WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → AUTO CAD - Реферат

AUTO CAD - Реферат

координат натискаємо клавішу вод для виходу з діалогового вікна якщо крок сітки на осях координат однаковий. В лівому нижньому куті графічної зони екрану з'являється сітка.
Розгортуємо сітку на весь екран. Вид/показать все.
3. Налагодження.
Після виходу в графічну зону програми можна налагодити різні варіанти входження в неї при наступних запусках. Розглянемо діалогове вікно початок роботи Startup. Діалогове вікно має у верхній частині чотири кнопки з піктограмами.
Open adrawing - дозволяє вибрати файл креслення робота з яким виконувалася раніше
Start from Scratch - без шаблону відкривається нове креслення з встановленими одиницями вимірювання. Необхідно налагодити потрібні параметри креслення або залишити ті що завантажують за замовчуванням файл Acadiso.dwt. User a Template - (вибор шаблона). Вибирається файл шаблона з списку файлів що знаходяться в папці Program Files замість цього можна підключити папку, що створив користувач.
User a Wizard (Визов мастера). Запускається майстер підготовки креслення це утиліта що дозволяє задати основні параметри креслення. Можна вибрати майстер швидкої і детальної підготовки. В виробничій зоні діалогового вікна виводиться приціл курсора у вигляді прямокутника з двома лініями що перетинаються. Автоматичне збереження і створення резервної копії. Для уникнення втрат змін в кресленнях бажано встановити режим автоматичного збереження і створення резервної копії креслень відкриваєм меню Tools (сервіс) вибираєм Options (настройки) в діалоговому вікні вмбираємо закладки. Open and Save на панелі File Salety (предосторожности) Precautious (меры предосторожности при сохранении) встановлюємо прапорець Automatic Save і вводимо інтервал часу між двома автоматичними збереженнями у вікні поля Minutes between Saves (інтервал в ми нутах). На тій же панелі встановлюємо прапорець поля Create backyp copy witx each save, (создаватьр езервние копии). Всі копії мають розширення .bak Резервна копія записується в тій самій папці де знаходиться креслення. Натискаємо кнопку Apply (применить) і закриваємо діалогове вікно.
Використання миші.
Для початку нового креслення необхідно виконати такі операції.
- Відкриваєм Меню/Файл, вибираємо в ньому создать New, з'явиться діалогове вікно Select Template New закриваємо файл.
- Починаємо налагодження параметрів креслення. Даємо кресленню нове ім'я, задаємо формат і точність представлення лінійних і кутових параметрів.
- Задаємо ліміти креслення.
- Виводимо точкову сітку в межах заданих лімітів креслення формат А4.
- Викреслюємо границі відрізками ліній команда Line.
Відрізок будується від першої точки Ster Point до другої Next Point. Обидві точки можуть бути задані за допомогою координат x,y, в командному рядку або прив'язкою до точок вже побудованих на кресленні об'єктів.
Відкриваєм меню Drow вибираємо команду Line. В командному рядку з'являється:
Command:_Specyti first point
0.00,0.00 Enter
З'явитося лінія а в командному рядку з'явиться наступна команда:
Command:_Specity next point 02 [Undo]
210.00,0.00 Enter
Command:_.........
0.00,297.00 Enter
Command:_.........
210.00,297.00 Enter.
Вводимо з клавіатури по опції команди Close Enter. Для задання опції команди можна вводити тількі ті літери які написані в підказці великими літерами.
Викреслювання внутрішньої рамки.
Для побудови внутрішньої рамки використовуємо команду Rectaug. Сторони прямокутника завжди паралельні осям x, y, поточної системи координат. Відкриваємо меню Drawing вибираємо Rectaug - прямоуголиник.
Command resteug
Specity first cornen point or
[Chamfes/Elevation/Fillet/Thckress/Widht], команди:
[прямоуг/первый угол или фаска/уровень/сопряжение, висота, ширина].
Опція Dimensions використовується для побудови прямокутника за заданими значеннями довжини і ширини які вводяться за запитами команди. Визначення другої точки потрібно в цьому випадку для визначення орієнтації прямокутника відносно першої точки.
Command:_205.00,292.00 Enter.
Вибір і виділення об'єктів в процесі створення креслення доводиться не тільки створювати об'єкти але їх модифікувати і редагувати. Після запуску команд редагування програма створює запит на вибір об'єктів: Select Obect, увідповідь необхідно виконати одну з наступних дій:
- клацнути лівою кнопкою миші на об'єкті що редагується, або обвести з ліва на право вибрані об'єкти прямокутною рамкою. Вибраними будуть об'єкти що знаходяться в середині рамки.
- Обвести з права на ліво вибрані об'єкти січною рамкою.
В Auto Cad є можливість об'єднувати декілька об'єктів в групу і вмбмрати їх за ім'ям.
Команда Group. - викликаємо діалогове вікно Object Crouping.
Вибираємо список: Croup name - і змінюємо її властивості використовуючи кнопки:
Remove - виключення об'єктів із вибраної групи, опис грипи зберігається якщо навіть всі елементи виключено;
Add - додавання нових об'єктів у вибрану групу;
Rename - дати інше ім'я;
Re-order - змінення порядку номерів об'єктів групи;
Description - змінюється текст опису не більше 64 символи;
Explode - видаляється опис вибраної групи;
Selectable - вибрана.
Видалення об'єктів виконуеться наступним способами:
1. Стирання об'єктів командою Erase. Відкриваємо меню Modifi в ньому виділяємо Erase в командному рядку з'явиться запит на вибір об'єктів, відрізок відмітиться точками і клавіша Enter.
2. Вирізаємо вибрані об'єкти в буфер обміну. Вибираємо будь яким способом об'єкти вони відмічаються прямокутними маркерами відкриваемо меню редагування правка або комбінацію клавіш Ctrl+x.
Вибрані об'єкти видаляються з креслення але записуються в буфер обміну і становляться доступними для вставки в інші додатки Windows.
3. Натискаємо клавішу delete після вибору об'єктів.
Введення координат прив'язкою до об'ктів.
Робота програми в режимі об'єктної прив'язки дозволяє використовувати геометричні властивості об'єктів такі як кінцеві і середні точки центри дуг і кіл для введення координат точок об'єктів що створюються. Цей режим активізується тільки під час запиту програми при введенні нової точки. Побудова основного напису креслення відрізків її редагування. Команда Zoom - показати.
Основний напис креслення розташовується в його нижній частині тому зручніше вивести його на екран в збільшеному вигляді. Операції по збільшенню або зменшенню видимого розміру

 
 

Цікаве

Загрузка...