WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Пакет CorelDRAW - Курсова робота

Пакет CorelDRAW - Курсова робота

стрілки, якими оснащений кожен колірний блок, щоб задати параметри йдіть по наступному шляху.
1. Двічі клацніть мишкою в поле Cyan.
2. Уведіть параметр (із клавіатури).
3. Натисніть Tab, щоб перейти в поле Magenta,
4. Установите параметр і через Tab перейдіть далі,
5. Пройшовши по всім квітам, натисніть ОК.
Гнучкість. Для того, щоб підібрати потрібний колір, ви можете використовувати одну з трьох альтернатив, пропонованих діалоговим вікном Uniform Fill. У лівому верхньому куті представлена графічна схема активного завдання кольору, у нижньому левом розташована палітра квітів, а внижньому правом - Mixing Area (зона змішування, нове в Corel Draw), Любою з блоків дає можливість переглянути всю палітру квітів. Поле в центрі діалогова вікна показує поточний колір об'єкта і новий колір (обраний чи змішаний).
На осях трьохкоординатного графіка представлені кольори - cyan, magenta і yellow. Для того, щоб змінити процентну частку одного з квітів, досить відбуксирувати кут прямокутника, що задає, уздовж відповідної осі. Слайд-смуга поруч із графіком відповідає за місткість чорного кольору в заливання.
Як видно Draw дозволяє привласнювати квітам власні імена. Ви можете задати кольору технічне ім'я (наприклад, "4Magenta/85Yellow") чи ім'я опиуючого характеру ("Background for Text" (тло тексту)). Яким би це ім'я не було, воно завжди буде висвічувється в рядку стану, коли обраний об'єкт має цей колір.
Сірі тони. Любою сірий тон може бути встановлений шляхом завдання концентрації чорного кольору (0%-Black-100%) і установки інших квітів 0%.
Одержання чорно-білого зображення - це задача не з простих. Якщо ви хочете одержати контрастний об'єкт, необхідно знати небагато більше про роботу PostScript друкованих пристроїв. Коли ви передаєте свою роботу лазерному принтеру з щільністю 300 dpi, іншому друкованому чи пристрою переносите на плівку фільму, вам необхідно знати, як сказати Draw, що потрібно робити з усіма цими крапками.
RGB і HSB (Red/Green/Blue і Hue/Saturation/Brightness)
Ці дві моделі використовують припущення, що будь-який колір може бути отриманий з комбінації червоного, зеленого і блакитного (RGB) чи через сполучення кольору, насиченості і яскравості (HSB). Моделі RGB і HSB менш точні, ніж CMYK, але оскільки DRAW конвертує всі кольори в систему CMYK,- зручніше відразу починати працювати з нею.
ЗАКЛЮЧНА ЧАСТИНА.
В дані роботі був розглянутий прогамний пакет для створення графічних зображень Corel Draw. Цей пакет являє собою досить потужню систему для створення і редагування складних графічних обєктів як в векторні так і растрові графіці.
Існує досить велика кількість версій цього програмного пакету але основною і найбільшою є версія Corel Draw 9.0.
На даний час основною платформою для використання системи є платформи Мас і Рс а також операційні системи Mac OS, Windows3.1, Windows95, Windows98, WindowsNT а також з деякого часу компанія корел почала активне впровадження пакету на базу операційної системи Linux.
Розвиток маркетингової політики відносно цього пакету в нашій країні носить дуже велике значення, так як цей пакет являє собою дуже хорошу систему яку можна застосовувати вбагатьох галузях таких як видавництво,Internet і багатьох інших.
Також дуже велику увагу до продукту Corel Draw приділяють не тільки фахівці з галузі Web дизайну і Web розробки а фахівці з поліграфії і користувачі які серйозно займаються професіональною графікою.
Стрімкий розвиток Web визначає напрямок розробок графічних програмних пакетів. Вони здобувають властивості, що дозволяють комп'ютерним художникам і дизайнерам України створювати твору мистецтва для світу Web.
Для чого б не призначалася фотографія - для презентації, рекламного чи проспекту Web-сторінки - по шляху туди, їй, швидше за все, не уникнути знайомства з фоторедактором. Може бути, її прийдеться відретушувати, а можливо, і додати оригінальний спецефект, наприклад розтягти Фольксваген так, щоб він став схожий на лімузин. До останнього часу для цього було потрібно або дороге, потребуюче від користувача спеціальної підготовки програмне забезпечення для редагування растрових і векторних зображень, таке як Core Draw .
По-моєму, малювати в CorelDraw -суцільне задоволення. Усі стало простіше і швидше завдяки покроковим майстрам, навчальним матеріалам і інтерактивній Довідковій системі. Наприклад новий майстер шаблонів Template Wizard, майстер текстур Texture Wizard, що ввійшов до складу утиліти Corel Texture, і майстер сцен Scene Wizard з модуля CorelDream. Усе це прекрасні засоби, що дозволяють новачку відразу включитися в роботу. Пакету Canvas бракує реалізованої в CorelDraw системи майстрів і простоти використання пакета в цілому. Іншими словами, для створення настільки ж професійної графіки в Canvas вам буде потрібно більше чи часу художнього таланта.
Всі ці достойні можливості Corel Draw сприяють його втіленню для використання в Україні.
Висновок: В дані роботі був розглянутий програмний пакет Corel Draw фірми Corel. Були розглянуті основні напрябки роботи пакета в області створення графічних об'єктів.Дана робота допомогла мені добре осфоїти даний програмний пакет, що дозволить мені на практиці застосовувати можливості пакету Corel Draw а також дасть можливість застосовувати на практиці додаткові модулі програмного пакету Corel Draw для створення тривимірних об'єктів а також об'єктів в растрові графіці.Я зрозуміла основні принципи і суть інтерфейсу програмного пакету, що дозволить мені вільно використовувати його можливості для побудови різних графічних об'єктів.
На мою думку основна складність в вивченні даного програмного продукту полягає у великому об'ємі матеріалу для освоєння і великої кількості термінів які використовуються для фільтрів і спецефектів пакета.
Даний пакет являється одним з найсучасніших, і найбільших пакетів для роботи з графікою що зумовлює його вивчення для набування професійних якостей роботи ф цій галузі.
ЛІТЕРАТУРА
1) Сергей Пономаренко "Сorel Draw 9" Новый уровень технологии создания векторных изображений Санкт-Петербург - 1999.
2) Дмитрий Миронов Санкт-Петербург. "Сorel Draw" Москва-Харьков-Минск Учебный курс 1999.
3) А.М.Тайц "Самоучитель Сorel Draw" А.А.Тайц "Решение любых задач графического дизайна" Москва-Питер-Киев 1998.
4) Михаил Бурлаков "Сorel Draw для пользователя" Киев-Москва 1999.
5) Ф.Кобури "Сorel Draw 8" П.Маккормик Официальное руководство для Win95/98/NT и Mас" Санкт-Петербург 1999.
6) Рик Олтман "Сorel Draw 8" 4-е издание Полное руководство. Москва "Эитрон" 1999
7) Михаил Петров "Сorel Draw 8" Станислав Попов Руководство пользователя с примерами и упражнениями Москва 2000.
8) Стив Бэйн "Использование Сorel Draw 8" специальное издание Москва-Санкт-Петербург-Киев.

 
 

Цікаве