WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Пакет CorelDRAW - Курсова робота

Пакет CorelDRAW - Курсова робота

компенсують ці незручності.
Кроки. Шанувальники NBA (національна баскетбольна асоціація в США) розуміють "кроки" як рух без м'яча, для шанувальників же Corel Draw "кроки" - це перехідні блоки від одного кольору до іншого. Раніш ця можливість була доступна лише на глобальному рівні - для всіх потоків файлу, чи ж на Post Script принтерах за допомогою набору піддіалоговихкеруючих вікон. Поле steps у діалоговому вікні Fountain Fill дозволяє вам установити необхідна кількість кроків для кожного потоку, ґрунтуючись на здатності принтера, що дозволяє, чи вимогах дизайну.
Типові (пропоновані) потоки. Діалогове вікно Fountain Fill надає у ваше розпорядження вікно з уже розробленими потоками (з назвами типу: Ozone Cloud, Pink Neon, Siren...), які можна просто перенести на об'єкт. Більш того, кнопка Save може занести створений вами потік у нагромаджувач для наступного використання.
Envelopes. Нова версія Corel Draw дала функції "Обволікання" можливість створювати оболонку на базі існуючих форм, а також керованих вручну рамок текстових параграфів. Додатково надається набір типових контурів для швидкого застосування до об'єктів.
Blending (перехід). Опція Blend наповнилася двома цікавими інструментами. Нова кнопка Loop поліпшила колишні можливості Blend по провороту перехідних об'єктів, дозволяючи самостійно встановлювати траєкторію переходу по колу від початкового об'єкта до кінцевого. Дуга кола при цьому визначається ступенем обертання. Ще одним поліпшенням Blend стала поява команд Split і Fuse. Split може ефективно перевести одну взаімопереходячу групу об'єктів у двох взаємозалежних, де елементів поділу стає перехідною проміжною крапкою. Fuse попросту поєднує двох груп в одну - протилежна функція.
Extrusions (видавлювання). Поряд з багатьма іншими функціями, кілька програмних елементів беруть участь у створенні швидкого видавлювання. Ви можете установити крапку сходу стосовно центра об'єкта, на додаток крапки 0.0 на лінійці. Зміна не велика, але це маленьке доповнення відкидає необхідність, що набридає, прокручувати сторінку в пошуках крапки сходу.
Contours (контури). Це доповнення в Corel Draw було оцінено деякими і зігнороване більшістю, включаючи автора. Але ті, хто користається цією функцією, знають, як витягти з її користь.
Cloning (операція розмноження). Ви знайомі з копіюванням, дублюванням, вставкою об'єктів, а також з можливістю переміщення елемента на передній план, залишаючи оригінал за. У Corel Draw є ще один спосіб копіювання об'єкта - cloning (розмноження). Розмноження - це щось більше, ніж просте копіювання. Отриманий цим шляхом об'єкт пам'ятає свій оригінал (майстер копію), якщо міняється оригінал - те ж відбувається з дублікатом.
Поліпшена команда Undo. У Corel Draw ваші можливості в плані зміни рішення розширені завдяки багатоступінчастому рівню команди Undo. Спираючи на чотири базових рівні, ви можете доповнювати (розширювати) цю команду власними підрівнями в межах відведеного під неї обсягу пам'яті.
Добір усередині групи об'єктів. Для редагування конкретного елемента групи вам не потрібно дробити групу, щоб добратися до потрібного об'єкта. Для цього вам необхідно клацнути мишкою на об'єкті, утримуючи натиснутої клавішу Ctrl - довкола нього виникне керуючий контур , що говорить про те, що він є частиною групи. Ви можете робити з обраним об'єктом усе, що завгодно - перемістити, змінити чи розмір форму, поміняти заливання, повернути, чи відредагувати (якщо це текст), але його неможливо видалити. Цей маленький нюанс був визнаний одним із кращих нововведень версії Corel Draw 4.0.
Welding (об'єднання). Поряд з функціями групування і сполучення (накладення), ви можете застосувати функцію об'єднання двох об'єктів. На відміну від команди Combine, Weld забирає індивідуальні контурні лінії об'єктів і представляє їхній у виді одного елемента. Це демонструє збереження індивідуальних контурних ліній після виконання команди Combine, і загальний контур об'єкта, отриманий після виконання директиви Weld. Результуюча контурна лінія приймає параметри контуру, що були на об'єкті, обраному останнім.
Панель інструментів, що переміщається. Як згадувалося , панель інструментів може бути відділена від свого звичного місця і перенесена в будь-яку частину екрана, навіть за межі вікна DRAW.
Палітра квітів. З меню Display ви можете вибрати один з чотирьох типів колірної палітри екрана. Починаючи з Corel Draw 4.0 об'єднала всі палітри в діалогове вікно Uniform Fill. Хоча тепер не так просто змінювати палітру, як це було раніш, але діалог з машиною полегшав.
Lens (лінзи)
Це одне з кращих нововведень Corel Draw за усіх часи. Одна з найцікавіших іграшок CorelDRAW, - це не виходить, що лінза марна чи не придатна для професійної роботи. У вмілих руках художника це коштовний інструмент. Лінза може працювати як збільшувач, або як фільтр, - це залежить від типу лінзи.
По такому ж принципі працює Lens Roll-up: об'єкт на передньому плані дає ефект лінзи щодо того об'єкта, що розташований під ним. Об'єкт на передньому плані працює як збільшувальне скло з двократним ступенем збільшення (ступінь збільшення можна задавати в поле Amount (кількість)).
PowerClip (фігурне відсікання)
Цей інструмент працює за принципом накладення одного об'єкта на іншій. У принципі, результат аналогічний виконанню команди Combine (об'єднати) при створенні маски і накладенні її на об'єкт. Але користатися інструментом PowerClip набагато простіше, а його можливості виходять далеко за межі простого накладення маски.
PostScript Import. CorelDraw у стані робити більше, ніж просто встановлювати EPS-зображення на екрані, а потім його роздруковувати. Зараз вона може інтерпретувати інструкції PostScript, тим самим, надаючи можливість редагувати зображення. Але не покладайтеся на це цілком. Якщо програма має EPS-файл, але при цьому відсутній рідний вихідний файл, - Corel Draw може це не переварити.
Неждана допомога. Якщо небагато затримати курсор на одному з інструментів, то під курсором з'явиться його назва.
Специфічний формат файлів у Corel. Усі прикладні програми Corel Draw можуть робити обмін інформацією через метафайл нового формату, відомий як Corel Presentation Exchange чи СMX.
Поліпшений каталог художніх кліпів. Corel відмовилася від колишньої малоінформативної системи побудови каталогу, де посилання на зміст здійснювалася через піктограми. У новій версії використаний старий добрий метод - словесний опис категорій.
Нове керування Roll-ups. Починаючи з версії Corel Draw 5.0 знову змінила спосіб керування Roll-up. Діалогове вікно на проводить установку roll-ups, що визначає початковий стан Draw при запуску.
Збереження і відкриття файлів (Saving & Opening)
Збереження вашої роботи в DRAW є важливою задачею. Ключем до ефективного

 
 

Цікаве