WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Модернізація та поточне обслуговування ПК - Курсова робота

Модернізація та поточне обслуговування ПК - Курсова робота


Курсова робота
на тему:
"Модернізація та поточне обслуговування ПК"
ЗМІСТ
ВСТУП......................................................................................................
1.НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМП'ЮТЕРА.....................................................
1.1.ВИКРУТКИ...............................................................................
1.2.ХРЕСТОПОДІБНІ ВИКРУТКИ..............................................
1.3.ТОРЦЕВІ ГАЙКОВІ КЛЮЧІ..................................................
1.4.КЛЮЧІ ДЛЯ ГВИНТІВ ІЗ ШЕСТИГРАННИМ ПОГЛИБЛЕННЯМ.........................................................................
1.5.ПЛОСКОГУБЦІ З ПОДОВЖЕНИМИ ГУБКАМИ...............
1.6.ІНСТРУМЕНТИ ДЛЯ ВИДАЛЕННЯ МІКРОСХЕМ
(ЧІПІВ).............................................................................................
2.УСТАНОВКА ПЛАТИ РОЗШИРЕННЯ............................................
3.КОЛИ ПОТРІБНО СКОРИСТАТИСЯ ВИКРУТКОЮ....................
ЛІТЕРАТУРА..........................................................................................
ВСТУП
Можна їхати зі швидкістю 100 миль у годину по звивистих міських вуличках, але сполучений з цим ризик змушує поводитися більш розсудливо. Також можна закласти усе своє майно, щоб заплатити перший внесок за надпотужну величезну ЕОМ, якщо ви раптом вирішите максимально удосконалити свою систему.
Причину, мета і призначення модернізації можна визначити одним словом: БІЛЬШЕ. Більше швидкість, більше пам'ять, більше функцій. Ви більше встигнете зробити за день, зможете працювати з дійсно великими обсягами даних, відправляти і приймати факси і працювати з декількома периферійними пристроями одночасно, миттєво перемикаючись з одиного на інше.
Звичайно, існують і інші можливості підвищити продуктивність своєї роботи. Можна купити більш новий і більш швидкий комп'ютер. Чи можна найняти кого-небудь, щоб він усе робив за вас. Обидві запропоновані альтернативи мають масу переваг, але в них є один істотний недолік: вони обійдуться вам набагато дорожче, значно дорожче, ніж проста модернізація наявного комп'ютера.
Модернізація не зможе прискорити роботу на кожній ділянці, але вона допоможе перебороти бар'єр, що істотно гальмує роботу комп'ютера. Це найдешевший спосіб підвищення продуктивності.
Кожний мріє про самий могутній і швидкий комп'ютер, але лише далеко не всі можуть дозволити собі його купити. Навіть бюджет великої корпорації може не витримати необхідних для цього витрат, особливо якщо купувати усі відразу.
Поступове перетворення пашей машини полегшить шлях до більш високої продуктивності. Замість того, щоб виснажувати свій гаманець, купуючи новий процесор, нову плату і новий монітор одночасно,можна здобувати це усе в міру необхідності, чи в міру того, як ви зможете за що-небудь заплатити. Наприклад, сьогодні ви можете придбати новий великий і швидкий твердий диск, якщо виникла необхідність працювати з великими обсягами даних. Потім, через чи місяць рік, можна купити більш швидкий мікропроцесор, щоб прискорити роботу з накопиченою інформацією.
Є ще одна причина для проведення модернізації - необхідність не відставати від сучасної технології. Це особливо важливо для дисплеїв. Поліпшуються стандарти дисплеїв, монітори здобувають велику різкість і багатство фарб і стають більш плоскими, що дуже зручно для очей. Можна працювати з древнім комп'ютером, що володіє черепашачою швидкістю, але система дисплею повинна бути найкращою, інакше ви просто угробите свій зір. Нові монітори, до того ж, набагато безпечніше. Наприклад, усі великі побоювання викликають низькочастотні магнітні поля, що можуть бути небезпечні для здоров'я. Багато хто з новітніх моніторів були спеціально створені, щоб звести ці полючи до мінімуму. Покупка одного з таких моніторів для вашого комп'ютера - кращий профілактичний засіб.
