WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

Система електронного зв’язку Microsoft Outlook Express - Курсова робота

направо та зверху вниз. У верхньому рядку вікназнаходяться: піктограма системного меню, за нею - заголовок вікна і, нарешті, - кнопки мінімізації, максимізації та закриття вікна. Далі ідуть меню вікна та панель інструментів. Під ними розташовані: вікно папок системи Outlook Express, вікно перегляду назв повідомлень у цих папках та вікно перегляду вмісту зазначених повідомлень. Деякі з вказаних вікон (областей) обрамляються горизонтальними та вертикальними лінійками прокрутки. Знизу вікна розташовані рядок стану та зона зміни розмірів вікна.
Зауваження: Вигляд вікон залежить від ваших настроєк системи Outlook Express і може дещо відрізнятися від тих, що наводяться у цьому посібнику.
Одержати допомогу з практично усіх питань, які виникають під час роботи з Outlook Express, ви можете, виконавши команду "Справка" (Довідка) головного меню системи. Після цього з'являється таке вікно діалогу:
Ви можете вибрати відповідну тему (вкладка "Содержание"), окреме поняття (вкладка "Указатель"), або відшукати потрібну довідку, задаючи ключове слово або фразу (вкладка "Поиск"). Щоб відкрити якусь тему, (двічі) натисніть на її назві або піктограмі лівою кнопкою миші.
До речі, даний посібник написаний на основі матеріалу, викладеного у довідці системи Outlook Express.
Багато з вікон діалогу у системі має кнопку , яка розташована у правому верхньому куті вікна. За допомогою лівої кнопки миші перетягніть знак питання вказаної кнопки на об'єкт вікна, по якому ви хочете отримати довідку. У вікні, що спливає, ви будете мати підказ по обраному об'єкту.
Якщо ви хочете дістати пояснення щодо призначення непідписаних кнопок, які розташовані на панелях інструментів, просто вкажіть мишкою потрібну кнопку і зачекайте доки з'явиться необхідне пояснення.
Читання повідомлень пошти
Відправлена на вашу адресу пошта надходить спочатку на сервер, до якого приєднаний ваш комп'ютер.
Настройка Outlook Express на перевірку надходжень нових повідомлень
Щоб задати автоматичну перевірку надходжень нових повідомлень на сервер виконайте наступні дії.
1. Виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…".
2. Встановіть на вкладці "Общие" прапорець "Проверять новые сообщения каждые Х мин.".
3. Задайте частоту перевірки надходжень нових повідомлень.
Поради
" Якщо цей прапорець установлений, то перевірка надходжень нових повідомлень буде виконуватись при кожному запуску Outlook Express.
" Щоб негайно перевірити наявність нових повідомлень, натисніть на панелі інструментів кнопку - "Доставить почту". При цьому ви також відправите всі повідомлення, що містяться у папці "Отправленные", якщо ви не відправили їх раніше.
Читання повідомлень
Після того як Outlook Express отримає ваші повідомлення або ви натиснете на панелі інструментів кнопку - "Доставить почту", ви зможете читати повідомлення або в окремому вікні, або в області перегляду.
1. Клацніть на панелі Outlook або у списку папок значок "Входящие".
2. Щоб прочитати повідомлення в окремому вікні, двічі клацніть його у списку повідомлень. Щоб прочитати повідомлення в області перегляду, просто клацніть його у списку повідомлень.
Поради
" Щоб відобразити або змінити область перегляду, виберіть у меню "Вид" команду "Раскладка…" та встановіть необхідні параметри у групі "Область просмотра".
" Щоб одержати необхідні відомості про деяке повідомлення, наприклад, коли воно було відправлено, виберіть у меню "Файл" команду "Свойства".
" Для перегляду повідомлень без попереднього підключення до Інтернету, відкрийте меню "Файл" і клацніть "Автономная работа".
Як продивитись вкладений файл
" Двічі клацніть значок вкладень у нижній частині вікна повідомлень.
Або
" В області перегляду клацніть значок вкладення файла у заголовку повідомлення, а потім клацніть ім'я файла.
Порада
" Для збереження вкладеного файла вкажіть у меню "Файл" на команду "Сохранить вложения" а потім клацніть ім'я файла. Щоб зберегти вкладення в області перегляду, натисніть клавішу CTRL і, утримуючи її, клацніть ім'я файла.
" В області перегляду можна також клацнути правою кнопкою миші на вкладеному файлі, а потім вибрати відповідну команду у меню, що з'являється.
Як читати іноземні повідомлення
Outlook Express звичайно показує повідомлення тією мовою, якою вони були утворені. Однак у деяких повідомленнях, особливо у групах новин, для правильного відображення вихідної мови часто буває недостатнім вмісту файла-заголовку (або цей вміст виявляється некоректним). У таких випадках набір символів для відображення поточного повідомлення можна заміняти. При цьому мова, що вибирається, потрібна підтримуватися системою.
1. Вкажіть у меню "Вид" вікна повідомлень на команду "Язык" і клацніть набір символів потрібної мови. Якщо на панелі інструментів є кнопка - "Язык", то можна вибрати набір символів, натискаючи цю кнопку.
2. У діалоговому вікні, що відкривається, виберіть потрібну мову.
Як відобразити обговорення у вигляді добірки повідомлень
Коли у спілкуванні при обміні електронною поштою або у групах новин приймає багато людей, буває трудно відслідкувати усі репліки у ході бесіди, що складають так зване "обговорення". Можна зробити так, щоб усі відповіді зводились у групу під первісним повідомленням. Після цього можна вибрати будь-який спосіб перегляду пошти - тільки первісні повідомлення або повідомлення разом із відповідями.
" Знаходячись у своїй папці "Входящие" або на сервері новин, укажіть у меню "Вид" на команду "Сортировка" та виберіть "Группировать сообщения по темам" (у випадку пошти) або "Группировать по обсуждениям" (у випадку груп новин).
" Щоб показувати розгорнуті обговорення для всіх повідомлень, виберіть у меню "Сервис" команду "Параметры…", перейдіть на вкладку "Чтение" та встановіть прапорець "Автоматически развертывать обсуждения".
Поради
" Щоб показати перше повідомлення та всі відповіді на нього, клацніть знак плюс (+) поруч із цим повідомленням. Щоб показати тільки первісне повідомлення, клацніть поруч із ним знак мінус (-).
" Обговорення повідомлень групуються за заголовками. Наприклад, обговорення, що починається з повідомлення під заголовком "Поради по використанню застосування Outlook Express", буде містити всі відповіді, які мають заголовок "Re: Поради по використанню застосування Outlook Express".
Як переслати повідомлення електронної пошти
1. Відкрийте або виділить повідомлення, яке треба переслати.
2. Натисніть на панелі інструментів кнопку - "Переслать сообщение" та введіть через кому або крапку з комою (;) імена електронної пошти кожного з одержувачів.
3. Введіть текст свого повідомлення та натисніть на панелі інструментів кнопку .
Організація повідомлень пошти
Щоб при великих об'ємах вхідної пошти ефективно витрачати час

 
 

Цікаве