WWW.REFERATCENTRAL.ORG.UA - Я ТУТ НАВЧАЮСЬ

... відкритий, безкоштовний архів рефератів, курсових, дипломних робіт

ГоловнаІнформатика, Компютерні науки → Периферійні пристрої комп’ютера - Реферат

Периферійні пристрої комп’ютера - Реферат

ліворуч), а BJC-5500 (праворуч) - на А2, забезпечуючи при цьому відмінна якість кольорової і чорно-білого друку.
При використанні картриджа BC-20 для високошвидкісної чорно-білого друку вам не страшні великі обсяги інформації, ви завжди одержите чіткий друк графіків і таблиць. Одним з достоїнств моделі є те, що цей принтер може працювати з перфорованим рулонним папером, що дозволяє значно підвищити продуктивність праці. Крім того, швидкість протягання папера в принтера BJC-5500 вище, ніж у деяких персональних лазерних принтерів. У режимі високошвидкісного друку принтер здатний "видавати" до 7 сторінок у хвилину, а в режимі високоякісної печатки - до 6 сторінок. Додатково BJC-5500 можна доповнити автоподатчиком листового папера з одним чи двома лотками (ASF-5501 і ASF-5502), завдяки чому процес друку автоматизується майже цілком.
1.4. CANON BJC-8Х00
Фотопринтери Canon BJC-8х00
Якщо говорити про фотопринтери, вироблених фірмою Canon, то варто сказати про такі моделі, як Canon BJC-8200 і Canon BJC-8500.
BJC-8200 Photo - це струминний принтер для будинку і малого офісу з функцією високоякісного друку фотографій. Чіткий друк фотографічної якості в сполученні з прийнятною швидкістю (2.5-3 сторінки в хвилину для монохромного друку, 1.5-2 сторінки для кольорового друку і до 1/3 сторінки при фотодруці), а також новітня економічна технологія, що використовує 6 окремих кольорових чорнильниць у сполученні з підтримкою USB і скануючим картриджем, що здобувається додатково, з дозволом 600 крапок на дюйм роблять дану модель дуже привабливої.
Принтер BJC-8200 Photo відрізняється від інших принтерів, що виконують друк фотографічної якості, новою розробленою компанією Canon удосконаленою мікрокраплинною технологією (MicroFine Droplet Technology), що дозволяє одержати більш однорідну щільність крапок, а їхнє розташування і більш чіткі краї безпосередньо впливають на якість одержуваного фотографічного зображення. Технологія використання 6-кольорового чорнила, розроблена компанією Canon, є важливою особливістю принтера BJC-8200 Photo. Низька щільність чорнила дозволяє передавати більш тонкі відтінки кольорів і практично усунути зернистість при друку. Утім, про цього вужа говорилося в першій частині статті. У принтері BJC-8200 Photo використовується новий тип матеріалу для фотодруку Photo-Paper Pro, що запобігає змазування чорнила. При цьому прискорюється процес друку фотографій і досягається високий рівень відтворення яскравих, природних кольорів. Спеціальний папір Photo-Paper Pro скорочує час висихання чорнила - чорнило висихають відразу ж при влученні на цей папір, і це означає, що друк фотографій стає швидше ще на 1 сторінку в хвилину для фотографій розміром 10 x 15 див, і при цьому видрукуваний матеріал швидше готовий до подальшого використання.
Тепер коротко розглянемо ще один фотопринтер від компанії Canon - модель BJC-8500 - кольоровий пузирково-струменевий принтер. У принтері BJC-8500 використовуються новітні друковані технології, що дозволяють одержувати за допомогою струминного принтера висока якість друку. Роздруківки, створювані завдяки розробленому Canon новітньому процесу друку, володіють високою фотографічною якістю і практично нічим не уступають дійсним фотографіям. Для BJC-8500 розроблена подвійна система чорнила, щільність яких складає однієї п'яту від щільності звичайних, завдяки чому при печатці на BJC-8500 вдається одержати 17 відтінків кольору на піксел.
