WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

підключення до Інтернету, можна використовувати засоби Outlook Express: вони дозволяють шукати повідомлення, автоматично сортувати повідомлення,що надходять, по різним папкам, видаляти повідомлення тощо.
Як шукати повідомлення у папках пошти
1. Виберіть у меню "Правка" команду "Найти сообщение…".
2. Введіть якомога більше даних у полях пошуку, щоб звузити діапазон результатів відбору та натисніть кнопку "Начать поиск".
Як перемістити або скопіювати повідомлення в іншу папку
1. У списку повідомлень клацніть правою кнопкою миші повідомлення, яке треба перемістити або скопіювати.
2. Виберіть команду "Переместить в…" або "Копировать в…" і клацніть папку, в яку слід примістити повідомлення.
Як добавляти, видаляти або переключати папки
З папками пошти можна виконувати багато дій, які мають на меті полегшити пошук потрібних повідомлень.
" Щоб добавити папку, вкажіть у меню "Файл" на команду "Папка" та виберіть команду "Создать папку…". Потім введіть її ім'я у полі "Название папки".
" Щоб переключитися в іншу папку, клацніть її ім'я на панелі Outlook або у списку папок.
" Щоб видалити папку, клацніть її на панелі Outlook або у списку папок правою кнопкою миші та виберіть команду "Удалить".
Зауваження
" Забороняється видаляти та перейменовувати папки "Удаленные", "Входящие", "Исходящие" та "Отправленные"!
Як сортувати повідомлення, що надходять
За допомогою сортувальника повідомлень можна зробити так, щоб повідомлення, що надходять, і які задовольняють певним умовам, направлялися у потрібні папки.
Крім того, можна задати автоматичне пересилання певних повідомлень деякому адресату або автоматичне відправлення файла одержувачам повідомлення.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Сортировщик сообщений…".
2. Натисніть кнопку "Добавить".
3. Введіть умови, яким повинні відповідати повідомлення, що надходять. Якщо задано декілька умов, повідомлення повинні задовольняти всім цим умовам.
4. Встановіть прапорець у групі "Выполнить следующие действия:" та клацніть папку, адресата або файл, куди слід направляти повідомлення, які задовольняють заданим умовам.
Поради
" Можна встановити декілька правил відбору повідомлень, що надходять.
" Для зміни порядку виконання умов сортування використовуйте кнопки "Вверх" та "Вниз" у діалоговому вікні сортувальника повідомлень.
Як видалити повідомлення
1. Клацніть у списку потрібне повідомлення.
2. Натисніть на панелі інструментів кнопку - "Удалить".
Зауваження
" Щоб відновити повідомлення, яке ви видалили на своєму комп'ютері, відкрийте папку "Удаленные" та скопіюйте це повідомлення у папку "Входящие" або якесь інше місце.
" Якщо ви не хочете, щоб при виході з Outlook Express у папці "Удаленные" залишалися повідомлення, виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…" та встановіть на вкладці "Общие" прапорець "Очищать папку "Удаленные" перед выходом".
" Для знищення вручну всіх видалених повідомлень клацніть папку "Удаленные" правою кнопкою миші, а потім клацніть "Очистить папку".
Утворення та відправлення повідомлень електронної пошти
Відправлення простого повідомлення електронної пошти
1. Натисніть на панелі інструментів кнопку - "Создать сообщение". З'явиться вікно повідомлення:
2. Введіть у полях "Кому:", "Копия:" або "Скрытая:" через кому або крапку з комою (;) імена електронної пошти одержувачів.
3. Щоб вставити імена електронної пошти з адресної книги, клацніть у вікні повідомлення значок "Кому:" та виберіть потрібні імена.
4. Введіть заголовок повідомлення у полі "Тема:".
5. Введіть текст повідомлення, а потім натисніть на панелі інструментів кнопку "Отправить".
Якщо повідомлення утворюється в автономному режимі, виберіть у меню "Файл" команду "Отправить позднее" і повідомлення буде збережене у папці "Исходящие".
Поради
" При використанні адресної книги виберіть у ній потрібного адресата. Якщо їх декілька, клацніть їх почергово, утримуючи натисненою клавішу CTRL.
" Щоб знайти ім'я електронної пошти в адресній книзі, введіть ім'я або його частину у полі "Кому:" та виберіть у меню "Сервис" команду "Проверить имена".
" Для утворення повідомлень без попереднього підключення до Інтернету відкрийте меню "Файл" і клацніть "Автономная работа". Наступного разу, коли ви клацнете "Доставить почту", Outlook Express відновить підключення і всі ваші повідомлення будуть відправлені.
Як змінити ступінь важливості вихідного повідомлення пошти
Якщо відправити повідомлення з високим степенем важливості, воно з'явиться у папці "Входящие" одержувача разом зі значком попередження (звичайно знаком оклику), щоб привернути його увагу.
" Вкажіть у меню "Сервис" вікна повідомлення на команду "Важность" та виберіть потрібну ступінь важливості.
Зауваження
" Цим способом можна змінити ступінь важливості тільки поточного повідомлення.
Як перевіряти правопис у повідомленнях
В Outlook Express використовуються ті ж засоби перевірки правопису, що й у всіх застосуваннях пакетів Microsoft Office 95/97 - Microsoft Word, Microsoft Excel та Microsoft PowerPoint. Якщо жодний з них у вас не встановлений, команда "Правописание" буде недоступною.
" Щоб перевірити правопис в окремому повідомленні, виберіть у вікні цього повідомлення із меню "Сервис" команду "Правописание".
Форматування тексту повідомлення
Якщо треба якимось чином виділити ті або інші елементи тексту повідомлення, можна використовувати формат HTML (Hypertext Markup Language), який широко використовується як стандарт форматування тексту в Інтернеті. Можливості HTML дозволяють також вставляти у повідомлення графіку та посилання на Web-сторінки.
Як використовувати форматування HTML
Якщо при утворенні повідомлень використовується форматування HTML, то такі повідомлення зможуть прочитати тільки програми пошти, які підтримують HTML. Якщо програма пошти або читання новин одержувача не розпізнає HTML, Outlook Express запропонує відправити повідомлення у вигляді звичайного тексту.
Як використовувати форматування HTML у всіх вихідних повідомленнях
1. Виберіть у меню "Сервис" головного вікна команду "Параметры…".
2. Перейдіть на вкладку "Отправка" та встановіть перемикач "Формат HTML" у групі "Формат отправки сообщений" або у групі "Формат отправки новостей".
Як використовувати форматування HTML в окремому повідомленні
" У вікні нового повідомлення виберіть у меню "Формат" команду "Формат HTML". Коли ця команда вибирається, поруч із нею з'являється чорна точка - .
Як змінити шрифт, стиль та розмір тексту
1. Перевірте, чи встановлене у вікні повідомлення форматування HTML: у меню "Формат" повинна бути обрана команда "Формат HTML". Коли ця команда обирається, поруч із нею з'являється чорна точка.
2. Виділить текст,

 
 

Цікаве