WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Пристрої вводу-виводу ПК - Курсова робота

Пристрої вводу-виводу ПК - Курсова робота

ніж доступні 8-бітові. Поле того, як ви вставили адаптер кулі в гніздо потрібного типу і добре його там установили, пригвинтите плату.
Потім підключите кабель кулі трасування до його адаптера. Перш, ніж ви знову уключите ваш ПК, підключите всі кабелі, що ви відключили від вашого ПК, щоб знову перевірити ваші установки. Уключите вашу систему поки ще з відкритою кришкою.
4.ГРАФІЧНІ ПЛАНШЕТИ
Хоча вони часто мають подібність з деформованою мишею, з'єднаної з планшетом проектувальника, і іноді працюють таким же способом, графічні планшети мають цілком відмінну технологію позиціонування. Графічні планшети відрізняються від миші двома речами. У режимі роботи з власною системою команд'графическийпланшет вказує абсолютні положення; тобто, ви вказуєте на конкретне положення на планшеті. Пізніше, при приміщенні чи пера курсору, повертаючи в те ж саме положення на поверхні планшета, ви можете неодноразово ідентифікувати ту ж саму оцінку. Фактично, ідентифікована оцінка логічно фіксується стосовно поверхні планшета. Миша - відносний пристрій керування позицією. Вона вказує скоріше зсуву між положеннями, чим абсолютні положення. Прокрутите мишу по планшеті, зніміть її, і у вас немає ніякої гарантії, що, перемістивши її назад до первісного положення, ви будете ідентифікувати ту ж саму екранну оцінку.
Що переважніше, абсолютне чи відносне позиціонування, залежить від того, як ви працюєте. Якщо ви креслите очима, уп'явшись в екран, то вам більше всього потрібні відносні положення. Якщо ви хочете накреслити існуючий малюнок, то, отже, вам треба абсолютне позиціонування. Це усі вірно, коли ви повинні зробити екранний (і файловий) цифровий образ існуючого аналога на папері. Закріпите паперовий аналог на графічному планшеті, і ви можете перенести кожну його лінію у вашу улюблену програму креслення.
Абсолютне/відносне розходження між планшетами і мишами складається в ступені розмазування ліній. Більшість сучасних графічних планшетів включають драйвери миші, що дозволяють їм емулювати один з видів миші (миша фірми Microsoft -найбільш популярна для емуляції). Обладнаний такою емуляцією, графічний планшет стає більш багатобічним, чим мишу, тому що він може давати й абсолютну, і відносну інформацію про позиціонування, у залежності від того, яке прикладне програмне забезпечення потрібно.
Графічні планшети дигітайзери відрізняються від мишей також способом їхнього використання. Звичайно, графічні планшети дають вам на вибір використання пера пристрою введення графічної чи інформації курсору. При використанні пера результат роботи планшета майже невідрізнимо від звичайного малюнка. Фактично, ви можете креслити на папері з малюнком пером пристрою введення графічної інформації, коли готуєте інформацію для ваших прикладних програм. Ви тримаєте перо планшета тим же самий способом, як і кулькову ручку. Тільки довгий кабель, що веде назад до планшета, дає вам свідомість, що ви з'єднані з вашим ПК. Усе більше число планшетів навіть усувають потреба в цій пуповині.
З іншого боку, ви керуєте курсором планшета тим же способом, що і мишею. Курсор - ручний пристрій позиціонування - має від 1 до 16 кнопок у верхній частині і перехрестя, що дозволяє вам точно ідентифікувати індивідуальну крапку на планшеті. У порівнянні з мишками, курсори більш точні (завдяки поліпшеним технологіям, застосовуваним у планшетах, перехрестю й абсолютному позиціонування) і менш зручні для використання. У той же час, сучасні і кращі миші розроблені ергономічно так, щоб ваша рука могла відпочивати на них, і щоб ви могли розслабити більшість мускулів передпліччя, а курсори звичайно затиснуті вашими растопиреними пальцями так, начебто ви піймали огидна комаха, що повзе нагору по вашій нозі. Розробка курсору - це, можливо, один з аспектів графічних планшетів, що вимагає деякого міркування.
"Графічний планшет" - дивно точний термін у безлічі жаргонів, що плутають, ПК. Слово "графічний" описує процес перетворення позицій на площині (класичні декартові координати X-Y) у цифрові значення, що можуть використовуватися прикладними програмами типу Автоматизованого Проектування (САО), чи програмами графіки. Термін "планшет" указує фізичне злиття пристрою і його метафори. Графічний планшет має подібність із класичним паперовим планшетом для малювання:
плоска поверхня, на якій ви можете малювати. Сучасні планшети навіть близькі по розмірах і вазі до них.
При всій його простоті і плоских поверхнях, однак, графічний планшет - це комплексне електронне чудо, що може вказати положення з точністю до одного тисячної дюйма. Хоча в роздрібному продажі вони коштують як $499, так і менше, проте, вони використовуються в складних технологіях, наприклад, що визначають базування Радянських підвідних чи човнів атомних бомб у шахтах.
4.1.Характеристики графічних планшетів
Сучасні графічні планшети бувають від розмірів книги в паперовій обкладинці до повного креслярського столу. Вони відрізняються точністю і здатністю, що дозволяє, швидкодією передачі інформації і ступенем волі їхнього використання. По своїй суті вони використовують ряд технологій для визначення координат у своїх пристроях керування позицією. І пристрою керування позицією самі мають безліч розходжень.
РОЗМІР є найбільш видимої і, можливо, найменш важливою характеристикою графічних планшетів. o Більшість виробників пропонують планшети, ідентичні у всіх характеристиках, за винятком простору, доступного для графіки. Воно може охоплювати діапазон від 12х12 дюймів до 36х48 чи ще більше. Вибір розміру - це, головним чином, питання переваги. Який розмір вам потрібний, залежить від того застосування, на яке ви орієнтуєтеся, від розміру зображення, з якими ви хочете працювати, і від того, що вам по кишені. Чим більше і чим дорожче планшет, тим універсальніше він у застосуваннях.
Великий також означає, що і більш точний, тому що точність планшета, виміряється кількістю ліній, припустимих у межах дюйма. 48-дюймовий планшет буде давати в чотири рази більше крапок, чим подібний 12-дюймовий. Великий планшет також більш стомлюючий для використання, тому що вам більше прийдеться рухатися назад і вперед по всієї поверхню для виконання вашої роботи. До того ж, прикладні програми часто дозволяють вам установлювати розмір області креслення, який вам треба. Ви можете зробити грубий малюнок на маленькому розділі планшета і працювати над деталями, використовуючи повний розмір.
Розмір не обов'язково перетвориться в робочу область. Корисний простір на планшеті залежить від деяких зовнішніх факторів. І від прикладних програм, що виконуються, і від використовуваного драйвера графічного планшета з його контролером залежить, скільки з загальної поверхні виділяється для роботи. Наприклад, AutoCAD забезпечує

 
 

Цікаве