WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AUTO CAD - Реферат

AUTO CAD - Реферат

виконувати дзеркальне копіювання об'єктів. Клацнувши кнопку Mirror на панелі інструментів (редагування). Обираємо об'єкти що відбиваються і клавіша вводу для завершення вибору. Вказуємо першу точку осі відображення. Вказуємо другу точку осі відображення, в командному рядку з'явиться запит
Delete source object (yes/no) удалять исходные обекты да/нет стоит нет. Натискаємо ввод. Якщо об'єкти не копіюються потрібно зберегти.
Відображати відносні осі симетрії можна і текстові об'єкти, але для того щоб напрямок тексту залишився незмінним значенню mirrtext присвоюється "0" за замовчуванням він дорівнює "1".
Шари і властивості шарів.
Шари дозволяють впорядкувати креслення і підвищують ефективність розробки конструкторської документації. Зазвичай шари порівнюють з листами прозорої кальки на яких зображені елементи креслення.
Накладання цих листів один на одного дозволяє отримати одне зображення. Створення видалення шарів модифікація їх властивостей може виконуватись за допомогою диспечера властивостей шарів при створенні нового креслення. При створенні нового креслення програма створює єдиний шар з ім'ям "0" з типом ліній Continuons (сплошная) вагою ліній Default (обичний) 0,25мм стилем друку Default (обичний). Цей шар не може бути видалений або переыменований.
1. Клацнути мишою на кнопку Layers Properties Manager - (диспечер свойств слоев), розташований на пенелі інструментів Laers;
2. Виділяється вже існуючий шар властивості якого бажано взяти в якості основи для створення нового шару.
3. Клацаємо на кнопці New (новий). В вікні інформаційного поля з'явиться новий рядок в таблиці шарів. В стовпчиках властивостей будуть продубльовані властивості виділеного шару. Шар отримує за замовчуванням нове ім'я Layer 1 (шар 1).
4. Клацнути мишою на імені шару, надаєм шару ім'я і натискаємо клавішу Enter. Ім'я шару може містити 255 символів, при відображенні довгих імен виводиться тільки початок і кінець імені шару.
5. Клацнути мишою на перетині стовбця Color таблиці інформаційного поля і рядка шару, вибираємо колір о'бєктів тоді ОК.
6. Клацаєм мишою на перетині Line type (тип линии).
Найкращим способом структурування креслення є шарове завдання властивостей об'єкту. Але можливо мати на одному шарі об'єкти з різними властивостями. Наприклад шар містить відрізки різної товщини. Кожний з відрізків спочатку обрізається командою Trim до межі між різними товщинами. По обрізаних частинах будуються інші відрізки і замість одного довгого відрізку ми отримуємо два з'єднані в місці зміщення їх товщин. Щоб змінити товщину відрізка в шарі потрібно:
- Вибрати горизонтальні відрізки основного напису в якому необхідно змінити товщину в опорних точках відрізків з'являються прямокутники які називаються ручками
- Розкриваєм список Line weight (вага лінії) на панелі інструментів Properties (свойства об'єкта).
- Вибираємо лівою кнопкою товщину яка переноситься на виділені відрізки список закривається.
- Натискаємо клавішу Esc для зняття виділення відрізків.
Вага лінії це товщина з якою об'єкт виводиться при друкуванні на принтері або на плотері.
В графічній частині екрану об'єкти виводяться без ваги якщо кнопка LWT не натиснута.
Діалогове вікно властивостей об'єкта.
Будь які властивості об'єкта включаючи ті що змінюються за допомогою панелі інструментів Properties (свойства об'єкта) можна змінити в діалоговому вікні. Вікно складається з вертикального заголовка на якому є три кнопки. Верхня кнопка "Х" для закриття, і дві інших одна з трикутною стрілкою Auto-hide (автоскрытие) для автоматичного згортанні і розгортання вікна і друга Properties. Свойства для виклику контекстового меню призначеного для накладання режимів роботи вікна.
Команда Properties.
1. Виділяємо на кресленні об'єкт властивості якого необхідно змінити. Об'єкт вицілиться прямокутником в опорних точках.
2. Викликаємо діалогове вікно Properties через кнопки на панелі інструментів стандартная. В верхній частині назва вибраного об'єкту.
3. Вибираємо потрібну категорію вікна з властивостями.
4. Змінюємо вибрані властивості або вибираючі зі списку.
5. Закриваємо (Close). Esc для відміни вибору об'єктів.
Вікно може згортатися і розгортатися в автоматичному режимі якщо на екрані залишений його заголовок.
Форматування тексту
В процесі виконання креслення виникає необхідність виконувати різного роду написи, заголовки, примітки, пояснення. В Auto Cad закладена можливість введення однорядкового або багаторядкового тексту всі ці написи мають бути виконані в єдиному для всього креслення стилі тому перед початком нанесення тексту необхідно встановити єдиний для всього креслення текстовий стиль. Тобто затати вид шрифту, висоту, і кут нахилу літер, орієнтацію написів та інші параметри. Для створення текстового стилю з клавіатури вводиться команда STYLE. Ця ж команда може бути віддана зі спадаючого меню формат стиль текста. В першому полі діалогового вікна визнається ім'я стилю, при створенні нового креслення прокрама пропонує за замовчуванням стиль стандарт (Standart) з параметрами що відображається в інших полях. Якщо зазначені параметри необхідно змінити створюємо новий стиль вибираючи кнопку новий. В результаті утворюється новий стиль що має параметри стандартного вносимо зміни: ім'я шрифту, начертание, высоту, (розмір шрифту має бути узгодженим з масштабом креслення). І тоді вводимо команду ПРИМЕНИТЬ.
Команда створення однорядкового тексту називається DTEXT - застосовується для створення невеликих за обсягом однорядкових написів.
DTEXT можна вибрати зі стандартного меню: рисовение, текст, однострочный.
Командне вікно виводить запит:
Text style: STYLE1 Text haght 50
Spacisy start point of text or [justify/style]- поточний стиль тексту стиль 1 висота тексту 50 мм.
Позначте початкову точку тексту або (вирівнювання, стиль. Початкову точку текста можна ввести задавши її координати, або клацнувши мишою в графічній області. Перш ніж визначити положення точки користувач має змогу ввіши літеру S вибрати інший стиль тексту, або ввімкнути режими вирівнювання ввівши літеру G. Після введення першої точки Auto Cad ставить запитання що до параметрів літер.
1. Specity haght
2. Specity rotation angle text
Enter-Text
Переклад: Позначте висоту; позначте поворот тексту (значення за замовчуванням)
Команда DTEXT дає змогу розташовувати текст за певними умовами,

 
 

Цікаве

Загрузка...