WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Пакет CorelDRAW - Курсова робота

Пакет CorelDRAW - Курсова робота

використовувати в будь-якій області - від звичайного технічного креслення достворення строкатих фотоколажів. Однак у кожного пакета своя манера пригощати користувача графічними делікатесами: у Canvas усе убудовано в один додаток, що додатково сервіровано комплектом основних інструментів для верстки, a CorelDraw являє собою графічний набір, до складу якого входять ілюстрації, редактор фотографій і додатка для роботи з тривимірною графікою, а також утиліти для сканування, трасування і створення текстур.
у ньому з'явився новий засіб Workspace (робоча область), що дозволяє набудовувати інтерфейс для кожного проекту окремо, що значно заощаджує час тим, хто регулярно користається пакетом.
По-моєму, малювати в CorelDraw -суцільне задоволення. Усі стало простіше і швидше завдяки покроковим майстрам, навчальним матеріалам і інтерактивній Довідковій системі. Наприклад новий майстер шаблонів Template Wizard, майстер текстур Texture Wizard, що ввійшов до складу утиліти Corel Texture, і майстер сцен Scene Wizard з модуля CorelDream. Усе це прекрасні засоби, що дозволяють новачку відразу включитися в роботу. Пакету Canvas бракує реалізованої в CorelDraw системи майстрів і простоти використання пакета в цілому. Іншими словами, для створення настільки ж професійної графіки в Canvas вам буде потрібно більше чи часу художнього таланта.
Тим, кому не потрібні усі функції CorelDraw, чи тим, хто воліє вивчити один пакет замість декількох окремих модулів, Canvas прийдеться по душі. Однак CorelDraw 8, нехай і більш дорогою, але постачений більш простим і багатофункціональним інструментарієм, у тому числі і різноманітному асортименті графічних функцій для Wеb, коштує в пантеоні графічного програмного забезпечення вище, ніж Canvas і багато інших пакетів.
Також дуже велику увагу до продукту Corel Draw приділяють не тільки фахівці з галузі Web дизайну і Web розробки а фахівці з поліграфії і користувачі які серйозно займаються професіональною графікою.
Сам пакет Corel Draw з самого початку був створений спеціально для обробки векторної графіки, для типографського видавництва для художнього оформлення сторінок журналів і газет, Corel Draw з самого початку був пакетом художника.
З часом Corel Draw, розростався до нього додавалися нові модулі і на даний час він являє собою програмний пакет який може працювати з векторною і растровою графікою, може допомогти у створенні Web сторінки та анімованої презентації, з допомогою додаткового модуля ми миожемо створити малюнки з елементами тривимірної графіки.
Всі ці достойні можливості Corel Draw сприяють його втіленню для використання в Україні.
У нас в країні все більше починають застосовуватись комп'ютери на базі платформ Мас. Комп'ютери на базі платформи Мас вже стали стандартом на заході для використання в видавничій сфері, і програмний пакет Corel Draw спеціально оптимізований для використання на цих, досить потужних платформах, також знаходить широку сферу для застосування у видавництвничих виданнях у нашої країни.
Таож розповсюдженню програмного пакету Corel Draw сприяє його доступний початківцю інтерфейс, але оволодіти усіма можливостями пакету може людина яка постійно з ним працює і є фахівцем у ці галузі.
ОСНОВНА ЧАСТИНА.
1.Основні засоби пакету Corel Draw.
Програми першої категорії (графіка заснована на кривих) називаються векторно програмами, що малюють, і створюють векторне зображення. Основна програма Corel Draw - DRAW - є векторно програмою, що малює. Коли створюється коло по принципах креслення, програма знає, що це коло з х- і у-координатами, радіусом, центром, зовнішньою границею і кольором внутрішнього тла. Ви легко можете змінити форму, розмір і колір кола не порушуючи його суті - програма по колишньому знає, що це коло.
Програми другої категорії (графіка заснована на крапках) називаються барвними чи програмами редакторами образа, вони створюють растрове зображення. Програма Corel Photo-Paint яка входить у пакет Соrеl Draw відноситься до цієї категорії. Коли ви створюєте коло в Photo-Paint чи в будь-який іншій подібній програмі, ви фактично водите кистю по полотнині, застосовуючи електронну фарбу індивідуально для кожного піксела вашої електронної полотнини. Коло, що ви створюєте - нічого більш, як набір крапок об'єднаних у лінію, кожна крапка має свій колір. Узяті разом, вони можуть створити щось схоже на коло, що не буде мати специфічних атрибутів кола. Ви не зможете його змінити не зруйнувавши.
Векторно програми, що малюють, такі, як DRAW мають наступні характеристики.
o Висока здатність, що дозволяє, при печатці. Коли ви друкуєте з DRAW, те намальовані вами об'єкти будуть друкуватися з максимально високим ступенем дозволу. У принципі, DRAW говорить принтеру: "Друкуй цей об'єкт відповідно до векторів і математиці, що я задав, і розміщай крапки якнайближче друг до друга".
o Більш швидка печатка і створення малюнка на екрані. DRAW не цікавлять окремі піксели. Він повідомляє набагато менше інформації принтеру й екрану, чим програми, що малюють растрове зображення.
o Високий рівень редагованості. Векторне зображення складається з кривих, із крапок їхнього перетинання і зіткнення, і інших контрольних крапок, що визначають форму об'єкта. Цими контрольними крапками можна легко маніпулювати.
o Недостача реальності в мальованих (накреслених) об'єктах. При усіх своїх достоїнствах, векторно створений об'єкт не виглядає так життєво, як растровий.
Протилежність. Коли ви відкриваєте Corel Photo-Paint, ви попадаєте в абсолютно інною мир. Ставлячи окремі крапки на електронній полотнині - ви дійсно малюєте.
Растрові програми мають наступні характеристики.
o Обмежена здатність, що дозволяє. Крапки на растровому зображенні мають фіксований розмір і вилучені одна від іншої. Задавши в програмі установки образа печатка щільністю 300 крапок на дюйм (dpi) для лазерного принтера, ви не зможете потім змінити її на 1200 dpi. Крапки зберігаються такими, як є, і ніяке редагування не може їх чи зменшити наблизити.
o Великий розмір файлів. Оскільки растри - це крапки, то вони займають великий обсяг твердого диска, оперативної і відео пам'яті. Чим вище дозволяє здатність відеосистеми, тим більше крапок, і тем більше задіяно системних ресурсів.
o Редагування пікселів. Відсутні критерії математичного контролю, що описують растрове зображення, але можливо здійснювати контроль самих крапок. Ви можете збільшити ділянку брови на зображенні обличчя й обрізати пари волосся, що на ваш погляд занадто довгі, але лише шляхом видалення пікселів, що їх зображують.
o Високий ступінь реальності. Контролюючи кожну крапку, що створює зображення, ви можете імітувати життя на більш високому рівні, чим векторні програми. Редактор образів і гарний сканер дозволять вам створити реальну фотографію.
Серйозні фахівці не стверджують себе вибором конкретної

 
 

Цікаве