Дану модель можна використовувати для колективного використання в мережі. Вона передбачає підключення через сервер друку Axis PrintPoint 140 BJC, що забезпечує спільний доступ до апарата у всіх основних мережних середовищах, включаючи Novell Netware, Microsoft Windows, LANtastic, LAN Server і OS/2. Цей сервер забезпечує підтримку різних протоколів, включаючи IPX, TCP/IP і NetBIOS/NetBEUI.
У принтері BJC-8500 також використовується технологія Plain Paper Optimised Printing, (технологія оптимизированного друку на звичайному папері), що дозволяє одержувати на звичайному папері чіткі роздруківки дуже високої якості. Дана технологія забезпечує високу якість друку на звичайному папері з застосуванням водостійкої обробки друкованого матеріалу. Це досягається за допомогою нового унікального оптимізатора чорнила - прозорої речовини, що знаходиться в окремому відсіку чорно-білого картриджа і наносимого на папір раніш чорнила - прямо в процесі друку. Результат: дуже чіткий друк на звичайному папері (можна навіть спробувати надрукувати малюнок на серветці), більш насичений чорний колір, яскраві живі фарби і водостійкі відбитки.
Для тих, хто в шляху
І напослідок як мені здається, варто поговорити про портативні струминні принтери фірми Canon. У рамках статті я розгляну моделі BJC-50 (мал. 13) і BJC-80 (мал. 14).
BJC-50 - один із самих маленьких і легень пузирьково-струменевий принтер фірми Canon, та й узагалі - один із самих мініатюрних принтерів на ринку. Модель має розмір розмір усього в половину листа формату А4 (112.5 х 302 х 49) і важить 900 грамів, що дозволяє практично без зусиль переносити принтер і користатися їм під час переїздів. На відміну від багатьох конкуруючих розробок, принтер BJC-50 має убудовану літі-іонну батарею, що дозволяє надрукувати до 100 сторінок від однієї зарядки. Крім того, у стандартний комплект постачання BJC-50 входить адаптер перемінного струму.
Модель BJC-50 надає користувачам досить широкі можливості для принтерів свого класу. Швидкість друку складає до 4.5 сторінок у хвилину при монохромній і 1.9 сторінки за той же проміжок часу при кольоровому друку. Принтер має убудований інфрачервоний інтерфейс IrDA для безпровідникового друку і сканування, що дозволяє встановити зв'язок з комп'ютером, що працює під керуваннямопераційної системи Microsoft Windows (на відстані до одного метра). Одним зі зручних механізмів є можливість сканування і роздруківки текстів і зображень. Таким чином, ви зможете внести зміни в презентаційні слайди в останній момент без найменшого збитку для якості. Ще одним явним достоїнством розглянутої моделі є його габарити і вага, про які я вже згадував вище.
Друк здійснюється з використанням кольорового картриджа BC-11e, у якому 64 сопла призначені для чорного кольору, а для кожного з інших кольорів виділено по 24 сопла). Ресурс чорної чорнильниці BCI- 11Bk складає приблизно 40-50 сторінок, а кольоровий BCI-11C - 35-40 (дані враховують 7.5%-е заповнення сторінки формату А4). Додатково поставляється картридж для прискореної чорно-білого друку BC-10Bk, що використовує чорнильницю BCI-10 з ресурсом 120-130 сторінок.
Портативний принтер Canon BJC-80 друкує на різних типах папера, включаючи глянсовий папір для фотодруку, плівку для слайда-проектора, глянцову плівку для печатки з високим дозволом, конверти і навіть текстильні аркуші. Апарат доповнений пристроєм подачі на 30 сторінок, а також у комплект входять 20 шрифтів TrueType. Основною відмінністю даної моделі від розглянутої вище я вважаю можливість використання портативної никель-металлогидридной (NiMH) акумуляторної батареї, що дозволяє роздрукувати до 50 сторінок формату А4 без використання зовнішнього джерела живлення

 
 

Цікаве

Загрузка...