WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AUTO CAD - Реферат

AUTO CAD - Реферат

об'єктів на екрані можна виконувати за допомогою Zoom. Команда автоматично входить в режим Window:
Перша дія відкрити меню View, з'явиться додаткове меню з опціями команди,
Друга дія вибираемо Window рамка програми повертається до графічного зображення на екрані.
Третя дія вказуємо перший кут області виду, трошки вище за висоту основного напису, вказуємо протилежний кут рамки так щоб в нього вмістилося зображення основного напису.
Проведення відрізка на заданій відстані від точки. Верхній і горизонтальний відкізок основного напису проходить на відстані 55мм.паралельно нижній границі внутрішньої рамки, для його побудови використовуєм режим From - зміщення, який дозволяє при виконанні команди прив'язатися до точки зміщеної від вказаної базової точки на задану відстань. Режим не обмежує напрямок пересування курсору.
Викликаємо команду побудови відрізка через меню Drow (малювання). Вибираємо Line (відрізок), з'явиться запит вкомандному рядку на введення першої точки відрізка для визначення координат цієї точки використовуємо режим From.
Викликаємо контекстове меню об'єктної прив'язки і вибираємо з нього прив'язка до точки зміненої від вказаної базової на задану відстань From. В командному рядку з'явиться запит на введення базової точки.
Виконуємо контекстове меню об'єктної прив'язки і вибираємо прив'язку до точки перетину двох об'єктів називається Intersection (перетин). Команда ORTHO обмежує пересування курсора вздовж горизонтальних і вертикальних ліній. Курсор переміщується тільки по осі x, або y, тому решту відрізка можна проводити за допомогою команди Perpendicular (нормаль). Команда знаходиться в рядку стану. Викликаємо контекстове меню об'єктної прив'язки і вибираємо з нього прив'язку до точки розташованої на перпендикулярі до об'єкту. Підводимо курсор до правого вертикального відрізку, внутрішньої рамки після появи піктограми у вигляді двох перпендикулярних відрізків, натискаючи ліву кнопку миші відбудеться прив'язка до другої точки горизонтального відрізка основного напису.
Для виходу з режиму побудови відрізка натискаємо клавішу вводу, або праву кнопку миші.
Команда Araay (масив) на панелі Modifi. В діалоговому вікні (Прямокутний масив). Натискаємо кнопку Selekt Objekt (вибір об'єкту). Діалогове вікно тимчасово закривається і в командному рядку з'явиться запит на вибір об'єктів. Вибираємо горизонтальний відрізок і натискаємо ввод. Програма повертається в діалогове вікно. В полі Rows (рядів) вводимо число в даному прикладі 11 об'єкт, що розмножується також входить в масив в полі Columns вводимо число 1. Задаємо відстань між відрізками 7 вводимо кут повороту в полі Angle of Arrey "0" . Натискаємо ОК для створення масива і виходу з діалогового вікна.
Побудова вертикальних відрізків.
Вертикальні відрізки основного напису розташовані на різній відстані один від одного використовуємо команду Offset (подібні). Спочатку будуємо першу лінію за вже знайомою методикою. Побудувати командою Line першу точку задають на відстані(........) відповідній.
Скориставшись режимами прив'язки форм друку точку прив'язкою Perpendicular. Команда відрізка і натискаємо ввод для закінчення побудови.
Використання команди Offset.
Вибір кнопки Offset на панелі Modyfi (редагування) . З'явиться запит в командному рядку на введення зміщення подібного об'єкта. Вводимо в командному рядку число і натискаємо ввод, після того з'явиться запит на вибір вихідного об'єкту. Вибираємо побудований перший вертикальний відрізок, клацаємо мишою справа від вибраного об'єкту, щоб вказати напрямок зміщення з'явиться другий відрізок в командному рядку, буде виведений запит на вибір наступного об'єкту. Для побудови декількох відрізків, тому зручно скористатися повторним викликом команди через праву клавішу миші. Для видалення об'єктів використовуємо команду Erase (видалити) і команду обрізання об'єктів між різними краями Trim.
Викликаємо команду обрізання об'єкту по краях заданими іншими об'єктами команда Trim (обрезать) в меню Modify(редактировать) в командному рядку з'явиться запит на вибір ріжучих країв. Вибираємо відрізки які визначають ці ріжучі краї і натискаємо вводу.
Вибираємо частини відрізків які обрізаються, запит на вибір об'єктів повторюється до натискання клавіші вводу.
Побудова креслення по шаблону
Для побудови симетричної деталі викреслюємо спочатку ліву частину деталі. Вмикаєм режим ORTHO. Викликаємо команду відрізка, проводимо осьову лінію. Використовуючи метод напрямок, відстань, будуємо зовнішній контур лівої половини деталі. Викликаємо команду побудови відрізка Line з'являється запит на введення першої точки відрізка.
Прив'язуємся до кінця осьової лінії за допомогою прив'язки End Point. Наступні точки ламаного контуру деталі будуємо методом напрямок-відстань відводячи курсор по горизонталі або вертикалі і задаючи потрібне зміщення. Замикаємо контур до осі симетрії прив'язкою Perpendicular. Виходимо з команди клавішою Esc. Команда Copy одноразове копіювання об'єкту дозволяє створювати об'єкти на заданій відстані, напрямок і величину зміщення. Копії можна задавати наступним чином:
- За допомогою двох точок, що можуть розташовуватися в будь якому місті малюнка
- Введення відносних координат замість прикладання 1-ої базової точки і натискання клавіші вводу. На запит проведення другої точки. В даному випадку значення @ вводити не потрібно за допомогою методу напрямок відстань при ввімкненом режимі ORTHO. Команда має опцію Multiple, яка дозволяє виконувати багаторазове копіювання.
Команда Zoom (показать) з опції Real time (реальное время) дозволяє динамічно змінювати розміри зображення.
Клацнути мишою на кнопці Zoom real time на стандартній панелі інструментів на екрані з'явиться зображення курсора у вигляді луна із знаками (+ -). Тримаючі ліву кнопку миші і пересуваючи курсор вверх вниз ми отримаємо динамічне збільшення або зменшення малюнку на екрані. Натискаємо клавішу вводу, виходу, або праву клавішу миші для виходу з режиму.
Команда Pan з опції Real time дозволяє швидко пересувати зображення по графічній зоні екрану, її зручно суміщати з командою Zoom, переходячи від однієї команди до другої за допомогою контекстового меню.
Клацнути кнопку Pan real time (панорамування) розташовані нестандартні панелі не екрані з'явиться курсор у вигляді руки, тримаючи ліву кнопку пересуваємо курсор в потрібному напрямку.
Команда Mirror (дзеркало) дозволяє

 
 

Цікаве

Загрузка...