WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Пакет CorelDRAW - Курсова робота

Пакет CorelDRAW - Курсова робота

стрілець. Ліве нулі призначено для стрілки на початку лінії, праве - наприкінці. Помнете, що якщо лінія намальована праворуч ліворуч, ці полючи міняються своїми функціями. Якщо ви помилилися в установленні стрілок на краях лінії, розкрийте кожне з полів Options і виберіть Swap (поміняти місцями).
Якщо вас не влаштовує жодне з зображень стрілок, що пропонує DRAW, ви можете створити власні за допомогою Arrowhead Editor. Потрапити в-це вікно можна через поле Options / Edit. Стрілка, зроблена з базової шляхом редагування: вонаподовжена і трохи звужена (клацнувши мишкою в одному з полів Arrows, виберіть початковий тип і перейдіть у вікно редагування).
г) Заливання в Corel Draw.
Структура інструмента Fill
Для того, щоб працювати з кольором необхідно знати два відправних моменти: будь-який колір, чи відтінок візерунок, поміщені усередину об'єкта, сприймається як заливання;
виділений об'єкт повинний мати закритий контур, щоб він міг сприйняти заповнення.
Можливості DRAW у плані розфарбовування об'єктів практично необмежені як у глибину, так і в ширину. Є шість діалогових вікон, що у деяких випадках мають до трьох піддіалогових рівнів. Дамо деякі необхідні пояснення по цій карті: цифрами від 1 до 7 позначені шість діалогових вікон і roll-up-вікно. Fill roll-up-вікно, у свою чергу, також дає доступ до п'яти із шести діалоговим вікнам. Цифри над roll-up-вікном показують цей взаємозв'язок.
Крім того можливості DRAW по колірному заливанню розділені на чотири категорії.
o Однотонне заливання (Uniform Fill) забезпечує заливання обраного об'єкта єдиним чи кольором відтінком.
o Потокове заливання (Fountain Fill) забезпечує створення колірного переходу. DRAW пропонує чотири типи потокового заливання: лінійна, радіальна, по конусі і по квадраті.
o Візерунки (Patterns) забезпечує заливання об'єкта повторюваним чи візерунком малюнком. DRAW пропонує три кольорових типи візерунків: двоколірний (two color pattern), повнокольоровий (full-color pattern) і текстурний (PostScript texture).
o Текстурне заливання (Texture Fill) забезпечує можливість використовувати художні здібності растрового зображення. Цей елемент, уперше з'явився у версії Corel Draw4.0
Застосування заливань
Нижній ряд піктограм у функціональному меню Fill призначений для швидкого заливання обраного об'єкта сірим тоном. Піктограма Х дозволяє зняти будь-як заливання з об'єкта. Чотири піктограми, після чисто білої і чисто чорної дають сіре тло з щільністю чорного кольору 10%, 30%, 50% і 70% відповідно.
Roll-up вікно Fill підтримує доступ до однотонних заливань (діалогове вікно Uniform Fill), потоковим заливанням (діалогове вікно Fountain Fill), двох- і повнокольоровим візерункам (діалогове вікно Two-Color Pattern і Full-Color Pattern) і текстурним заливанням (діалогове вікно Texture Fill). Для того, щоб потрапити в потрібне місце, - виберіть відповідну піктограму і клацніть мишкою на кнопці Edit. Перед вами відкриється діалогове вікно з всіма атрибутами.
Також як і roll-up вікно Pen, roll-up вікно Fill зручно при багаторазовому звертанні до елементів редагування заливань. При менш напруженій роботі з квітами ви можете скористатися гарячими клавішами (Shift+Fll для діалогова вікна Uniform Fill, F11 для Fountain Fill).
Uniform Fills
Основна задача цього діалогова вікна полягає в наданні допомоги на вибір конкретного кольору, чи відтінку сірого тону для повного заливання обраного об'єкта. Воно пропонує шістьох різних промислових стандартних способів завдання кольору, поряд з можливістю використовувати піктограму кольору користувача, що містить специфічні суміші чи квітів їхні імена. Не менш важливо те, що можна встановлювати щільність чорного кольору в сірих тонах з точністю до 1%, а отже встановлювати лінії, для пристроїв висновку з високою здатністю, що дозволяє.
У діалоговому вікні Uniform Fill представлена одна зі стандартних конфігурацій установки кольору (кольори задаються на моделі CMYK). Практично будь-який колір,- це процентна суміш основних квітів: синій (cyan), червоний (magenta), жовтий (yellow), чорний (black). Більш докладно про модель CMYK і інших мова йтиме нижче.
Якщо ж, згідно інструкцій, використовувати тип кольору PANTONE 284 (один з 700 що задаються PANTONE Matching System),- переключитеся в іншу систему квітів. Для цього відкрийте вікна, що розвертаються, Show і виберіть PANTONE Spot Colors. Позначте вікно Show Color Names (показати назва квітів), уведіть 284 у поле search for (пошук), і ваше діалогове вікно буде виглядати, як на мал. 8.2.
Також колір можна задати через: процентну установку Red/Green/Blue (Червоний/Зелений/Синій); колесо Hue/Saturation/Brightness Колір/Насиченість/Яскравість);
список 2000 квітів Tru Match, глава 26 розповість про різні системи установки квітів.
Потокове заливання (Fountain Fill)
Говорячи мовою засобів масової інформації, потокове заливання - це інструмент, що відтворює фантастичні ефекти в середовищі DRAW.
Також відома як градієнтна заливання, потокове заливання забезпечує плавний перехід кольору. Класичним прикладом такого ефекту служить злиття неба і води на обрії. Одержавши установку, DRAW починає заливання на одній стороні об'єкта одним кольором і плавно переходить в інший колір у міру наближення до протилежної сторони. Для виконання такого завдання DRAW необхідно вказати граничні кольори, ступінь плавності переходу і місце початку переходу.
Версія 4.0 привнесла в потокове заливання нові характеристики. Найбільш значимої стала можливість виконувати перехід від одного кольору до іншого, а потім до третього, четвертому, п'ятому і т.д. у межах одного потоку. Ця можливість зробила Fountain Fill набагато могутніше, але і більш небезпечної.
Зараз ми поговоримо про тім, коли застосовувати потокове заливання, а коли немає.
Щоб виконати потокове заливання.
1. Намалюйте прямокутник.
2. Відкрийте діалогове вікно Fountain Fill. Це можна зробити через функціональне меню інструмента Fill (третя піктограма ліворуч у верхньому раду) чи клацнувши мишкою в Fill roll-up спершу на другій кнопці у верхньому ряді, а потім на кнопці Edit, чи через гарячу клавішу F11.
3. У діалоговому вікні натисніть ОК, а в roll-up - Apply.
д) Системи кольоровості в Corel Draw.
Можливості системи СМУК
Ця система є найбільш популярної серед користувачів. Повна палітра квітів може бути створена змішуванням чотирьох базових квітів: Cyan, Magenta, Yellow,Black, - у різних процентних частках. (Чорний колір позначений літерою ДО, щоб уникнути плутанини між blue і black, крім того, blue - не базовий колір, а суміш cyan і magenta).
Модель СМУК - це зручності, описані в наступних розділах.
Точність. Якщо вам відомо точний процентний уміст базових квітів у потрібному кольорі, уведіть ці параметри у відповідних полях. Не витрачайте час, використовуючи

 
 

Цікаве