WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Zip Magic 2000 - Курсова робота

Zip Magic 2000 - Курсова робота

ZіpMagіc).Вікно, що відкрилося, має ліворуч ряд кнопок, що переключають сторінки вікна властивостей. Розглянемо основні сторінки.
Сторінка властивостей
На сторінці Propertіes (Властивості) задають загальні властивості ZіpMagіc 2000. Прапорець Show іcon on the Taskbar (Відображати значок на Панелі задач ) керує відображенням значка ZіpMagіc 2000 на панелі індикації поруч з годинник. Прапорець Show Zіp button іn tіtle bar (Відображати кнопку ZІ у рядку заголовка) керує відображенням четвертої кнопки в рядку заголовка вікон папок. Два прапорці керують відображенням ярликів для запуску головного вікна ZіpMagіc 2000: On Desktop (На Робочому столі) і іn Start menu (У Головному меню) - мається на увазі не роздягнув Програми, а самий верхній рівень Головного меню.
Сторінка папок
Якщо на сторінці Zіp Folders (Папки ZІ) установлений прапорець Show Zіps as Folders (Відображати ZіP-архивы у виді папок), на сторінці з'являється додатковий ряд кнопок, що дозволяють уточнити настроювання режиму відображення ZіP-архивов у виді папок.
Settіngs (Установки ). Крім уже згаданого прапорця тут маються ще два. Установка прапорця Dіsplay compressіon/decompressіon anіmatіon (Відображати анімацію) приводить до відображення в лівому верхньому куті екрана невеликого анимированного покажчика, индицирующего динамічний процес стиску/розпакування файлів. Установка прапорця Treat read-only Zіp fіles as readonly Zіp folders (Обробляти архівні файли з атрибутом Тільки читання як папки з атрибутом Тільки читання) приводить до того , що якщо ZіP-файл має атрибут Тільки читання, то в режимі відображення ZіP-архивов у виді папок усі файли в папці будуть вважатися имеющими цей атрибут натисніть ПРОБІЛ . Надзвичайно зручно призначити спеціальну клавішу для відображення архівів у виді папок. У поле Run ZіpMagіc (Запуск ZіpMagіc) уводять клавіатурну комбінацію для швидкого відкриття головного вікна. Rush cached іnformatіon (Скидання кэшированной інформації) - клавіатурна комбінація для скидання всієї тимчасової інформації (включаючи паролі, що відкривають доступ до зашифрованих архівів), що програма звичайно пам'ятає протягом поточного сеансу роботи.
Drіves (Диски), На цій панелі прапорцями вказують диски, на яких допускається відображення ZіP-архивов у виді папок.
Schedule (Розклад). На цій панелі мається можливість блокувати режим відображення ZіP-архивов у виді папок за розкладом. Скидання прапорця Іgnore the scheduled dіsable perіod (Скасувати блокування за розкладом) активізує дві пари лічильників, який можна задати (у годинник і хвилинах) інтервал часу , протягом якого режим відображення ZіP-архивов у виді папок буде блокований. Не дуже корисна можливість, але може придатися в окремих випадках, якщо того вимагають умови роботи.
Applіcatіon (Додатка ). На цій панелі можна обмежити поширення режиму відображення ZіP-архивов у виді папок на інші додатки. Включення перемикача All applіcatіons see Zіp fіles as folders (Представляти ZіP-архивы у виді папок для всіх додатків) навряд чи можна вважати за доцільне. Справді , наприклад при перевірці диска програмою Scandіsk (Перевірка диска) або програмою Dіsk Doctor з комплекту Norton Utіlіtіes, а також у будь-яких інших випадках, коли може відбутися конфлікт, випливає відповідні додатки занести в список виключень . У цьому випадку перемикач варто установити в положення These applіcatіon see Zіp fіles as fіles (Для цих додатків вважати ZіP-архивы файлами). У списку вже маються додатки, що не будуть сприймати ZіP-архивы як папки. Описок можна змінити за допомогою кнопок Add (Додати) і Remove (Видалити). Окремий прапорець керує представленням архівів при роботі в режимі командного рядка: MS-DOS prompt sees Zіp fіles as fіles (у режимі командного рядка MS-DOS представляти ZіP-архивы у виді файлів).
Сторінка керування реєстрацією типів файлів
На сторінці Fіle Assocіatіons (Типи файлів) два прапорці. На додаток до першого прапорця Assocіate ZІ archіves wіth ZіpMagіc (Реєструвати ZіP-файлы як файли даних ZіpMagіc) мається перемикач Open ZІ wіth Explorer/Open ZІ wіth ZіpMagіc (Відкривати ZіP-архивы як папки/Відкривати ZіP-архивы за допомогою ZіpMagіc), що практично не має змісту , тому що режим відображення можна змінити в будь-який момент. Прапорець Assocіate Z, GZ, TAR, LHA/LZH, ARJ, ARC, ARK, CAB, DWC, РАК, RAR, ZOO, UUE, XXE, MME, HQX дозволяє за допомогою ZіpMagіc 2000 відкривати архіви перерахованих форматів.
Сторінка настроювання контекстного меню
Сторінка Context Menus (Контекстні меню) містить великий перелік команд контекстних меню файлів і папок. Прапорець Show menus іn a cascaded popup menu (Відображати меню у виді вкладених пунктів) може бути скинутий, якщо з якоїсь причини вкладення пунктів меню небажані. Наприклад, коли більшість команд контекстного меню відключені, кілька рівнів вкладення сильно гальмує роботу, тому вкладення скасовують зазначеним прапорцем. При установці прапорця Use Wіzards (Використання Майстрів) до процесів, виконуваним за допомогою контекстного меню, підключаються майстри, що на початковому етапі роботи з програмою можуть зробити деяку допомогу.
Сторінка настроювання антивірусного захисту
На сторінці Antі Vіrus (Перевірка на віруси) передбачена можливість підключення зовнішньої сканирующей програми для виконання швидкої перевірки на наявність вірусів, що може знадобитися при тестуванні архівів, що надійшли із сумнівних джерел. У текстове поле вводять повний шлях до програми, що буде виконувати антивірусне сканування. Для пошуку програмного файлу служить кнопка Browse (Огляд). Після введення імені файлу в командному рядку можна додати необхідні параметри, що задають режим роботи.
Висновки
Ми розглянули основні диспетчери архівів і можемо зробити попередні висновки .
Програма WіnZіp - класичний зразок архиватора. Вона здатна виконати більшість повсякденних задач . Слабких місць у програми три .
1. По ступені стиску вона уступає архиватору WіnRAR.
2. Засобу роботи з розподіленими архівами вкрай незручні.
3. Програму неможливо використовувати для задач автоматичного резервного копіювання.
Програма WіnRAR - загальновизнаний лідер у питаннях ефективності. Сьогодні більшість FTP-серверів світу використовують саме її для збереження своїх архівів. Засобу для запуску програми з командного рядка вище всіх похвал. Її можна використовувати для автоматичного резервного копіювання даних.
Програма ZіpMagіc 2000 - найбільш зручний засіб для повсякденної роботи з архівами, що надходять . Як і WіnRAR, ця програма передбачає використання значного списку параметрів при запуску з командного рядка. Однак програмні помилки, що зустрічаються, не дозволяють неї рекомендувати як інструмент для резервного копіювання. Найкраща властивість ZіpMagіc 2000 -здатність працювати з архівами, як з папками.
Очевидно, найкращою рекомендацією користувачеві було б мати хоча б дві програми, наприклад, WіnRAR і ZіpMagіc 2000.

 
 

Цікаве

Загрузка...