WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

інструментів кнопку "Создать сообщение". Щоб відправити це повідомлення також і в інші групи, виберіть у меню "Сервис" команду "Выбрать группы новостей", вкажіть у списку потрібну групу новин і натисніть кнопку "Добавить". Вибирати можна або з усіх груп новин, або тільки з тих, на які ви підписані.
3. Введіть тему повідомлення. Outlook Express не відправляє повідомлення у групу новинбез позначеної теми.
4. Складіть текст повідомлення і потім натисніть на панелі інструментів кнопку "Отправить".
Як відповісти на повідомлення групи новин
1. Виберіть зі списку повідомлення, на яке треба відповісти.
2. Щоб відповісти всій групі новин у цілому, натисніть на панелі інструментів кнопку - "Ответить в группу". Щоб відправити повідомлення і в інші групи новин, виберіть у меню "Сервис" команду "Выбрать группы новостей", клацніть потрібну групу у списку і натисніть кнопку "Добавить". Можна вибирати або з усіх груп новин, що є на сервері, або тільки з тих, на які ви підписані. Щоб відповісти автору повідомлення по електронній пошті, натисніть на панелі інструментів кнопку - "Ответить автору".
3. Введіть текст повідомлення.
4. Натисніть на панелі інструментів кнопку "Отправить".
Зауваження
" Для перегляду відомостей про повідомлення (наприклад, дати відправлення) з групи новин виділить повідомлення, відкрийте меню "Файл" і клацніть "Свойства".
Як надсилати великі повідомлення
Багато серверів пошти та новин обмежує розміри повідомлень, що передаються ними. Звичайно граничне значення для одного повідомлення разом з усіма вкладеними файлами становить 1 мегабайтів.
Outlook Express дозволяє відправляти на такі сервери великі повідомлення, розбиваючи файли на частини. Одержавши таке повідомлення по частинам, програма пошти збирає їх в одне ціле.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Учетные записи…".
2. Натисніть на вкладці "Почта" або "Новости" кнопку "Свойства".
3. Встановіть на вкладці "Дополнительные" у групі "Отправка" прапорець "Разделять сообщения больше Х кбайт" і потім введіть максимальний розмір файла, який дозволено посилати.
Як встановити довжину рядка у вихідних повідомленнях груп новин
Outlook Express автоматично встановлює довжину рядка повідомлень у відповідності з форматом звичайного тексту з рядком у 76 символів, враховуючи можливості серверів, які не можуть відображати у рядку більше 80 символів. Коли повідомлення цитується у відповіді, первісний текст звичайно помічається додатковим символом і зсувається праворуч. Якщо ви розраховуєте одержати відповіді на своє повідомлення, задайте перенос тексту на новий рядок після 70 або 72 символів, щоб у відповіді частина тексту не виходила за край вікна.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…".
2. Встановіть на вкладці "Отправка" у полі "Формат отправки новостей" перемикач "Обычный текст" і потім натисніть кнопку "Настроить…".
3. У полі "Автоматический перенос текста на позиции Х при отправке" введіть максимальне число символів, які слід відображати в одному рядку.
Адресна книга
Адресна книга призначена для зберігання різних відомостей про адресатів, які можуть легко використовуватися системою Microsoft Outlook Express. У цій книзі можна зберігати всі потрібні адреси електронної пошти, домашні та службові адреси, номери телефонів і факсів тощо. Якщо необхідно, можна внести на сторінку нотаток будь-яку додаткову інформацію.
Адресна книга забезпечує також доступ до служб каталогів Інтернета, за допомогою яких можна вести пошук потрібних людей та організацій у мережі Інтернет.
Відкриття адресної книги
" Щоб відкрити адресну книгу безпосередньо у Windows, натисніть кнопку "Пуск" на панелі задач та виберіть послідовно пункти "Программы", "Internet Explorer", "Адресная книга".
" Щоб відкрити адресну книгу у застосуванні Microsoft Internet Explorer, виберіть у меню "Переход" команду "Адресная книга".
" Щоб відкрити адресну книгу в Outlook Express, натисніть на панелі інструментів кнопку - "Адресная книга".
Можна також клацнути у вікні "Создать сообщение" значок "Кому:", "Копия:" або "Скрытая:".
" Щоб одержати доступ до служб каталогів адресної книги безпосередньо у Windows, натисніть кнопку "Пуск" на панелі задач, клацніть "Найти" та виберіть команду "Людей". Введіть необхідну інформацію у вікні, що з'являється, та натисніть кнопку "Начать поиск".
Збереження відомостей про адресата
Існує декілька способів включення адрес електронної пошти та відомостей про їх власників до адресної книги. Можна настроїти Outlook Express таким чином, щоб при відповіді на повідомлення адресат автоматично включався до адресної книги. Можна самому при відправленні будь-якого повідомлення в Outlook Express добавляти ім'я одержувача до адресної книги.
Як добавляти до адресної книги всіх одержувачів повідомлень (тільки при відповіді)
1. У меню "Сервис" Outlook Express виберіть команду "Параметры…".
2. На вкладці "Общие" встановіть прапорець "Автоматически заносить получателей в адресную книгу".
Як добавити конкретне ім'я до адресної книги з Outlook Express
" У повідомленні, що утворюється або проглядається, клацніть ім'я людини правою кнопкою миші та виберіть команду "Добавить в адресную книгу".
Як добавити адресата до адресної книги безпосереднім введенням даних
1. Натисніть на панелі інструментів адресної книги кнопку - "Создать адрес".
2. Введіть ім'я та прізвище адресата.
3. Для кожного адресата необхідно визначити коротке ім'я. Якщо ввести ім'я, по батькові, прізвище адресата або назву організації, коротке ім'я буде утворено автоматично.
4. Пройдіть по всім вкладкам і заповніть необхідні відомості.
Як утворити групу
Повідомлення можна надсилати цілій групі людей; для цього необхідно утворити поштову групу (або "псевдонім") із включенням імен потрібних адресатів. Потім при відправленні повідомлення буде достатньо тільки ввести ім'я групи у полі "Кому:". Можна утворити декілька груп; будь-який адресат може входити більше ніж в одну групу.
1. Натисніть на панелі інструментів адресної книги кнопку - "Создать группу".
2. У полі "Название группы" введіть ім'я групи.
3. Натисніть кнопку "Выбрать участников" і клацніть потрібне ім'я у списку адресної книги.
4. Щоб включити обране ім'я (або імена) до групи, натисніть кнопку "Выбрать".
5. Натисніть кнопку "OK", а потім ще раз натисніть "OK", щоб закрити діалогове вікно властивостей групи.
Зауваження
" Щоб список груп можна було проглядати окремо від списків адресної книги, впевніться, що у меню "Вид" обрана команда "Список групп".
Як добавити адресата до існуючої групи
1. У списку адресної книги двічі клацніть потрібну групу.
2. Якщо даний адресат уже включений до адресної книги, натисніть кнопку "Выбрать

 
 

Цікаве