюнків на Web-сторінках, як в звичайному документі Word.
" Бігучий рядок Розміщення бігучого рядка на Web-сторінках. Введіть текст бігучого рядка, а після цього задайте потрібні параметри: ефект анімації, направлення і швидкість руху, колір тла і розмір тексту.
" Маркери Дозволяють урізноманітнювати графічне оформлення Web-сторінок. В Word є набір багатокольорових графічних зображень, що можна використати в якості маркерів на Web-сторінках.
" Горизонтальні лінії Розміщення на Web-сторінках різнокольорових графічних горизонтальних ліній, що покращують оформлення Web-сторінок. Ці лінії є доповненням функцій вбудованих меж і заливки в Word.
" Форми HTML Створення однакових форм в документах Word і на Web-сторінках. HTML надає повний набір елементів управління Visual Basic, доповнений спеціальними елементами управління кодами HTML.
" Коди HTML Спрощують створення Web-сторінок. Word забезпечує точне відображення (в режимі WYSIWYG) найбільш часто кодів ,що використаються HTML (більш 80): таблиць, шрифтів, фонових звуків і т. П.
"
"
"
" Електронні засоби
"
" На Web-вузлі Word є великий вибір різноманітних засобів редагування Web-сторінок в Word 97. Цей набір засобів регулярно оновлюється згідно останнім технологічним і стилістичним тенденціям.
"
" Розділ Застосування
" ClipArt Collection Online Містить останні, найсвіжіші графічні елементи для Web-сторінок. Clip Gallery Live, електронна колекція файлів для Word, включає різноманітні легко зразки елементів оформлення Web-сторінок: фони, маркери ,що завантажуються, кнопки, значки, горизонтальні лінії, файли відеозапису і звуки.
" Templates Online Містить нові шаблони Web-сторінок з звичайними для Web-сторінок стилями оформлення.
" AutoUpdate Web Tools Містить останню версію засобів редагування Web-сторінок в Word. Відновлення вашої системи може бути виконане автоматичні або вручну.
"
"
" Перегляд електронних документів
"
" В Word 97 є набір різноманітних засобів, що спрощують перегляд електронних документам.
"
" Засіб Застосування
"
"
" Режим електронного документа Оптимальний режим для перегляду електронних документів на екрані. Для зображення тексту документа використовується більш великий шрифт, а слова переносяться по межі вікна.
"
" Схема документа Дозволяє миттєво отримати доступ до будь-якої частини документа. Вікно документа поділяється на дві області: в лівій частині відображається схема документа, а в правій частині - текст документа. Схема документа являє собою зображення структури документа, складеної по заголовкам. Вона дозволяє швидко продивитись структуру документа, перейти до потрібної частини документа однім натискомом мыші і визначити своє положення в документі. Поточне положення в документі виділене на схемі документа контрастным кольорем.
" Гіперссилки Настанова зв'язку з будь-яким файлом - файлом Microsoft Office, файлом в форматі HTML або іншим файлом, - розташованим на будь-якому внутрішньому або зовнішньому Web-вузлі або файловом сервере. Щоб перейти до місця призначення, достатньо щелкнуть гиперссылку. Word автоматичні розпізнає мережеві шляхи, а також адреси електронної пошти і Интернета, і форматирует їхн як гиперссылки.
" Перехресні гиперссылки Створення в документі, призначеному для перегляду на екрані, "живих" перехресних заслань шляхом перетворення перехресних заслань в гиперссылки. Щоб перейти до тексту, на що вказує гиперссылка, не потрібне прокручивать весь документ. Тепер для цього достатньо щелкнуть перехресне заслання і переміщатися вперед і назад по зв'язаним абзацам з допомогою панелі Web.
" Тло документа Щоб зробити документи Word і Web-сторінки більш привабливими, використайте різноманітні види тла, в тому числі текстурную заливку. Тло, добавлене з допомогою команди Тло (меню Формат), відображається тільки в режимі електронного документа і не виводиться на печатку.
" Анимация тексту Додання ефектів анимации до тексту.
" Перехід по об'єктам Переміщення по об'єктам, розташованим в документі, за допомогою смуги прокрутки. При Цьому можна вибрати тип об'єктів, по яким слідує здійснювати переміщення: сторінки, розділи, примітки, звичайні і концевые сноски, поля, таблиці, малюнки, заголовки і виправлення. Наприклад, щоб просмотреть всі таблиці в документі, слідує вибрати режим Перехід по таблицям.
" Влаштування Microsoft IntelliMouse Microsoft IntelliMouse - це влаштування типу "мышь", що дозволить виконувати прокрутку і модифікацію масштабу документа. Крім Того, з його допомогою можна змінювати ступінь деталізації при перегляді документа в режимі структури або автореферату.
"
"
"
" Редагування повідомлень електронної пошти
"
" Існує можливість використати Word 97 для створення і редагування повідомлень електронної пошти в Exchange і Outlook.
"
"
" Засіб Застосування
" Автоматичне створення гиперссылок Автоматичне форматирование мережевих шляхів, а також адрес електронної пошти і Интернета - наприклад, http://www. microsoft. com/- як гиперссылок при введенні. Щелкнув гиперссылку, можна перейти до означеного місця призначення - в даному прикладі, до основної Web-сторінки Microsoft.
" Автори повідомлень на схемі документа Автоматичне виявлення довгих повідомлень, що містять репліки декількох авторів, і вказівка імені автора кожної частини повідомлення на схемі документа. Щелкнув ім'я автора, можна миттєво перейти до відповідної частини документа.
" Доступ до даних адресной книги,
" Стосовним до означеного
" В повідомленні імені Пошук в адресной книзі відомостей про будь-який відправника або одержувача повідомлення при читанні або написанні повідомлення. Щелкните ім'я правой кнопкою мыши і виберіть команду Відомості про адресу в контекстному меню.
" Автоматичне форматирование
" Неформатированных повідомлень
" WordMail Автоматичне форматирование неформатированных повідомлень ,що входять електронної пошти при першому відкритті. Це упрощает наступний обмін повідомленнями: для оформлення заголовків використовуються певні стилі, до реплік додаються отступы, повідомлення різних авторів виділяються різними кольорами і т. П.
" Шаблони WordMail Швидке укладання повідомлення електронної пошти. Пропонується 10 шаблонів повідомлень з різноманітнимистилями оформлення. Наприклад, з допомогою шаблону термінового повідомлення можна скласти термінове повідомлення електронної пошти.

 
 

Цікаве