WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Огляд програмного забезпечення по управлінню проектами - Реферат

Огляд програмного забезпечення по управлінню проектами - Реферат

ресурсів іншого. Для того щоб показати ці залежності і засвідчитися в тому, що ви прийняли їх у розрахунок, можна задати зв'язки між проектними задачами, обравши тип зв'язку з чотирьох можливих: "кінець до початку" (finish to start), "початок до початку" (start to start), "кінець до кінця" (finish to finish) або "початок до кінця" (start to finish).
Ці зв'язки є по суті гіперпосиланнями і можуть виявитися дуже корисними поряд із цілим спектром чисто Internet- і Intranet-опцій. Виможете представити будь-який елемент проекту за допомогою приміток або створення графічних об'єктів усередині проекту; ще більш потужною опцією є створення гіперпосилань між окремими ділянками проекту і документами, створеними за допомогою інших додатків. Ви можете створити посилання на звіти, зроблені в текстовому процесорі, на електронні таблиці, графіки й інші матеріали, розміщені як на локальних накопичувачах, так і на мережних вузлах Internet або intranet. Тоді користувач зможе просто вибрати посилання і переглянути відповідну інформацію. Ви, звичайно, також можете без праці пересилати матеріали вашим колегам за допомогою електронної пошти. Якщо необхідно терміново помістити матеріали в мережі, Project 98 може експортувати деяку обмежену кількість даних у форматі HTML. Для тих, у кого вже немає intranet, у Project 98 входить копія Microsoft Personal Web Server.
Незважаючи на великий об'єм доступної в будь-який момент інформації екран аж ніяк не хаотичний. Користувачі Outlook, безсумнівно, відразу ж впізнаються View Bar (Панель Вид), розташовану в лівій частині екрана, за допомогою якої ви можете вибрати один із багатьох графіків. Добре задіяні значки, названі тут Indicators (Індикатори), швидко надають корисні, а часом і дуже важливі підсказування і матеріали, що стосуються окремих задач. Вони доступні в декількох режимах перегляду, проте найбільше помітні в режимі Project Plan (план Проекту), що показує схему активного згортуваного проекту. Серед значків є маленький жовтий значок, що сповіщає вас про те, що до задачі залучена записка; інший значок вказує на те, що ви задали гиперпосилання; третій - що задача прострочена; четвертий вказує періодичну задачу і так далі.
Роздрук з програмного забезпечення для керування проектами, як правило, справа непроста, хоча і дуже важлива. "Великі гулі" часто віддають перевагу паперові копії; роздруківки можуть бути також використані при коригуванні деталей або остаточного розгляду планів на зборах. Знайдеться декілька проектів настільки компактних, щоб вміститись на листі горизонтальної або вертикальної орієнтації, не виходячи за його межі. Для цього режим преси "просить" програму стиснути роздруківку до заданої вами кількості станиць, і, таким чином, роздруківка акуратно поміщається на викликаному просторі, скорочуючи розмір величезного графіка PERT на 50%, а то і більше.
Планування:
- розвинена система опису властивостей задач і їхніх взаємозв'язків дозволяє побудувати модель, максимально наближену до реальності;
- гнучкі засоби ресурсного планування і вирівнювання перевантажень допомагають найбільше оптимально розподілити задачі між виконавцями;
- по існуючих методиках Ви можете не тільки розрахувати вартість проекту, але і проаналізувати можливі шляхи її зменшення.
Контроль виконання:
- автоматизовані засоби підготування звітів, розвинена система збору інформації від членів проекту дають можливість завжди мати достовірні зведення про стан проекту;
- можливо "запам'ятовувати" поточний стан проекту для подальшого аналізу (до 10 знімків).
Аналіз:
- потужні, вмонтовані засоби аналізу поточного стану проекту і тенденцій його розвитку дозволяють визначити той момент, коли необхідно оперативне втручання в хід виконання проекту;
- широкі можливості імпорту / експорту даних (MS Excel, MS Access, ODBC) забезпечує можливість застосування зовнішніх програм для додаткового аналізу.
Керування змінами:
- Ви можете спрогнозувати наслідки коригувацького впливу на поточний проект і проекти організації, оцінити його ефективність;
- прийнявши рішення, ви зможете швидко довести його до виконавців і проконтролювати його виконання.
Завершення:
- система дозволить не тільки підготувати підсумкові документи, проаналізувати ефективність реалізації проекту, але і зберегти проект в архіві. Надалі Ви можете використовувати проект або його фрагменти.
Використання в якості мови макросів MS Visual Basic 5.0 for Applications і відкритий формат даних відчиняє широкі можливості для розробки користувацьких функцій і інтеграції Microsoft Project-98 із програмним забезпеченням, використовуваним в організації.
Відмінною рисою Microsoft Project є реалізація концепції багатопроектного планування (можна об'єднувати до 1000 проектів) і широкі можливості по організації групової роботи.
1. Використовуючи корпоративний Web-сайт (або Personal Web-site із комплекту Microsoft Project-98) можна ефективно організувати групову роботу. При цьому реалізуються усі функції, що і при використанні електронної пошти.
2. Ви можете реалізувати функцію послідовного узгодження поточного проекту, пославши план проекту по електронній пошті одному адресату або групі, указавши порядок проходження.
3. Можливість вставляти в якості окремих задач зовнішні проекти відчиняє значні можливості по:
? структуризації проектів;
? розподілу відповідальності за складові частини складних проектів між різними менеджерами;
? проведенню консолідованого планування й аналізу по групах незалежних проектів або проектам, що використовують загальні ресурси.
В даний час більш 2 мільйонів користувачів у усьому світі використовують Microsoft Project для керування проектами.
Project 98
За: легка і зрозуміла у використанні
Проти: посилання, виконані в стилі Internet, можуть явитися причиною проблем при переміщенні або знищенні відповідного документа
Спектр можливостей 7
Легкість у використанні 8
Продуктивність 7
Документація 8
Вигідність покупки 7
Разом 8 із 10
SureTrak Project Management 2.0
Виробник: Primavera
Прекрасна система, що одержала десять балів із десятьох можливих і відповідно відзначена золотою нагородою PC Plus у вересневому випуску за 1997 рік. Містить у собі Майстра створення проекту Project KickStart Wizard і можливість створення HTML-публікацій для тих, кому необхідно помістити свої матеріали в Internet або в Intranet. Програма може видавати заголовки, рубрики і тимчасову інформацію на 23 мовах, включаючи сучасну і традиційну версії китайського, що миттєво завоювало їй популярність серед користувачів, що говорять на мовах, відмінних від англійської. Для одержання

 
 

Цікаве