1.НАБІР ІНСТРУМЕНТІВ ДЛЯ МОДЕРНІЗАЦІЇ ПЕРСОНАЛЬНОГО КОМП'ЮТЕРА
Правильність виконання будь-якої задачі багато в чому залежить від правильності підбора інструментів. Модернізація комп'ютера - не виключення. Вам не знадобиться нічого надприродного, у більшості випадків буде досить звичайної викрутки. Самі нетерплячі можуть обійтися звичайним столовим ножем, але використання більш придатних інструментів може іноді зменшити кількість і барвистість недрукованих виражень, що часто звучать при роботі з технікою, і допоможе не занадто покалічити машину, щоб можлива наступна модернізація могла пройти без усяких проблем.
З комп'ютерним технічним забезпеченням іноді дуже важко справитися, і це одна з Причин, по яких варто уважно поставитися до вибору інструментів. Багато виробників комп'ютерів явно експлуатують безкоштовну робочу силу в секціях приматів місцевих зоопарків і змушують горил загвинчувати шурупи в комп'ютери. Чи, можливо, вони використовують особливі гайкові ключі і газозварювальні апарати, щоб бути упевненим, що жоден шуруп, чи ненавмисно навмисно, не буде витягнутий зі свого гнізда. Спробуйте вивернути одну з цих непокірливих кріпильних деталей за допомогою невідповідного інструмента, і ви безнадійно зітрете і покалічите голівку шурупа і приведете його в стан "спробує-дістане-ніщо-не-вийде", і щохвилини він буде нагадувати, що в, вас є комп'ютер. Не маючи придатних інструментів, ви можете ніколи не добратися до потрібних ділянок, щоб щось установити, а якщо і доберетеся, те перший і останній раз.
При відсутності інших інструментів можна обійтися звичайним столовим ножем з тупим кінчиком, начебто того, що ви тягнете з кухні, щоб загорнути шуруп, коли виявляється, що ваші діти сховалися в невідомому напрямку з всіма інструментами. У більшості випадків ножа і невеликих зусиль цілком достатньо, тому що нічого складного і надприродного в установці комп'ютерної техніки немає. Але використовувати ніж і інші невідповідні інструменти для виконання описаних у цій книзі операцій усе-таки не рекомендується, і якщо ви це зробите, за наслідки будете відповідати самі.
Щоб правильно здійснити задумане підприємство, необхідно мати визначений мінімальний набір інструментів. У нього входять викрутки, гайкові ключі, плоскогубці і, напевно, пристрій для демонтажу плат. Часто необхідна лише викрутка, наприклад, при установці додаткової плати. Однак не існує єдиних стандартів кріпильних деталей. І якщо ви хочете бути готовим до будь-яких несподіванок, краще приготуйте собі набір інструментів. Вам можуть знадобитися:
1.1.ВИКРУТКИ
Не усі викрутки однакові. Ви, може бути, і знаєте різницю між плоскими і хрестоподібними викрутками, але навіть звичайні плоскі викрутки можуть бути дуже різними. Важливо правильно вибрати викрутку, щоб модернізація пройшла нормально.
Більшість людей вважає, що усі викрутки взаємозамінні, але вони можуть істотно розрізнятися по довжині і товщині.
В ідеалі, ширина і товщина жала викрутки повинні точно відповідати таким шліцамгвинта, якому потрібно чи витягти закрутити. Така відповідність забезпечує максимальний контакт жала викрутки з голівкою вінта і заощаджує сили і час. Занадто товста викрутка взагалі не ввійде в шліц на голівці шурупа. Занадто тонка не дасть розвити

 
 

Цікаве