WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат

Робота з текстовим редактором Microsoft Word - Реферат


Реферат на тему:
Робота з текстовим редактором
Microsoft Word
Розглянемо основні можливості при роботі з Word і рекомендації по їхньому застосуванню.
"
" Автоматизація виконання задач і отримання допомоги
"
" В Word 97 є широкий вибір засобів автоматизації, що спрощують виконання типових задач.
"
" Автозаміна
"
" Нижче перераховані деякі типи помилок, що можуть бути виправлені автоматичні при введенні:
"
" Наслідку випадкового натиску клавіші CAPS LOCK (вперше з'явилася в Word 95). Наприклад, в початку пропозиції слово Этот автоматично замінюється на Цей, а режим введення великих літер (відповідний натиснутій клавіші CAPS LOCK) автоматично відключається.
" Типові опечатки в словосполученнях. Наприклад, слова "поштовий адрес" автоматичні замінюються словами поштова адреса.
" Граматичні не сумісні пари слів. Наприклад, слова "это слово" автоматичні замінюються словами це слово.
"
" Автоформат при введенні
"
" В Word передбачена можливість автоматичного форматування тексту при введенні.
"
" Автоматичне створення і маркованых списків ,що нумерувалися (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо в початку першого елементу списку ввести зірочку, буде створений маркованый список.
" Автоматичне створення меж (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо ввести три і більше число дефісів (-) або знаків рівності (=) підряд, а після цього натиснути клавішу ENTER, буде автоматичні створена одинарна або подвійна межа.
" Автоматичне привласнення тексту вбудованих стилів (вперше з'явилося в Word 95). Наприклад, якщо завершити рядок тексту не знаком перепинання, а подвійним натиском клавіші ENTER, їй буде автоматичні присвоєний стиль "Заголовок 1".
"
" Автоматичне форматування порядкових номерів і дробів (вперше з'явилося в Word 95; вживано тільки до англійського тексту). Наприклад, поєднання "1st" автоматичні замінюється поєднанням, а дріб "1/4" - символом ј.
" Автоматичне оформлення мережевих шляхів і адрес Интернета (наприклад,ReportsMayWeek1. doc і http://www. microsoft. com/) як гіперссилок. При виборі гіперссилки на адресу Интернета автоматичні запускається наявний засіб перегляду Web і відкривається означена Web-сторінка. При виборі гіперссилки на мережевий шлях автоматичні запускається програма, необхідна для відкриття файлу призначення, і відкривається означений файл.
"
" Автоматичне застосування форматування, що використається для оформлення почала першого елементу списку, до початку наступних елементів цього списку. Наприклад:
" 1. Word 97 виконає всю роботу за вас.
" 2. Word 97 зробить ваші документи вродливими.
" Автоматична модифікація обрису символів. Наприклад, текст Жирний автоматичні переходить в Жирний, а _Курсив_ - в Курсив.
" Автоматичне перетворення послідовності плюсів і дефісів (+- - --+ - - --+) в таблицю. Кожній парі плюсів (+) відповідає один стовпчик.
"
" Автоматична заміна пробілів в початку елементу маркованогоабо списку ,що нумерувався відповідним відступом ліворуч.
"
" Автозаповнення
"
" Автоматична пропозиція повного варіанту слова або фрази після введення декількох перших літер. Щоб прийняти запропонований варіант, натисніть клавішу ENTER. Нижче перераховані деякі елементи, до яких вживано автозаповнення:
"
" Поточна дата;
" Дні тижд;
" Назви місяців;
" Ім'я автора і назва організації;
" Елементи списку автотекста.
"
" Автореферат
"
" В Word 97 з'явилася можливість виконання статистичного і лінгвістичного аналізу документа з метою виділення його ключових положень. На основі цього аналізу складається реферат. Таким Чином можна виділити ключові положення в електронному документі і продивлятись його з різним ступенем деталізації або помістити автоматичні складений реферат в окремий документ. Розмір реферату встановлюється користувачем і може варіюватися.
"
" При укладанні рефератів необхідно дотримуватися законів про авторське право. Відповідальність За точність реферату покладається не на програму, а на користувача.
"
" Автоматичне створення і попередній перегляд стилів
"
" При роботі зі стилями в Word 97 використайте наступні нові можливості:
"
" В випадку застосування нового форматування до тексту автоматичні створюється новий стиль.
" В випадку модифікації форматування тексту відповідні модифікації автоматичні вносяться в визначення стиля.
" Список стилів на панелі форматування містить зразки стилів.
"
" Майстер листів
"
" Майстер листів дозволяє легко і швидко створити потрібний листа шляхом вибору готових елементів листа. Крім Того, раз введені відомості про адресата (ім'я, прізвище, адреса, посада і т. П.) автоматичні зберігаються. При створенні наступного листа цьому адресату достатньо буде вибрати його ім'я з списку; всі інші дані будуть додані автоматичні.
"
" Помічник
"
" Новий засіб Office 97 - помічник - використає технологію IntelliSense™. Його основне призначення - автоматичне надання рад і довідкових відомостей, що можуть знадобитися по ходу виконання задачі. Наприклад, якщо помічник вирішить, що ви збираєтеся розпочати створення листа, те запропонує запустити майстра листів. Помічник є основним засобом отримання довідкових відомостей про роботу в Word 97, а також рад по підвищенню ефективності роботи, наочних прикладів і покрокових інструкцій по виконанню конкретних задач.
"
"
" Перевірка правопису
"
" Нижче перераховані основні засоби перевірки правопису і правки тексту, що використаються в Word 97.
"
" Засіб Опис
" Перевірка орфографії при введенні Перевірка на наявність орфографічних помилок по ходу введення тексту і виділення можливих помилок прямо в документі (вперше з'явилося в Word 95).
" Перевірка граматики при введенні Перевірка на наявність граматичних помилок по ходу введення тексту і виділення можливих помилок прямо в документі. Як і при автоматичній перевірці орфографії, при перевірці граматики автоматичні пропонуються можливі варіанти правильного написання. Для висновку списку варіантів слідує клацнути виділений текст правою кнопкою миші.
" Пропуск певних елементів
" Тексту при перевірці правопису - По бажанню користувача при перевірці орфографії пропускаються слова, складатися з великих літер і/або цифри ,що містять.
" - Пропуск імен файлів і адрес Интернета.
" Перевірка граматики Виділення помилок і автоматична пропозиція варіантів правильного написання дозволяє істотно скоротити час правки. У Порівнянні З попередніми версіями покращений синтаксичний аналіз, більш точними стали варіанти ,що пропонуються правильного написання, а також поширений набір граматичних і стилістичних правив.
" Спільна перевірка орфографії
" І граматики В тексті водночас виконується пошук іорфографічних, і граматичних помилок. Всі помилки усуваються за один сеанс

 
 

Цікаве