WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AUTO CAD - Реферат

AUTO CAD - Реферат

а саме розміщувати текст в графічній області між двома заданими точками вводити текст ліворуч або праворуч від початкової точки відцентровувати текст по відношенню до заданої точки
Enter an option Align/Fit/Center/middle/Right/TL/TC/TR/ML/Mra/BL/BC/BR
Вибираємо опцію вписаний коли вказується початок і кінець базової лінії з текстом. Лівій частині: розробив, перевірив виконується опція ML, середина вліво. Вказується середина великих літер текста і його висота сам текст прит. вліво і необмежується праворуч.
Midle - середина, текст центрується по горизонталі і вертикалі відносно вказаної точки.
TL - вверх вліво;
MC - середина по центру;
TC - вверх поцентру;
TR - вверх вправо;
MR - середина вправо;
BL - вниз вліво;
BC - вниз по центру;
BR - вниз вправо.
%%d - для введення градусу;
%%c - ;
%%p - плюс, мінус + - ;
%%% - проект;
%%u - підкреслюємо.
Команда MTEXT(Багаторядковий текст).
Віддається з пульта клавіатури зі спадаючого меню Рисованиє/текст/многострочний, або ведеться діалог:
Command: mtext
Текущий текстовый стиль: style 1
Высота текста: 50,0000
Specity, firt corner
Specity opposite corner or Heidht/wrify/Line spacing/Rotation/Style/Widht].
Позначте протилежний кут або висота/вимірювання/міжрядковий інтервал/обертання/стьль/ширина , у відповідь на запит потрібно аналітично або графічно ввести точки, що обмежують рамку в якій розташовуватиметься текст. Після чого виводиться вікно для введення тексту (Шрифт, розміри тексту, товщину) можуть бути вибрані за допомогою відповідних кнопок діалогового вікна. При натисканні кнопки свойства виводиться діалогове вікно, яке дає змогу змінити стиль тексту, нахил рядка тексту, а також розташування тексту по відношенню до рамки в яку вводитиметься текст.
Нанесення розмірів.
Нанесення розмірів включає виконання виносних ірозмірних ліній відповідного виду. В заданому місці проставлення числових значень розмірів визначених системою, або введених користувачем. Система Auto Cad, передбачає можливість автоматизації нанесення розмірів різного виду: лінійні та кутові розміри, діаметри, радіуси дуги або кола. Якщо розмірні елементи складають один об'єкт то розмір називається асоціативним.
Команда EXPLODE дозволяє розділити розміри, блок на самостійні об'єкти, що дозволяє кожну складову частину редагувати окремо розмір називається неасоціативним.
Створення розмірного стилю DIMM.
Перед початком нанесення розмірних ліній створюється єдиний для всього креслення стиль, за замовчуванням програма пропонує стиль ISO 25, який має певні характеристики. Команда утворення розмірного стилю віддається зі спадаючого меню/формат/розмірні стилі. Вибираємо кнопку создать в діалоговому вікні вводимо нове ім'я і кнопка продовжить. Діалогове вікно. Що з'явиться складається з 6 закладок: лінії і стрілки, текст, малюнок положення, основні одиниці.
Встановлюємо необхідну точність розмірів. Команди нанесення розмірів згрунтовані в складаючому меню Ізмерение.
Dimleaner - лінійний розмір. Лінійний розмір це об'єкт який складається з першої та другої виносної лінії, розмірної лінії, стрілки розмірного тексту. Після подачі команди ведемо діалог:
Specity first line origin (позначте початок першої виносної лінії).
Specity second extension line origin
Specity dimension line location or
Mtext/Text/Aiyule/Horizontal/Vertical/Rotated .
Позначення розташування розміра виносної лінії. Позначення розташування розмірної лінії.
Опції в означеному діалозі мають такий зміст:
MTEXT - перегляд розміру який буде винесено на розмірну лінію, і якщо є необхідність введення іншого значення, або тексту за допомогою редактора багаторядкового тексту.
ANGLE - зміна кута нахилу символу в розмірному тексті.
GORIZONTAL - проставлення горизонтального розміру, вертикаль аналогічно.
ROTATED - зміна кута нахилу розмірної лінії.
Паралельні розміри віддається зі спадаючого меню (измерение паралельное). Наноситься лінія паралельна до точок початку першої і другої виносних ліній.
Specity firstextention line origin.
Sprcity second extention line origin.
Specity dimention line location or mtext/text/Angl t.z.
Demension text s.
DIM RADIUS - команда проставляє радіус дуги або кола;
DIMDIAMETER - проставляє діаметр кола;
DIMLINEAR - базовими лінійними розмірами називаються такі що виконуються від першої виносної лінії попереднього розміру;
DIM CONTINUE розмірний ланцюжок.
Розбиття складних об'єктів EXPLODE.
Команда надає змогу розбивати складні об'єкти (прямокутники, кільця, штриховку, блоки, розміри на окремі прості елементи). Кожен такий елемент можна редагувати незалежно від інших. Команда explode віддається з клавіатури. Або зі спадаючого меню modifi(розчленить). Для закінчення роботи команди Esc.
Штриховка.
BHATCH (штриховка).
Штриховка - цн заповнення деякої замкненої ділянки креслення певним узором чи зафарбуванням певним кольором. Найчастіше штриховка використовується для візуального відображення типу матеріалу з якого має бути виготовлений об'єкт. Приграма дає змогу автоматично заштриховуватиті ділянки креслення, що повністю без розривів обмежені графічними об'єктами. В разі незамкненого контуру штриховка спотворюється зафарбування. Для виконання штриховки необхідно визначити контур штрихування, тип штриховки, та інші параметри які встановлюються за допомогою діалогового вікна (граница штриховки).
Boundary HATCH. За азмовчуванням активною е закладка Быстрый Quiok. Вікно надає змогу вибрати зразок і параметри штриховки, а також стиль штрихування, розрізняють три стилі штрихування: вбудований, користувача, і настроюваний. У більшості випадків перевага надається вбудованому типу. Програмо пропонує близько 70 штриховок зразок можна вибрати зі списку (заливка). Для зафарбування поточном кольором вибираємо зразок штриховки SOLID. Масштаб і кут нахилу обраної штриховки можна змінити в полях угол и маштаб. Тип штриховки користувача складається з паралельних ліній які накреслюються з урахуванням встановленого поточного типу ліній. Закладинка Advanted, дозволяє встановити стиль штрихування. При вокористанні нормального стилю штрихування відбувається від його зовнішніх меж а потім вимикається а потім вимикається ти вмикається по черзі при перетині меж внутрішніх об'єктів.

 
 

Цікаве

Загрузка...