WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Ремонт та обслуговування модемів - Курсова робота

Ремонт та обслуговування модемів - Курсова робота

роботі з чи модемом підключити їх через модем.
Однак з будь-якого правила є виключення. У ряді випадків підключення рівнобіжних телефонних апаратів (одного - двох) поліпшує якість зв'язку, знижуючи рівень перешкод.
Крім того постарайтеся, що б усі з'єднання телефоннихпроводів були паяними. Загальновизнано, що при наявність більш 6-7 скруток на проводі модем працювати не буде.
Крім всього інші:
а) Ваш комп'ютер може не підтримувати високу швидкість. Якщо причина в цьому, установите і Вашому програмному забезпеченні фіксовану швидкість 9600 біт/сек і забороните високошвидкісні види модуляції (V.34+/V.34, V.32 terbo, V.32 bis, HST) .
б) Якщо Ви користаєтеся резидентними програмами (TSR), вони можуть служити причиною Ваших невдач . Спробуйте заборонити їхнє завантаження перед запуском Вашого комунікаційного програмного забезпечення. Те ж може відноситися до програм кешування диска.
в) Перевірте, що Ваші програмне забезпечення і модем установлені так, що мають однаковий тип керування потоком: або програмний, або апаратний. Деякі комунікаційні програми вимагають, щоб Ви заборонили невикористовуваний тип керування потоком.
8. Комп'ютер інформує вас про з'єднання на 115200, але cps залишає бажати кращого. (Файли не перекачуються, або перекачуються але повільно).
По-перше, те цифри 115200, 57600, 34800 це зовсім не швидкість з'єднання між модемами (швидкість - DCE), а швидкість порту комп'ютера (швидкість - DТ). Звичайно за замовчуванням виводиться саме швидкість порту. Щоб одержати швидкість - DCE необхідно в рядку ініціалізації увести визначену команду (наприклад "atw0" для ELCom-модемів). Далі див. п.7.
9. Модем не хоче з'єднуватися вище 26400.
Якщо не сильно вдаватися в теорію, то для роботи модему на швидкостях 31200 і 33600 потрібна лінія досить високої якості. Працюючи на протоколі v34, модем прагне досягти максимальної швидкості для даного каналу. Тому якщо швидкість передачі даних Вас задовольняє, те турбується не про що.
10. Модем на 56К не хоче з'єднуватися вище 33600.
Можливо ви підключені до АТС з аналоговим комутатором.
Якщо ви упевнені, що комутатор вашої АТС цифровий, то можливо на шляху до вилученого модему розташовується ще один комутатор, цього разу аналоговий.
Якщо ви упевнені, що всі комутатори через которые відбувається з'єднання з вилученим модемом цифрові, то дуже імовірно, що для з'єднання АТС між собою використаний аналоговий інтерфейс.
11. Модем став часто помилятися при наборі номера. Іноді він набирає тільки кілька цифр чи узагалі нічого не набирає.
Швидше за все у Вашого модему залипають контакти складального реле. Вони досить часто герконового типу і не дуже надійні. Звернетеся в найближчу майстерню, для його заміни. Можна поставити електронний ключ (найкраще) чи вітчизняне РЭС55А. Як тимчасову міру можете його розмагнітити сильним чи магнітом постукати по ньому олівцем. Якщо є можливість - перейдіть на тоновий набір.
Якщо немає можливості використовувати тоновий набір - дзвоните в сервісний центр.
12. При відповіді модем видає в лінію гудок, після чого деякий час чекає, потім починається звичайний процес з'єднання. Через цю паузу деякі модеми не можуть сконнектитися. Як її скасувати?
Для модему на базі Rockwell дайте модему команду AT+A8E=,,,0.
В інших випадках див. інструкцію до модему.
13. Модем "не ловить Busy"
Досить часто модем "не розуміє" сигнал зайнятий. Інакше кажучи "не ловить бізі". З чого треба почати в рішенні цієї проблеми. В перших треба з'ясувати, що сигнал зайнятий модему дозволено узагалі визначати. Переконаєтеся, що після ініціалізації в конфігурації модему коштує X3 чи X4. При ініціалізації по заводських установках AT&F автоматично встановлюється X4 (що є правильно). Тому переходимо до наступного етапу - спробуємо замінити країну. Але спочатку з'ясуєте поточну країну. Код країни показується по команді ATI5 (у модемах Diamond Supra ATI6). Подивитеся за списком країн що це за країна. Найчастіше зустрічається 22 - Америка. У цьому випадку варто уважно глянути на відповідь модему на команду ATI3. Якщо вона має приблизно такий вид:
>>>ATI3
>>>V1.120 022-001-K56_DLP
>>>OK
те нема рації шукати інші країни в цьому прошиванні, тому що вона має тільки одну країну - США. Пропустите наступні пункти і переходите відразу до заміни прошивання. Якщо ж надія ще є, то спробуйте дати модему наступні команди.
ATI100. Іноді у відповідь він може видати приблизно слідуюче.
>>>ATI100
>>>UK-16,AT-01,BG-02,DM-03,FN-04,FR-05,GM-06,IT-08
>>>NL-10,NW-11,SP-13,SD-14,SW-15,AU-40,SA-99
>>>OK
Цифри, це і є коди країн, які потрібно спробувати використовувати. Підставляйте їх замість xx у команду AT*NCxx. (Іноді користувачі не дуже уважні до команд і замість AT*NC16 дають команду AT*NC=16. Це не те саме! Правильний тільки перший варіант.)
AT*NC? може дати приблизно така відповідь:
>>>AT*NC?
>>>022 US 011
>>>001 AUS 00
>>>002 BLG 00
>>>003 DEN 009
>>>004 FIN 990
>>>005 FR 19
>>>006 GER 00
>>>007 IRE 353
>>>008 IT 00
>>>010 NL 09
>>>011 NOR 095
>>>OK
У такому випадку для зміни країни використовуйте перші цифри в рядках.
Якщо на 1 і 2 модем відповість ERROR, то цих команд немає й у Вас їсти шанс знайти можливі країни тільки методом перебору кодів країн від 1 до 40. Якщо також крім ERROR Ви нічого не побачите, то змісту перебирати далі немає.
Наступним кроком є недавно відкрита зміна вмісту ОЗУ. Виробляється це за допомогою дедокументованої команди AT!, що на жаль є присутнім не у всіх прошиваннях. Перевірити її наявність легко - у термінальці дайте модему команду AT!0000 якщо у відповідь Ви побачите
AT!0000
0000: DE FF FF 6D FF 40 FF 8B
чи щось схоже, то Вам повезло (для виходу з цього режиму натисніть пробіл). Якщо Ви побачили ERROR, то на жаль, єдиним виходом стає заміна пошивки.
14. Модем часто кидає трубку. Найчастіше це походить від різного тлумачення v34, коли модеми щось обговорюють на цьому протоколі, приходять до угоди, а потім кожний робить по своєму. Для рішення в IDC є спеціальні алгоритми для роботи з деякими неправильними (з його погляду) модемами. Крім того в документації є опис типових проблем зв'язку, наприклад, з модемами USR, і їхніх рішень.
15. Традиційна проблема Sportser'ов - утрата з'єднання. Не менш традиційний і, нерідко, дуже ефективний рецепт - ATS10=255 - заборона для модему роз'єднуватися в тому випадку, якщо загублена несуща. Дивишся, і знайдеться.
16. Якщо модем при з'єднанні починає гнати по екрані сміття , значить з'єднання відбулося

 
 

Цікаве