WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат

Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат

перевірки.
"
"
" Таблиці, межі і заливка
"
" В Word 97 з'явилися наступні засоби, що спрощують роботу з таблицями, межами і заливкою.
"
" Таблиці
"
" Засіб Опис
" Малювання* таблиць Дозволяє створювати таблиці - стовбчики, рядка і осередка, - малюючи їх з допомогою миші, як олівцем. Тепер окремі осередки таблиці можуть мати будь-яку ширину і висоту.
" Ластик Дозволяє легко усунути межу будь-який осередка, рядка або стовбчика таблиці, що дасть той же ефект, що і об'єднання осередків. В попередніх версіях Word можна було об'єднувати тільки осередки, що знаходяться в одному рядку. В Word 97 можна об'єднувати будь-які сусідні осередки - як по вертикалі, так і по горизонталі.
" Вирівнювання по вертикалі Дозволяє швидко вирівняти вміст виділених осередків таблиці по верхньому або нижньому краю або по середині осередка, використовуючи кнопки вирівнювання, розташовані на панелі інструментів. Якщо текст в осередках орієнтований вертикально, призначення цих кнопок міняється автоматичні: використайте їх для вирівнювання по верхньому або нижньому краю або по центру осередки.
" Вертикальна орієнтація тексту Дозволяє розмістити вертикально (з поворотом на 90 градусів) текст в осередках таблиць, написах і рамках. Цей засіб може виявитися дуже корисним при створенні наклеек, а також друкованих документів, що містять відомості про авторські права і т. П., розташовані вертикально.
" Модифікація розміру рядка таблиці Дозволяє регулювати висоту будь-який рядка безпосередньо в таблиці шляхом пересування межі рядка вверх або вниз подібно тому, якомога змінити ширину стовбчика Якщо при пересуванні утримувати нажатой клавішу ALT, на вертикальній линійці буде показана фактична висота рядка.
" Межі і заливка
"
" Засіб Опис
" Нові типи меж Для оформлення документів пропонується більш 150 різноманітних типів меж, в тому числі объемные межі і межі, складатися з декількох ліній, що особливо популярні в професійних документах.
" Межі сторінок Дозволяє створити межу навколо кожної сторінки. В доповнення до 150 нових типів меж пропонуються більш 160 типів графічних меж сторінки. Також існує можливість настройки меж сторінок. Наприклад, можна: і Задати свій тип межі для кожного краю сторінки; і Помістити колонтитули всередину межі; і Оформити першу сторінку не так, як інші.
" Межі тексту Дозволяє застосувати межі до окремих слів і символів всередині абзаца. При Цьому можна використати будь-які наявні типи меж. Наприклад, це істотно спрощує створення меж навколо заголовків.
" Заливка тексту Дозволяє виділити найбільш важливі фрагменти документа, до яких слідує привернути увагу інших користувачів. В Word 97 заливку можна застосувати не тільки до всього абзаца, але і до окремих слів і символів всередині абзаца. При Цьому можна використати будь-які наявні типи заливки.
"
"
" Малювання
"
" В Word 97 пропонується новий набір графічних засобів, з допомогою яких можна легко прикрасити текст і малюнки шляхом додання обсягу, тіні, текстурных і прозорих заливок, а також автофігур.
"
" Засіб Опис
" Графічний редактор Office Надає велике число різноманітних інструментів малювання, розташованих на панелі інструментів Малювання. Для прикраси тексту і малюнків пропонуються 100 що настроюються автофігур,
"
" 4 виду заливки (миттєва градієнтна, узорная, прозора і малюнком), а також додання тіні і обсягу.
" Графічний редактор Office володіє потужними і різноманітними можливостями, він замінив графічний редактор Word і застосовується в усіх додатках Microsoft Office.
" Малюнки Графічний редактор Office забезпечує всю гнучкість, необхідну для успішної роботи з малюнками, наприклад:
" Розміщення малюнків в будь-якому місці документа, в тому числі вбудова їх в рядок тексту, шляхом звичайного пересування
" Модифікація відносного розташування тексту і малюнків, в тому числі створення подложек і фоновых малюнків з допомогою команди Помістити за текстом.
"
" Написи Написи використовуються замість рамок; до них применимы всі можливості графічного редактора Office, в тому числі додання обсягу, заливки і тла, а також обертання, модифікація розмірів і обрезка.
" Зв'язані написи Для організації перетекания тексту між декількома позиціями в документі слідує розмістити написи, а після цього встановити між ними зв'язки. При доданні рядків в зв'язаний напис текст автоматичні перетекает в наступний напис. При вилученні рядків з напису в неї перетекает текст з наступного напису. Документ може містити декілька складених ланцюжків написів. Зв'язки не обов'язково повинні бути розставлені в прямому направленні.
" Обтекание текстом
" будь-яких об'єктів Існує можливість обтекания текстом об'єктів будь-який форми і розмірів. Текст може обтекать об'єкт безпосередньо по його контуру.
"
"
"
" Web і Интернет
"
" В Word 97 є набір різноманітних засобів, призначених для роботи з Web і Интернетом.
"
" Зв'язок з Web
"
" Ця функція, загальна для всіх програм Microsoft Office, служить для створення і перегляду гипертекстовых документів в мережі интранет і Web.
"
" Засіб Застосування
" Гиперссылки Настанова зв'язку з будь-яким файлом - файлом Microsoft Office, файлом в форматі HTML або іншим файлом, - розташованим на будь-якому внутрішньому або зовнішньому Web-вузлі або файловом сервере. Щоб перейти до місця призначення, достатньо щелкнуть гиперссылку. Word автоматичні розпізнає мережеві шляхи, а також адреси електронної пошти і Интернета, і форматирует їхн як гиперссылки.
" Панель Web Служить для швидкого відкриття, пошуку і перегляду будь-яких документів, в тому числі Web-сторінок. Панель надає можливість переходу від одного документа або вузла до іншого, переміщення вперед і назад по відкритим документам, а також приміщення важливих документів, виявлених в Web, в папку "Избранное", що дозволяє швидко повернутися до них.
" Стиск малюнків Автоматичний стиск малюнків і ілюстрацій, вставлених в документ. Малюнки в форматі JPEG не преобразуются, а всі растровые малюнки преобразуются в новий формат стислих изображений PNG.
"
"
" Редагування Web-сторінок
"
" Засіб Застосування
" Майстер Web-сторінок Автоматизація створення Web-сторінок. Майстер надає вже налаштовані шаблони Web - сторінок, що можна легко змінити в відповідності з задачею. На вибір пропонуються різноманітні шаблони, відповідні найбільш часто видам ,що використаються Web-сторінок, наприклад, зразки початкових сторінок. Крім Того, для створюваних сторінок можна вибрати найбільш підхожі стилі оформлення, кожний з яких включає в себе кольори тла, маркери, горизонтальні лінії і інші елементи.
" Звукове оформлення Розміщення файлів звукозапису на Web-сторінках. Для цього необхідно матизасіб перегляду Web, що передбачається обробку файлів звукозапису. В документі можна вказати місце розташування файлу

 
 

Цікаве